Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Szary metalik, alu 18", tył diody, ksenon, kiera S.


Krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

No w końcu się maleństwo doczekało prezentacji bardzo mnie to cieszy :> oczywiście zakupu tylko pogratulować bo za autko daje sobie rękę uciąć he he a mówiłeś ze tam kiedyś jakaś dłuższa trasa była no i jak się maleństwo sprawowało???? Plany super moim zdaniem to jak zrobisz nic więcej nie trzeba kombinować bo będzie :kox:PAMIĘTAJ ŻE TAMAT BĘDĘ TU ŚLEDZIŁ WIĘC PROSZĘ O NIĄ DBAĆ!!!!!! :polew::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemnie się sprawowało Pawle :naughty: Ja +4 osoby na pokładzie i mały bagaż i wszystko jak w zegarku :good:

Dbał będę na pewno. Jedyne co zauważyłem po tym tygodniu użytkowania to dużo bardziej trzeba uważać na dziury ale nie jest tak tragicznie jak na początku myślałem.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz to już jest jednak 18 calii i profil niski więc trzeba trzeba uważać :) a mi się tu za nią tęskni i nie mogę doczekać się następnego autka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd autka w chwili obecnej to zasługa poprzedniego właściciela :notworthy:

Ja zrobię drobną kosmetykę i postaram się uglebić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po tym jak brat porobi swoje. U tego samego fachmana będzie więc zobaczę jak u niego zrobi a później dopiero oddam swoje :decayed: Myślę, że za max miesiąc powinno być wszystko cacy.

Dziś zrobiłem logi dyn. z ciekawości i nie było zaskoczenia. Motorownia w stanie bardzo dobrym :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po tym jak brat porobi swoje. U tego samego fachmana będzie więc zobaczę jak u niego zrobi a później dopiero oddam swoje :decayed: Myślę, że za max miesiąc powinno być wszystko cacy.

Dziś zrobiłem logi dyn. z ciekawości i nie było zaskoczenia. Motorownia w stanie bardzo dobrym :good:

No naprawdę byłem świadomy tego co mówie i po drugie jestem człowiekiem uczciwym i szajsu nie wciskam :) odmaluj maleństwo jak najszybciej bo tylko dwuch rzeczy jej brakuje malowania i zawiasku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jaki HID założyłeś?

Ja też mam 2000 rocznik i FIS odpierdala jak próbuje podpiąć allegowy HID...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu już musiał bym dopytać Pawła od którego zakupiłem furę. Wiem, że było to montowane w specjalistycznym zakładzie. Na FIS'ie zawsze OK i zero problemów :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jaki HID założyłeś?

Ja też mam 2000 rocznik i FIS odpierdala jak próbuje podpiąć allegowy HID...

trzeba dokupic jakis piedolnik ktory sie wpina w kabel HIDa i wtedy FISowi zawsze jest OK, na alledrogo cos takiego widzialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co trzeba panowie to nie oszczędzać na tym co się kupuje i wtedy będzie ok. Ja dałem za nie chyba 350zł i ani się nie palą ani nie mrugają nic tam gość nie podpinał żadnych dziwnych rzeczy [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 20:32_________________________________________________no co tu taka cisza może wkońcu jakieś mody by się przydały :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, nie jakieś mody tylko gleba a najlepiej gwint :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety póki co musi zostać taki mały olrołdzik :tongue4:

Malowanie zderzaków się przesunęło, a teraz szykuje mi się wymiana oleju :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 16:48_________________________________________________Przed zawiechą mam smaka na chipa u Aliego w Tychach ; p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety póki co musi zostać taki mały olrołdzik :tongue4:

Malowanie zderzaków się przesunęło, a teraz szykuje mi się wymiana oleju :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 16:48_________________________________________________Przed zawiechą mam smaka na chipa u Aliego w Tychach ; p

No gwincik trzeba :) ja już miałem zakładać ale sprzedałem wogóle plany były grube ale ubiegł mnie Krzysztof :) oczywiście jak będziesz po zmianie programu to musisz mi się dać przejechać bardzo cie proszę :)bo jestem ciekawy jak to będzie chodzić bo w seri naprawdę fajnie śmiga dzięki temu pewnie ze nowe turbo i przepływka jest mi się strasznie podobało :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety póki co musi zostać taki mały olrołdzik :tongue4:

Malowanie zderzaków się przesunęło, a teraz szykuje mi się wymiana oleju :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 16:48_________________________________________________Przed zawiechą mam smaka na chipa u Aliego w Tychach ; p

No gwincik trzeba :) ja już miałem zakładać ale sprzedałem wogóle plany były grube ale ubiegł mnie Krzysztof :) oczywiście jak będziesz po zmianie programu to musisz mi się dać przejechać bardzo cie proszę :)bo jestem ciekawy jak to będzie chodzić bo w seri naprawdę fajnie śmiga dzięki temu pewnie ze nowe turbo i przepływka jest mi się strasznie podobało :good:

Mnie ciągle zaskakuje :kox: A jak zrobię program to oczywiście masz jazdę testową gwarantowaną :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam też taką nadzieje :) byłeś już gdzieś na którymś spocie pochwalić się nabytkiem??? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...