Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Chip z allegro sugestie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam ochote sobie założyc coś takiego w moin afn-ie http://allegro.pl/item1062270956.html tylko czy warto?prosze o opinie.

Opublikowano

czego się spodziewasz po takim "chipie"? normalny program -to koszt rzędu 1500zł,więc za tą cenę,czego można się spodziewać?Tego samego?

Opublikowano

tylko czy warto?prosze o opinie.

Wydaje mi się, że sam w to nie wierzysz :decayed:

Daj spokój stary. Program robi się pod konkretny egzemplarz, a nie model :polew:

Opublikowano
  • Autor

napewno nie tego samego ale może nie jest to takie złe po prostu mapa niby na 140km i 300nm ale ktoś może próbował coś takiego i wstawił u siebie?

Opublikowano

napewno nie tego samego ale może nie jest to takie złe po prostu mapa niby na 140km i 300nm ale ktoś może próbował coś takiego i wstawił u siebie?

Sam sobie odpowiedz.

Stawiasz 2 AFN-y. Jeden igła, drugi jeżdżący złom. Do obu montujesz wspomniany c*p i co?

Oba maja 140 KM i 300 NM ?

No daj spokój. Chyba przestałeś już wierzyć w Mikołaja?

Opublikowano

Oba moga byc w identycznym stanie tech. Wystarczy ze dawka nastawnika bedzie u kazdego w 2ch skrajnych dopuszczalnym polozeniach :tongue4:

Z drugiej strony to ryzyko ze cos upalisz jest male...AFN jest na tyle pancerny ze zniesie praktycznie kazdego tunera

Opublikowano

witam mam ochote sobie założyc coś takiego w moin afn-ie http://allegro.pl/item1062270956.html tylko czy warto?prosze o opinie.

powiem tyle :sick3:

Opublikowano

Tak jak poprzednicy. 140/300 to nie są wcale małe wartości jak na ten silnik a raczej jego osprzęt. Auto może już być podkręcone nie chodzi o moc ale o kąty wtrysku, napięcie nastawnika itd. Ktoś musiałby zajrzeć w tą mapę.. Bo później okaże się że Ci bieg wyskoczy przy ostrym bucie....

Opublikowano

zanim juz cos wgrasz zrob diagnoze swojego samochodu i sprawdz w jakim jest stanie Twoje auto ...

Opublikowano

najpierw logi zrób, zresztą spanky już to powiedział....

i jak chcesz tanio to już bardziej zapoznał bym się z forum elektroda.pl.... ktoś Ci tam sprzeda wsad

choć osobiście uważam że bez hamowni to trochę ryzykowne, szczególnie jak robi to osoba która się przy tym po prosu bawi.

Opublikowano

jeśli chcesz taniej to jak koledzy piszą, pierwsze co to diagnostyka, zrób komplet logów, pokaż na forum lub komuś kto ma o tym pojęcie, jęśli wszystko będzie grało to mogę polecić kogoś kto się na tym zna, sprawdzi logi i Ci zrobi program (bierze 400zł bodajże)

Opublikowano

i to by było wszystko w tym temacie... :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.