Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RS4 Cantona

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

widziałem :gwizdanie:

ogólnie fura mega, ale rozśmieszył mnie tekst z korkami :polew:

:D

Opublikowano

Nagrał ktoś ?

Opublikowano
  • Autor

Słuchajcie to nie ja byłem w opt bo nie mam parcia, poprosiłem kolegę Adama ze sportmile żeby coś opowiedział z sensem. Nagranie trwało parę godzin a te flimony wycieli co im nie pasowało i puścili 8 minut. Prosili żeby dać auto do programu to im dałem, nic w zamian więc myślałem że zrobią coś konkretnego i będzie pamiątka a wyszła jakaś kupa... co do korków to od wody kosztował coś koło 250 nie wiem czy nie droższy a olejowy 100 chyba jakoś tak, ceny w aso.

Opublikowano

Słuchajcie to nie ja byłem w opt bo nie mam parcia, poprosiłem kolegę Adama ze sportmile żeby coś opowiedział z sensem. Nagranie trwało parę godzin a te flimony wycieli co im nie pasowało i puścili 8 minut. Prosili żeby dać auto do programu to im dałem, nic w zamian więc myślałem że zrobią coś konkretnego i będzie pamiątka a wyszła jakaś kupa... co do korków to od wody kosztował coś koło 250 nie wiem czy nie droższy a olejowy 100 chyba jakoś tak, ceny w aso.

No to ogólnie się nie postarali nie dość że dajesz im auto to jeszcze nic w zamian a w tv 8 minut :thumbdown: Ale auto malina i te 8 minut było najlepszą częścią całego odcinka :)
Opublikowano

Auto mega ... najlepszy rs4 b5 jakiego widzialem i o jakim czytalem

ale niestety program opt to "pitu pitu" o niczym i zamiast naprawde powiedziec i pokazac co jest zdlubane pod maska

to popitolili o wszystkim ... i tak naprawde zero konkretow

pozatym RNS-E to nie jest system MMI ;] ( tak powiedzieli w OPT )

no i tak jak juz pare osob zauwazylo przypieczetowaniem byly te korki ;).

dobrze chociaz ze o aucie opowiadal Tery a nie Tede ....

co nie zmienia faktu ze auto jest PRZE kozak :kox:

ps. ta celica potem w OPT ............ :polew: :polew: "pakiet spojlerow z californi i kółko 17"" grubo :polew:

Opublikowano

ps. ta celica potem w OPT ............ :polew: :polew: "pakiet spojlerow z californi i kółko 17"" grubo :polew:

no TEDE ładnie zayebał z tą 17" :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

ogólnie tvn turbo to biedny program więc co tu narzekać tak z drugiej strony, cieszmy się tym co jest... po prostu polaczki :decayed:

Opublikowano

ogólnie tvn turbo to biedny program więc co tu narzekać tak z drugiej strony, cieszmy się tym co jest... po prostu polaczki :decayed:

Ważne że coś kręcą i coś się dzieje hehe

A powiedz mi jak z ta kierą od B7/RS4 dużo było przeróbki żeby spasowała do B5 :mysli:

Opublikowano

Nie widziąłem jeszcze ale co by tam nie mówili to bardzo fajnie, ze autko zostało pokazane bo projekt tak zacny, że powinien się pojawiać tu i tam. :good:

Opublikowano

Nie widziąłem jeszcze ale co by tam nie mówili to bardzo fajnie, ze autko zostało pokazane bo projekt tak zacny, że powinien się pojawiać tu i tam. :good:

Za godzinę będziesz miał okazje oglądnąć na TVN TURBO.

http://www.tvnturbo.pl/epg/allChannels

Opublikowano

BTW korki z R8 :kox: :kox:

No... miazga :slina:

akurat te korki nowe w aso kosztuja ok 130zl ( sprawdzalem z toporem w lubiniu w Switon Paczkowski Audi ) wiec nie wiem czemu tam w opt tym sie akurat tak podniecili.... wg mnie jest tam sporo ciekawszych rzeczy do opowiadania

KOLEGO NIE LUBINIU :polew: TYLKO LUBINIE :evil:

Opublikowano
  • Autor

kierownica pasuje bez żadnych przeróbek, b7 ma dwa naboje poduszki tu podłączony jeden przewód w drugi mały opornik i wszystko działa

Opublikowano
  • Autor

chyba nie bo kierownice tą oryginalną ze swojego rsa włożyłem do diesla a4 b5 2000 rok i pasuje i jeździ

Opublikowano

Piękna niunia. Ja kiedyś też będę taką miał!!! Najgorsze, że kupić zdrową i nie bitą to tak samo jak z mpowerami czyli prawie nierealne...

Opublikowano

chyba nie bo kierownice tą oryginalną ze swojego rsa włożyłem do diesla a4 b5 2000 rok i pasuje i jeździ

Zależy też na jakim jest wieloklinie i jakiej wielkości ma ta kiera otwór bo jak wiemy do połowy 97r był mały wieloklin a później już większy ok 26mm czyli pewnie trzeba by było robić redukcję do starszego rocznika :)

Opublikowano

chyba nie bo kierownice tą oryginalną ze swojego rsa włożyłem do diesla a4 b5 2000 rok i pasuje i jeździ

Zależy też na jakim jest wieloklinie i jakiej wielkości ma ta kiera otwór bo jak wiemy do połowy 97r był mały wieloklin a później już większy ok 26mm czyli pewnie trzeba by było robić redukcję do starszego rocznika :)

zaden problem biorąc pod uwage EFEKT :good: :good: :good:

Opublikowano

furka ogień, a przypały w OPT srogie :polew:

Opublikowano
  • Autor

chyba nie bo kierownice tą oryginalną ze swojego rsa włożyłem do diesla a4 b5 2000 rok i pasuje i jeździ

Zależy też na jakim jest wieloklinie i jakiej wielkości ma ta kiera otwór bo jak wiemy do połowy 97r był mały wieloklin a później już większy ok 26mm czyli pewnie trzeba by było robić redukcję do starszego rocznika :)

nie trzeba było nic zmieniać

Opublikowano

Ja oglądałem :) Ale szukam i nigdzie nie ma jeszcze na necie :([br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 08:39_________________________________________________ps. na VOD jest ale odcinek 13 z serii 7

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.