Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje


Bieniek

Rekomendowane odpowiedzi

powiem tak....

wszyscy jesteście pojeba.ni :decayed: :decayed: :decayed::kox: :kox: :kox:

Ty będziesz w pokoju ze spangejem.

Ze mną w pokoju jak narazie Marzenka :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o wplatach,bo juz po terminie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o wplatach,bo juz po terminie!!

SKREŚLAĆ NATYCHMIAST TYCH CO NIE WPŁACILI!!!

to się może w końcu na główną listę dostanę :cool1:

żeby dostać sie na listę trzeba na moje konto przesłać 100zł a potem czekać grzecznie na dalsze instrukcje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

oddam miejsce na liście głównej...oczywiście po oddaniu mi 100zł kaucji :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 23:23_________________________________________________jak co to PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddam miejsce na liście głównej...oczywiście po oddaniu mi 100zł kaucji :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Lipiec 2010, 23:23_________________________________________________jak co to PW

co to faken jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PW - prywatna wiadomość :cool1:

chyba że o co innego biega

:polew: :polew: :polew:

:decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trzeniu

PW - prywatna wiadomość :cool1:

chyba że o co innego biega

:polew: :polew: :polew:

:decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

i wiadomo o co chodzi :decayed:

no ale z tym się trzeba urodzić :kox::naughty::decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrocilam,jade, w d...mam standart a Cena Czyni Cuda bo wychodzi ze roznica w cenie bedzie akurat na flaszke na pare :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na listę uczestników to Oniak i Adamoo jako para :naughty:

to nie wiedziałeś od lat są razem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na listę uczestników to Oniak i Adamoo jako para :naughty:

to nie wiedziałeś od lat są razem :gwizdanie:

przecież to jest jawna para zlotowa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem przedstawicielem OWS Albatros i piszę aby wyjaśnić zaistniałą sytuację pobytu grupy w terminie 3-5 września, p. Tomasz przedstawił swoją wersję, pragnę teraz pokazać naszą wersję wydarzeń.

Któryś z użytkowników burzył się, że nie wywiązaliśmy się z umowy...

Otóż umowy nie było, miała zostać podpisana w zeszłą sobotę jednak Pan Tomasz zmienił zamówienie.

Obniżyliśmy pobyt całej grupie na tyle ile mogliśmy.

Zniżkę na pobyt dostali Państwo 30%, darmowy parking (7zł/doba za samochód), dwa pokoje gratis dla organizatorów.

Pan Tomasz jako organizator początkowo mówił nam, że nie stać Państwa na dwie imprezy bo organizują Państwo lotnisko na wyścigi, więc w piątek zrobimy większa obiadokolację, gdyż w Pile podobno nie dostali Państwo wyżywienie takiego jakie by spełniało Państwa oczekiwania.Dlatego zrobiliśmy dopłatę do obiadokolacji, by zadowolić gusta wszystkich gości.

W sobotę pan Tomasz oznajmił, że to nie będzie większa obiadokolacja tylko impreza do rana, ze szkłem i obsługą etc. Dlatego pojawiła się opłata korkowego, 7 zł od osoby w czym zawierało się sala na której będzie wyżywienie, plus gratis oferowaliśmy salę taneczną ze światłami itd.

To co Pan Tomasz pisał, że liczyliśmy że Państwo kupią wódkę u nas to jest nieprawda, bo zdawaliśmy sobie sprawę, że alkohol przy pobycie integracyjnym jest we własnym zakresie.

Nie przedstawił Pan dokładnie swoich oczekiwań co do pobytu, rozmowy nadal trwały, aż do momentu aż pojechał Pan do Arkady i podpisał z nimi umowę, po czym poinformował Pan nas o rezygnacji. Po takim zachowaniu nie dziwi mnie, że nie może Pan znaleźć sponsora na pobyt grupy.

Jako pracownik ośrodka chciałam wyjaśnić zaistniałą sytuację. Przykro mi, że nie będziemy mogli Państwa ugościć, pan Tomasz podjął taką decyzję.

Mam nadzieję, że część członków klubu zrozumie, że standard naszego ośrodka daję taką, a nie inną kwotę, z powodu choćby zaplecza rekreacyjno-sportowego, restauracyjnego i rezerwacji pokoi 2-osobowych (o wyższym standardzie), a nie 6-os. Mimo tego postaraliśmy się dzięki zaproponowanym zniżkom zejść z ceną całkiem blisko cen Arkady.

Pomimo zaistniałej sytuacji życzę wszystkim miłego pobytu w Jarosławcu, ładnej pogody i udanego zlotu. Wiadomo, że pasjonatom takim jak Państwo wystarczy dobre towarzystwo i rozmowy o swoim hobby, a niekoniecznie istotny jest wysoki standard obsługi. Aczkolwiek myślę, że u nas też by się Państwu podobało.

Panie Tomaszu,

współpracy to my już nie nawiążemy w przyszłości.

Jak dla mnie Pan się okazał mało poważnym organizatorem.

Standard ośrodka jest inny i taka cena, a np. rozmowy z Panem, że pozostałe jedzenie po grupie mamy dać pracownikom by było taniej były dla mnie nieporozumieniem.

Dlatego zdecydowałam się napisać tutaj, gdyż niezasłużenie i bezpodstawnie próbuje się nam przykleić łatkę firmy nierzetelnej, na co nie możemy się zgodzić. Zastosowaliśmy bardzo duże rabaty - sama starałam się o dobrą ofertę dla Państwa gdyż świat jest mały i prywatnie część moich znajomych jest członkami klubu , zaoferowaliśmy szereg atrakcji i zapewnialiśmy ze swojej strony wysoki standard usługi, a spotkało nas bardzo niezrozumiałe podejście pana Tomasza i pomówienie o niewywiązanie się z warunków.

A.Orłowska

OWS Albatros

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na listę uczestników to Oniak i Adamoo jako para :naughty:

to nie wiedziałeś od lat są razem :gwizdanie:

Szydercy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem przedstawicielem OWS Albatros i piszę aby wyjaśnić zaistniałą sytuację pobytu grupy w terminie 3-5 września, p. Tomasz przedstawił swoją wersję, pragnę teraz pokazać naszą wersję wydarzeń.

Będzie jakaś riposta ze strony "Pana Tomasza"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...