Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Mój S-line


maniek TDI

Rekomendowane odpowiedzi

A s line ?:D hehe ładna :)

Przecież ma wewnętrzny :gwizdanie:.

Ogólnie ładny Avancik, zawsze będę to powtarzał że Panowie z Audi zrobili taką lipę z tymi korbami i radiem na kasety że to się w głowie nie mieści normalnie :disgust:.

Jakieś plany na dalszą przyszłość? Masz już grill czarny tylną listwę też to może kierunek też będzie skierowany ku czarnemu :kox:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsufitka jest czarna? Nie ma znaczka na kierze. Ale fotele s line! super mi się podobają :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczka na kierze. Ale fotele s line!

fotele s-line sa w b7 a te sa sportowe, a co do kiery to pewny nie jestem ale nie mialy znaczka raczej, jak cos to poprawcie mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotele s-line sa w b7 a te sa sportowe, a co do kiery to pewny nie jestem ale nie mialy znaczka raczej, jak cos to poprawcie mnie

Nie będziemy poprawiać bo wszystko jest siur :good:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele S line były w B6.

"- Sportowe siedzenia z bokami pokrytymi czarną skórą i środkową częścią z tkaniny „Speed” w kolorze czarnym"

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_pakiet_sline_zewnetrzny_i_wewnetrzny-t102380.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srodek masz fajny :good: kolor auta taki sobie ale wazne ze Tobie sie podoba :gwizdanie: fajna tablica Noe a wiec to jest Twoja Arka :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna furka :good:

fotele to właśnie takie były w b6 S-line czyli półskóry z alcantarą chyba :cool1:

Nie wiem czemu ale jakoś mi się ten grill czarny do tego koloru nie podoba ( tzn bez obramówki chromowanej) ale oczywiście to mója opinia...no i w ralu może się lepiej prezentuje...

bezawaryjności życzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie,co do grila i braku niklowanych ramek dookoła,to nie zwróciliście uwagi,że relingi też są czarne.Taką ją przywieziono mi z Niemiec,żebym to ja konfigurował auto nowe przy zakupie,to byłaby zmieniarka albo chociaż radio na cd.W realu uwierzcie,że wygląda BOJOWO z tym czarnym wykończeniem.Co oryginalności s-line,to oznaczenie na wklejce jest prawidłowe,jak w linku powyżej.(podsufitka jest czarna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do grila i braku niklowanych ramek dookoła,to nie zwróciliście uwagi,że relingi też są czarne.

NIe no ja tylko wyrażam swoją opinie że do jasnych kolorów mi się bardziej podoba grill z ramką w chromie ale przecież to twój samochód i jak będzie to twoja sprawa :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladna :decayed::naughty:

z tego co widze wszystkie dodatki zewnetrzne w colorze Black :naughty:

- atrapy gorna dolna , relingi tylna listwa

- parctronic przod tyl

- tylne roletki

- zawieszenie -20 mm

- cos tam widze zaciski sa ori :mysli: czy tylko pomalowane na czerwono

- felgi S LINE

- Fotele S LINE tkanina " Speed"

- Kierownica pikowana trojramienna

- mala NAVI pewnie i kolorowy FIS :mysli:

p.s. korbki nawet RS4 mialy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...