Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje


Bieniek

Rekomendowane odpowiedzi

a jak wygląda z noclegiem? w domkach czy w ośrodku?

my nocowaliśmy na popijawie z kumplami akurat w domkach wiec i tu i tu pewnie można ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc w domkach,czesc w osrodku.

Zarowno domki jak i osrodek prezentuja dobry standard.

Ogolnie bedzie wszystkiego wiecej. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wygląda z noclegiem? w domkach czy w ośrodku?

my nocowaliśmy na popijawie z kumplami akurat w domkach wiec i tu i tu pewnie można ...

hehe bedą jaja, szkoda ze tak wyszło bo każdy nastawił sie już na coś innego, ja nie jestem wymagająca pod względam gwiazdek, ważne żeby było zadbanie i czysto i żeby nas nie rozstrzelali za mocno że jedni tu a drudzy tu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za zmiana przepraszamy,ale wyszlo tak mimo naszych usilnych staran. :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc w domkach,czesc w osrodku.

Zarowno domki jak i osrodek prezentuja dobry standard.

Ogolnie bedzie wszystkiego wiecej. :kox:

no to mamy nadzieje :) tylko pamiętajcie o jednym, żebyście rejonów nie porozstrzelali za mocno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tej!! czy dobrze widze na fotkach? szalety są osobno? to są jaja!!

30ixans.jpg

mam nadzieje że to pryma aprilis :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się porobiło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy jakaś umowa była podpisana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tej!! czy dobrze widze na fotkach? szalety są osobno? to są jaja!!

30ixans.jpg

mam nadzieje że to pryma aprilis :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

spokojnie,osrodek ma także pole namiotowe,stąd ten szalet :)

każdy domek ma własną łazienkę

pokoje w pensjonacie sa z łazienkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tej!! czy dobrze widze na fotkach? szalety są osobno? to są jaja!!

30ixans.jpg

mam nadzieje że to pryma aprilis :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

spokojnie,osrodek ma także pole namiotowe,stąd ten szalet :)

każdy domek ma własną łazienkę

pokoje w pensjonacie sa z łazienkami

no to super, jeśli tak jest to może być :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto przygrał w ...uja :?: :mysli:

ośrodek był bardzo fajny,dopóki nie poczuli się pewnie :disgust:(zobaczyli wątek zlotowy na naszym forum)

nagle okazało się,że są zdziwieni,że uczestnicy zloty przywiozą swój alkohol :blink:,myśleli że kupimy alko w ich barze za 40zł/flaszka :decayed:

w sobotę byłem w Albatrosie podpisać umowę,był prezes i po krótkiej rozmowie wyszło na to,że w zasadzie robią nam przysługę organizując cała imprezę za takie pieniądze,że za bardzo się im nie opłaca itd,itd...

generalnie zaczęli robić schody,zupełnie kuriozalna sprawa,biorąc pod uwagę,że wszystko było uzgodnione,przesłali nam ofertę cenową co i za ile,po czym okazało się,że to mało :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto przygrał w ...uja :?: :mysli:

ośrodek był bardzo fajny,dopóki nie poczuli się pewnie :disgust:(zobaczyli wątek zlotowy na naszym forum)

nagle okazało się,że są zdziwieni,że uczestnicy zloty przywiozą swój alkohol :blink:,myśleli że kupimy alko w ich barze za 40zł/flaszka :decayed:

w sobotę byłem w Albatrosie podpisać umowę,był prezes i po krótkiej rozmowie wyszło na to,że w zasadzie robią nam przysługę organizując cała imprezę za takie pieniądze,że za bardzo się im nie opłaca itd,itd...

generalnie zaczęli robić schody,zupełnie kuriozalna sprawa,biorąc pod uwagę,że wszystko było uzgodnione,przesłali nam ofertę cenową co i za ile,po czym okazało się,że to mało :wallbash:

to zrobili sobie krypto reklamę, jesli ktoś przedstawia swoją oferte a potem sie z niej wycofuje to świadczy o powadze tych ludzi. porażka i głupota z jej strony bo stracili game potencjalnych klientów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie,jest spoko :wink4:

pierwotnie zlot miał byc właśnie w tym nowym ośrodku,ale nie mieli żadnego wolnego terminu.

dzięki zmianie osrodka bedzie wiecej atrakcji,np lotnisko :naughty:

aaa,w Albatrosie byli też ździwieni,że chcemy bawić się po godz.22 :polew:

usłyszałem,że w zasadzie nikt z osrodka nam nie zwróci uwagi,ale sąsiednie ośrodki z pewnością wezwa policję :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój już z tym albatrosem.Mnie ta zmiana nawet nie poruszyła.Ja tam jadę , żeby fajnie spędzić z Wami czas , a nie po to , aby mieszkać jak hrabia :> Może to i lepiej , że tak się stało , bo nie dość , że będzie taniej to jeszcze będziemy mieli lotnisko z tego co mówił Tomeks.Jak byśmy szli z tym podnoszeniem poprzeczki jeżeli chodzi o standard ośrodków to za rok płacilibyśmy po 500zł za osobę i jechali do Gołębiowskiego :decayed: Tak przynajmniej będzie klimat a'la Kaletka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to :?: Zmiana ośrodka :shocked:

Proszę mnie wykreślić z listy, nie jadę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...