Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RS4 Cantona

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

6a6hJ.jpg

6a8MS.jpg

6abh0.jpg

6aiLr.jpg

co do modyfikacji to wszystko się zgadza z big single turbo :decayed: ale zobaczymy co życie pokaże :) chciałem go nawet ostatnio sprzedać ale nikt nie chce kupić...

a jaka jest cena za nigo ??? :kox:

Opublikowano

Też widziałem w OPT dzisiaj, fura robi mega wrażenie :slina:, właśnie jak z ceną :gwizdanie:?

Opublikowano
widzialem furke w OPT ... robi wrazenie aczkolwiek ja bym nie chcial zeby moje auto bylo w tym samym programie w ktorym wystepuje tede ...

dobrze chociaz ze tery przedstawial auto a nie ten ubek tede

widze, ze poraz kolejny mamy identyczne zdanie :gwizdanie:

Opublikowano

jest gdzies na necie ten odcinek? :kox:

Opublikowano

Ja sobie zaraz obczaję na TVN Turbo :kox:

http://www.tvnturbo.pl/epg/allChannels

Fura KOX :kox:

Tylko szkoda że nie sedan :decayed:

:wink4:

Opublikowano

Ja sobie zaraz obczaję na TVN Turbo :kox:

http://www.tvnturbo.pl/epg/allChannels

Fura KOX :kox:

Tylko szkoda że nie sedan :decayed:

:wink4:

patrzylem i tam nie ma ;(

Opublikowano
widzialem furke w OPT ... robi wrazenie aczkolwiek ja bym nie chcial zeby moje auto bylo w tym samym programie w ktorym wystepuje tede ...

dobrze chociaz ze tery przedstawial auto a nie ten ubek tede

widze, ze poraz kolejny mamy identyczne zdanie :gwizdanie:

podejrzewam ze do legend PRL-u sie nie kwalifikowal :gwizdanie:

Opublikowano

Włączcie teraz bo tez pokazują nowe A8 i za pół godziny powtórka z RS cantony :)

Opublikowano

Nagrywać i dawać na sieć :gwizdanie: Teraz nie mam jak luknąć> Tylko kalkulatorami nie nagrywać

Opublikowano

Nagrywać i dawać na sieć :gwizdanie: Teraz nie mam jak luknąć> Tylko kalkulatorami nie nagrywać

ja tez nie mam czym luknac :disgust: nagrajcie pany :wink4:

Opublikowano

Myślę że sam właściciel ma nagrany odcinek ze swoim RS'em :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Nie mam nagrane, 70 tyś

Opublikowano

klasa bryka :good:

tylko kamerzysta jak zwykle średnio ogarniał.. :tongue4:

Opublikowano

Nieźle to zasuwa i fajnie nagrany odcinek :)

Opublikowano

to co nagal ktos ten odcinek :kox:?

Opublikowano

to co nagal ktos ten odcinek :kox:?

Ja nie miałem za bardzo jak bo telefonem nie będę nagrywał :decayed:

Opublikowano

wlaczylem o 18.40 i juz nic niebylo,tylko jakiegos japonca ala NFS pokazywali

Opublikowano

to co nagal ktos ten odcinek :kox:?

Ja nie miałem za bardzo jak bo telefonem nie będę nagrywał :decayed:

no to sobie nie zobacze :decayed:

Opublikowano

wlaczylem o 18.40 i juz nic niebylo,tylko jakiegos japonca ala NFS pokazywali

Bo na samym początku przez 8 minut był materiał o RS :)

Opublikowano

będzie pewnie jeszcze raz powtórka :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.