Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Po wymianie głośników na JBL jest gorzej


Rekomendowane odpowiedzi

witam wymieniłem głośniki oryginalne w przednich drzwiach na JBL 40W z twiterami i po załączeniu muzyki okazało sie że niema basu są tylko pierdnięcia radio ma 4x50W pi-oneera.Czy musze je podpinać pod wzmacniacz czy po prostu jest to wielki bubel???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki dokladnie model kupiles... podejrzewam ze nie zamontowałes ich dobrze.. chodzi mi o to, że nie stworzyles dla nich jak najszczelniejszej obudowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to sprawdź jeszcze raz podłączenie czy zgadza się + z + / - z - wystarczy ze jeden będzie podłączony niepoprawnie i nie będzie to grało dobrze......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jesteś pewien że każdy z głośników jest podłączony prawidłowo?? tzn chodzi o to ze jak będziesz maił np. 3 głośniki podłączone + z + a jeden -+ +- to nie zagra prawidłowo.... ale to tylko sugestia :gwizdanie:

... być może mają za mało miejsca czyli membranką gdzieś jest przyciśnięta albo i tu nie wiem czy ma znaczenie że magnes dotyka blachy..... :mysli:

jest jeszcze jedna opcja......

po prostu kupiłeś hu**nie z patatajnią...... :kox::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie podłączone są identycznie jedynie co możliwe to jest że mają zamałą przestrzeń ale dziaj jak pokręcilem w zmacniaczu i wyregulowalem tylnie głośniki to gra wmiare dobrze tylko z przodu niema basu tylko czyściutki głos a bas idzie z sopranem od tylu dodatkowo i daje nawet mily efekt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dobrze ze miło zaczęły grać.... :good: ja mam seryjne spikery tylko w bagażu skrzynka i wzmak, na radiu bas mam na -4~-5 na wzmaku podkręcona skrzynka i jest ładnie...... jak dla mnie na razie wystarczy do póty do puki radio a dokładnie potencjometr nie wysra mi serii.... :disgust:

pozdro 600v :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kolego tez nie wiem co jest dobre do Jbl... ja chyba wybrał bym na twoim miejscu Alpine Kenwood lub Blaupunkt..... ten ostatni chyba najlepiej się zestroi z Twoim zestawem.... ale mój faworyt z tych marek to jednak jest Alpine :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanko jest jakis wzmacniaczyk od suba w bagazniku? padlo mi juz pokretlo w radiu w audi a4 avant 97r. i moge se tylko bass i treeble regulowac bo glosnosc sie scisza do zera albo drze na cala jape,ciekawi mnie czy mozna samego suba jakos podkrecic badz sciszyc,jest seryjnie cos takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...