Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bojkot stacji paliw!!!


Baltazar

Rekomendowane odpowiedzi

Szperając w necie znalazłem dość ciekawy artykuł mianowicie:

http://www.poboczem.pl/news/26-lipca-bojkotujmy-stacje-paliwowe,947258

co o tym sądzicie ja ostatnio rozmawiałem o tym z kumplem i stwierdziliśmy że może wtedy by sie obudzili i coś zaczęłoby sie dziać...(w co wątpie) ja sie przyłącze, choć czego nie zatankujemy 26 lipca możliwe że będziemy musieli zatankować 27... ;/ no jestem ciekaw jak ta akcja sie zakończy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem , aż ktoś to wrzuci na forum.Zacytuje mojego kolege , bo w pełni się z nim zgadzam :thumbup:"No nie mogę. Co za pierdoły. Dobry efekt? Jaki kur** efekt? Taki, że zamiast 26-go, to więcej osób oblegnie stacje 25-go i 27-go. Koncernom paliwowym i stacjom paliw to nie robi żadnej różnicy czy zostawisz u nich pieniążki dzień wcześniej czy dzień później.

Bełkot a nie bojkot." :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Goodspit

dla mnie to też żadna różnica, ostatni tankowałem na full 1-go lipca a do dziś mam jeszcze ponad 3/4 zbiornika, taki protest to pikuś dla mnie przyłączyć się mogę bo i tak nie potrzebuję na razie tankować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem , aż ktoś to wrzuci na forum.Zacytuje mojego kolege , bo w pełni się z nim zgadzam :thumbup:"No nie mogę. Co za pierdoły. Dobry efekt? Jaki kur** efekt? Taki, że zamiast 26-go, to więcej osób oblegnie stacje 25-go i 27-go. Koncernom paliwowym i stacjom paliw to nie robi żadnej różnicy czy zostawisz u nich pieniążki dzień wcześniej czy dzień później.

Bełkot a nie bojkot." :polew:

cała prawda :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe rob no racja ;] tylko qrna gdzie sie podziewa cała ta kasa z akcyzy?!?! 2zł/L powiedzmy ze dziennie tankuje 10.000 samochodów!! dzięki temu dziennie do budżetu wpływa 1.000.000zł z akcyzy!!! a oni qrna nie umią dróg zrobić jak kilometr ścieżki szer. 4m 10cm wysokości z utwardzeniem i innymi bajerami kosztuje 100.000zł. do 2013 mają dorobić ok 4k ekspresówek!! z prostego rachunku można wyliczyć że rocznie do kieszeni wpada im 365.000.000zł a napewno dziennie tankuje wiecej niż 10.000 samochodów( w samym kwietniu zarejstrowano 118.000 pojazdów w tym 88.000 osobówek)... niech taka ekspresówka kosztuje 300tyś a nawet 400tyś za km to daje 1.600.000.000zł/4000km... szkoda tylko że nie udostępniają liczb jakby sie naród dowiedział jaka kasiora nie jest wykorzystana to by dopiero było.... ja nie widze problemu w płaceniu 4zł/L tylko niech drogi będą odpowiednie żeby nie trzeba było do mechanika ciagle jeździć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od paru dni nie jezdzilem samochodem - wszedzie smigam rowerem :) w ten sposob cos mozna zdzialac, ale nie tankowanie jednego dnia nic nie da, i tak predzej czy pozniej trzeba bedzie zatankowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie sie podziewa cała ta kasa z akcyzy

u decydentów w kieszeni :D

Bawia sie za ta kase wyjezdzaja na wakacje, lataja samolotami ze stolicy do krakowa, jak by nie mozna bylo pociagiem lub autobusem lub samochodem. A nasze drogi maja w czterech literach, wazne ze by im bylo dobrze, maja rzadowe fury to moga jezdzic po dziurach a za naprawe i tak zaplaca podatnicy. Wracajac do sprawy bojkotu to nic nie da, bedzie tak jak bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie a co do cen to dużo pozostaje w gestii lokalnych władz. Jak w tamtym roku prezydent Rzeszowa coś tam pokrzyczał na stacje i kazał obniżyć ceny na stacji pksu to do dzisiaj w Rzeszowie jest najtaniej w regionie.

I to są metody a nie jakiś tam bojkot.

Ostatnio jak wracałem z Estonii tankowałem w Lublinie na jakimś Orlenie ON za 3,77 w Rzeszowie w tym samym czasie na BP ON stał po 3,61.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak wracałem z Estonii tankowałem w Lublinie na jakimś Orlenie ON za 3,77 w Rzeszowie w tym samym czasie na BP ON stał po 3,61.

Bo w Lublinie na Orlenach mają kosmiczne ceny.Ja tankuje zawsze na Neste i jest duża różnica w cenie :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo: po ile u Wasz stoi BP Ultimate (Diesel) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...