Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RS4 Cantona


cantona

Rekomendowane odpowiedzi

widziałem :gwizdanie:

ogólnie fura mega, ale rozśmieszył mnie tekst z korkami :polew:

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie to nie ja byłem w opt bo nie mam parcia, poprosiłem kolegę Adama ze sportmile żeby coś opowiedział z sensem. Nagranie trwało parę godzin a te flimony wycieli co im nie pasowało i puścili 8 minut. Prosili żeby dać auto do programu to im dałem, nic w zamian więc myślałem że zrobią coś konkretnego i będzie pamiątka a wyszła jakaś kupa... co do korków to od wody kosztował coś koło 250 nie wiem czy nie droższy a olejowy 100 chyba jakoś tak, ceny w aso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie to nie ja byłem w opt bo nie mam parcia, poprosiłem kolegę Adama ze sportmile żeby coś opowiedział z sensem. Nagranie trwało parę godzin a te flimony wycieli co im nie pasowało i puścili 8 minut. Prosili żeby dać auto do programu to im dałem, nic w zamian więc myślałem że zrobią coś konkretnego i będzie pamiątka a wyszła jakaś kupa... co do korków to od wody kosztował coś koło 250 nie wiem czy nie droższy a olejowy 100 chyba jakoś tak, ceny w aso.

No to ogólnie się nie postarali nie dość że dajesz im auto to jeszcze nic w zamian a w tv 8 minut :thumbdown: Ale auto malina i te 8 minut było najlepszą częścią całego odcinka :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto mega ... najlepszy rs4 b5 jakiego widzialem i o jakim czytalem

ale niestety program opt to "pitu pitu" o niczym i zamiast naprawde powiedziec i pokazac co jest zdlubane pod maska

to popitolili o wszystkim ... i tak naprawde zero konkretow

pozatym RNS-E to nie jest system MMI ;] ( tak powiedzieli w OPT )

no i tak jak juz pare osob zauwazylo przypieczetowaniem byly te korki ;).

dobrze chociaz ze o aucie opowiadal Tery a nie Tede ....

co nie zmienia faktu ze auto jest PRZE kozak :kox:

ps. ta celica potem w OPT ............ :polew: :polew: "pakiet spojlerow z californi i kółko 17"" grubo :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. ta celica potem w OPT ............ :polew: :polew: "pakiet spojlerow z californi i kółko 17"" grubo :polew:

no TEDE ładnie zayebał z tą 17" :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie tvn turbo to biedny program więc co tu narzekać tak z drugiej strony, cieszmy się tym co jest... po prostu polaczki :decayed:

Ważne że coś kręcą i coś się dzieje hehe

A powiedz mi jak z ta kierą od B7/RS4 dużo było przeróbki żeby spasowała do B5 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziąłem jeszcze ale co by tam nie mówili to bardzo fajnie, ze autko zostało pokazane bo projekt tak zacny, że powinien się pojawiać tu i tam. :good:

Za godzinę będziesz miał okazje oglądnąć na TVN TURBO.

http://www.tvnturbo.pl/epg/allChannels

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW korki z R8 :kox: :kox:

No... miazga :slina:

akurat te korki nowe w aso kosztuja ok 130zl ( sprawdzalem z toporem w lubiniu w Switon Paczkowski Audi ) wiec nie wiem czemu tam w opt tym sie akurat tak podniecili.... wg mnie jest tam sporo ciekawszych rzeczy do opowiadania

KOLEGO NIE LUBINIU :polew: TYLKO LUBINIE :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie bo kierownice tą oryginalną ze swojego rsa włożyłem do diesla a4 b5 2000 rok i pasuje i jeździ

Zależy też na jakim jest wieloklinie i jakiej wielkości ma ta kiera otwór bo jak wiemy do połowy 97r był mały wieloklin a później już większy ok 26mm czyli pewnie trzeba by było robić redukcję do starszego rocznika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie bo kierownice tą oryginalną ze swojego rsa włożyłem do diesla a4 b5 2000 rok i pasuje i jeździ

Zależy też na jakim jest wieloklinie i jakiej wielkości ma ta kiera otwór bo jak wiemy do połowy 97r był mały wieloklin a później już większy ok 26mm czyli pewnie trzeba by było robić redukcję do starszego rocznika :)

zaden problem biorąc pod uwage EFEKT :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie bo kierownice tą oryginalną ze swojego rsa włożyłem do diesla a4 b5 2000 rok i pasuje i jeździ

Zależy też na jakim jest wieloklinie i jakiej wielkości ma ta kiera otwór bo jak wiemy do połowy 97r był mały wieloklin a później już większy ok 26mm czyli pewnie trzeba by było robić redukcję do starszego rocznika :)

nie trzeba było nic zmieniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem :) Ale szukam i nigdzie nie ma jeszcze na necie :([br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 08:39_________________________________________________ps. na VOD jest ale odcinek 13 z serii 7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEST !! :kox:

http://vod.onet.pl/operacja-tuning,operacja-tuning,486,7,5825,odcinek.html[br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 17:48_________________________________________________440 kucy 500 niutków :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...