Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] CO TO TE OZNACZENIA AEB, ARK, APV itd. ????


asurman

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Ci szczerze ze tez nie mam pojecia o co z tym chodzi ( chyba adminy nas przez do zablokują ) hahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to oznaczenie rodzaju silnika (były różne 1.8T jak i wszystkie inne motory) i pozwala określić dokładnie jaki jest osprzęt. Oznaczenie jest umieszczone w numerze silnika - składa się on z 3 liter i 6 cyfr. Litery to właśnie rodzaj silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem tylko ze mam wersje SPORT niby (tak auto figuruje w tutejszym urzedzie ruchu drogowego) a koles od ktorego kupilem powiedzial ze dlatego sa twardsze sportowe fotele, nieco twardsze zawieszenie no i 16'' felgi na standardzie ale kompletnie sie niestety nie znam na Audi(podobno normalnie sa 15'')

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj chlopaki chlopaki jezdzicie :audi: i nie wiecie tak w sumie czym jezdzicie :tongue4:

te oznaczenia to rodzaj auta jeden silnik moze miec kilka oznaczen np 1,9 tdi 130 kucy moze byc AWX jesli 5 biegowa skrzynia lub avf jesli 6 biegow.

a jak nie wiecie co macie to albo ksiazka serwisowa pierwsza strona lub wlepka kolo kola zapasowego :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A plastik z silnika ściągałeś - jest wygrawerowane oznaczenie na wysokości twojego pępka jak pochylisz się nad akumulatorem (o ile nie jesteś wzrostu J i L. Kaczyńskiego, bo wówczas musisz stanąć na krzesełku aby pochylić się nad aku, a napis będzie w okolicach jąder :polew: :polew: :polew:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(o ile nie jesteś wzrostu J i L. Kaczyńskiego, bo wówczas musisz stanąć na krzesełku aby pochylić się nad aku, a napis będzie w okolicach jąder :polew: :polew: :polew:)

Może i offtopic, ale zaje****y text :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...