Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nieraz nie otwiera centralny = brak oświetlenia


Marcin_1.8T

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od jakiegoś czasu mam problemy z centralnym. Nieraz jest wszystko dobrze, zamyka i otwiera ale nieraz jest tak że wciskając pilot kierunki migną, kontrolka niby mruga, a nie zamyka drzwi. Zauważyłem też że jak wyciągne kluczyk ze stacyjki i po tym "kliknięciu" w stacyjce nie zapala mi się oświetlenie wnętrza to wtedy właśnie nie zamyka mi drzwi centralny. Co ma wspólnego jedno z drugim ? Dodam też że nieraz mi nie otwiera drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpieczniki patrzałem, wszystkie dobre i nie są luźne. Co do krańcówki to możliwe że u kierowcy bo nieraz jak przekręce kluczyk w drzwaich to otworzy wszystkie, a nieraz tylko drzwi kierowcy.

Jednak dziwna jest dla mnie sprawa z tym oświetleniem że kiedy wyciągne kluczyk i światło się nie zaświeci w kabinie to wiem że centralny mi nie zamknie drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oswietlenie po otwarciu drzwi dziala normalnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwidoczniej ktoras z krancowek albo pompka lub modul komfortu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam identyczny przypadek,kolega pisal ze zimne luty w pompce centrala,ale jakos nie mam czasu sie zabrac.U mnie jest tak ze jak otworze z pilota to mrugna i nie otworzy z kluczyka to otworzy drzwi kierowcy tylko a jak pociagne za klamke i drzwi sie otworza to reszta sie otwiera=brak oswietlenia w srodku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego vauxhall95 jak na moje oko to na 100 % krańcowka ale przyczyn może być kilka pompka zimne luty punkty masowe o których mowa w tym temacie http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_naprawa_oswietlenia_kabiny_gdy_nic_nie_pomaga-t77195.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od jakiegoś czasu mam problemy z centralnym. Nieraz jest wszystko dobrze, zamyka i otwiera ale nieraz jest tak że wciskając pilot kierunki migną, kontrolka niby mruga, a nie zamyka drzwi. Zauważyłem też że jak wyciągne kluczyk ze stacyjki i po tym "kliknięciu" w stacyjce nie zapala mi się oświetlenie wnętrza to wtedy właśnie nie zamyka mi drzwi centralny. Co ma wspólnego jedno z drugim ? Dodam też że nieraz mi nie otwiera drzwi.

Witam kolega miał podobny przypadek,wygrzał luty w pompce i usterka znikła wszystko wróciło do normy,może warto by zajrzeć do pompki i sprawdzić jak to tam wygląda :mysli:

Pozdr :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale to dwie krancowki naraz siadaja,bo wtedy jakich bym drzwi nie otworzyl oswietlenie nie dziala,dzisiaj wygrzeje te gluty w pompce zobaczymy moze pomoze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krancowki obie nie siadają u mnie jedna od kierowcy sie wysypala i które drzwi bym nie otworzył to światło sie nie świeciło musza być sprawne bynajmniej przednie i sprawdził bym te połączenia mas pod dywanikiem tam wystarczy odrobina wilgoci i juz przewody pognite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompka wygrzana jak narazie wszystko dziala poprawnie,mialem jeszcze piny we wtyczkach zaśniedziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...