Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] Sterownik Airbag


Kurak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

Posiadam audi a4 b5 silnik ahh rok 2000. Chciałem zapytać o numer części a konkretnie sterownika do airbag do mojego auta. Ma ono 10 poduszek powietrznych. Stąd też moje drugie pytanie. czy w tych sterownikach jest jakaś różnica co do ilości poduszek czy sterownik jest jeden do każdej ilości? A może po prostu przy większej ilości poduszek jest tych sterowników więcej?

W każdym razie prosił bym o numer tej części.

Dzięki z góry i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj !!! Ja mam tez 10 poduch u siebie rocznik ten sam tylko avant .Numer sterownika 8D0 959 655 F BOSCH na bank bo go demontowałem. U mnie był problem tego typu że zapaliła się kontrolka poduch i nie gasła a błędu nie dało się usunąć bo pokazywało komunikat USZKODZONY STEROWNIK u mechaniora na komputerze. Jeżeli to się dzieje u ciebie to nie szukaj używki bo nie podpasujesz a nowy w aso 1460zł. Są dwa rodzaje usterek w tych sterownikach tzn. skasowanie się softu (programu sterownika)na skutek nagłego spadku napięcia czyli stracił pamięć lub też mechaniczne uszkodzenie wewnątrz czyli uszkodzony mikrokontroler w obwodach sterownika. Pierwsza usterka czyli skasowanie się softu jest do zrobienia (u mnie tak było wgranie softu i wszystko gra).Przy drugiej usterce to lipa.Koszt wgrania softu to 150zł. U mnie chodzi już 1,5 roku i bez zastrzeżeń. Wszyscy elektrycy mówili że sterownik do wymiany a co się okazało - skasowana pamięć. Tu masz namiary na solidnego gościa co ci to zrobi,wyślesz mu sterownik a on go zdiagnozuje i powie co go boli.

P.P.U.H "LEKER"

LESZEK NOWAK

UL.REYMONTA 22

67-400 WSCHOWA

WOJ.LUBUSKIE

Tel. kom.: 0 603 609 884, 0 607 261 075, 0 603 244 237

E-mail: [email protected], [email protected]

Myślę,że Ci pomogłem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...