Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] 2 x IC + T BRD - nowy wykres 23.06

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Mam plandekę :)

Sorry za OT :)

ale nie pod kolor :wink4:

ps: ciekawe ilu chińczyków tam przemycasz :gwizdanie:

Opublikowano

sorry za OT, podziel 650 kg przez średnią wagę chinczyka i wyjdzie, co do plandeki to wersja przejściowa, do malowania mam pokrywę z odlewu na amorki gazowe ew. sterowanie pneumatyczne, ale to dopiero na jesień :)

Opublikowano

sorry za OT, podziel 650 kg przez średnią wagę chinczyka i wyjdzie, co do plandeki to wersja przejściowa, do malowania mam pokrywę z odlewu na amorki gazowe ew. sterowanie pneumatyczne, ale to dopiero na jesień :)

chcesz powiedzieć że mieści Ci się tam 600 chinoli i miska ryżu... nieźle... :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

sorry za OT, podziel 650 kg przez średnią wagę chinczyka i wyjdzie, co do plandeki to wersja przejściowa, do malowania mam pokrywę z odlewu na amorki gazowe ew. sterowanie pneumatyczne, ale to dopiero na jesień :)

chcesz powiedzieć że mieści Ci się tam 600 chinoli i miska ryżu... nieźle... :gwizdanie: :decayed:

i Vario za kierą :decayed:

Opublikowano

ponad 200/400 :good::wink4:: odczuwalna ta korekta po zabawie z podciśnieniem ?

Opublikowano
  • Autor

ponad 200/400 :good::wink4:: odczuwalna ta korekta po zabawie z podciśnieniem ?

dziś pierwszy raz od wykonania moda+softa jechałem poza miastem. Przejechałem 500km po polskich drogach i powiem, że auto jest mega elastyczne na każdym biegu (płaski moment robi swoje :naughty:). Wyprzedzanie to czysta przyjemność :good:

Opublikowano

O co niby chodzi z tym podciśnieniem i pokrywą zaworów? Co macie za małę wartości podciśnienia by dostatecznie wysterować aktutatorem turbiny?

Opublikowano

ponad 200/400 :good::wink4:: odczuwalna ta korekta po zabawie z podciśnieniem ?

dziś pierwszy raz od wykonania moda+softa jechałem poza miastem. Przejechałem 500km po polskich drogach i powiem, że auto jest mega elastyczne na każdym biegu (płaski moment robi swoje :naughty:). Wyprzedzanie to czysta przyjemność :good:

ArkadiuS mowilem :wink4:

Opublikowano
  • Autor

O co niby chodzi z tym podciśnieniem i pokrywą zaworów? Co macie za małę wartości podciśnienia by dostatecznie wysterować aktutatorem turbiny?

pokrywy zaworów nie wymieniałem :cool1:, tylko kontrola węży. Ale po Twoim wyniku widać, że jest dobrze.

Opublikowano

O co niby chodzi z tym podciśnieniem i pokrywą zaworów? Co macie za małę wartości podciśnienia by dostatecznie wysterować aktutatorem turbiny?

Chodzi o nieszczelność spowodowaną pęknięciem króćca w osłabionym miejscu.

98343204.jpg

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Niski moment poniżej 2 tys. jest specjalnie ustawiany na kompie, aby oszczedzic trochę sprzeńgło.

Opublikowano

Niski moment poniżej 2 tys. jest specjalnie ustawiany na kompie, aby oszczedzic trochę sprzeńgło.

rozgryzłeś zagadke :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.