Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Słabo zamykające się drzwi


drdala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem tak jak w temacie prawe przednie drzwi słabo mi się zamykają w sensie takim że po prostu muszę trochę mocniej nimi trzasnąć niż resztą żeby się zamknęły... czy nie wiecie jak sam sobie z tym poradzić??? chciałbym na początku sam się tym pobawić a dopiero jak sam sobie nie poradzę pójść do jakiegoś fachowca chociaż też nie wiem do jakiego najlepiej iść. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyregulować ucho na słupku do zamka w drzwiach , zerknąć na zawiasy - wyczyścić i masmarować , sprawdzić ramę drzwi czy nie odstaje od uszczelki ....

U mnie pomogło po tych zabiegach ( drzwi kierowcy ) :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś foty by się przydały:) bo niechciałbym pare razy podchodzić do tematu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam kolego fotek .... a czego nie rozumiesz ?

Nikt na 100% nie zdjagnozuje ci usterki i nie jest powiedziane że po moich wskazówkach drzwi będą dobrze się zamykały ........ Więcej cierpliwości :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zapchana kratka odprowadzająca powietrze (w części avant pod wzmacniaczem i tubą ) .

Nie wiem czy dobrze to nazwałem :wink4:

Napisz co i jak po tych info , a inni Koledzy na pewno coś podpowiedzą :naughty::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zapchana kratka odprowadzająca powietrze (w części avant pod wzmacniaczem i tubą ) .

to by z każdymi drzwiami był problem. regulacja ramki okna powinna załatwić problem :cool1:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_pakiet_polysk_podmiana_oslony_slupka_b_i_blendy_szyby_na_wariant_z_polyskiem-t94599.0.html tu masz wątek. i tam masz wszystkie śruby trzymające ramkę drzwi tylnych. z przednimi jest podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wuju :good: masz rację , kratka odpada :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wuju :good: masz rację , kratka odpada :embarrassed:

A możesz coś więcej o tej kratce? Gdzie jej szukać w wersji bez wzmacniacza i tuby?

U mnie problem z drzwiami jest taki, że trzeba użyć trochę siły aby je zamknąć, ale jeśli jedno z okien jest choćby odrobinkę uchylone to zamykają się leciutko, więc hipoteza o braku odpływu powietrza w momencie zamykania wydaje się sensowna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a że niby jak czym może się to zapchać to chyba jest taka gumowa membrana czyż nie :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EjhEJ.jpg

i z 2 strony tak samo.

ale jak opuścisz 1 szybę to wszystkie się dobrze zamykają czy tylko te przy których jest opuszczona?

Wszystkie. Już dawno podejrzewałem że to nadciśnienie w kabinie utrudnia zamykanie ale nie miałem pojęcia że w audi jest odpowietrznik do tego :>

Jutro obczaję co i jak, dzięki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym odpowietrznikiem? Gdzie on sie znajduje ?

upuszcza powietrze przy zamykaniu drzwi/bagażnika. w bagażniku. masz przecież zdjęcie. tylko na zdjęciu jest zaklejony co by sub nie pierdział ale po 2 stronie jest 2-gi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie bez craschu i też się ciężko zamykają musi być coś z tymi odpowietrznikami :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uchyl szybę i spróbuj zamknąć drzwi wtedy wszystko będzie jasne.

warto też tutaj poczytać --> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=94990.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...