Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Licznik - co to za funkcja?


SoMeS

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

bawiłem się trochę licznikiem i znalazłem coś czego nie wiem :tongue4: mianowicie po użyciu dwóch przycisków na raz (b5 AFN 98r.) czyli wyciągnięciu lewego i wciśnięciu prawego pod przebiegiem pojawiają się cztery zera 0000 które można ustawić na dowolną wartość...

jeżeli ktoś wie co to jest i jak to działa to będę wdzięczny za zaspokojenie ciekawości :decayed::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie są cztery zera tylko znaczek :audi: taki cyferkowy xD ale po co to przestawiać? i gdzie ci się te zera czy znaczek :audi: wyświetla ?

a przeczytałeś co napisałem w pierwszym poście? :cool1:

służy to do ustawiania za ile km zapali ci się INSP OIL

dzięki :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cztery cyfry to troche malo jak na np long life-y niemieckie...

Nie zgadzam się z tobą kolego, ustawienie np. "15000 km" polega na wprowadzeniu liczby 15 która jest mnożona przez 1000 km, na VAG'u też się tak definiuje ilość km do następnej np. INSP olejowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem od czego to jest i nie jest to od inspekcji. :cool1:

[mod]co to za post w ogóle jest ????????????????? :wallbash:[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie znowu afn b5 96r. i wyciąga się prawy a wciska lewy ale nic się nie dzieje .. tylko mała inspekcja miga zawsze po przekręceniu kluczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta funkcja jest tylko 97-01

dodatkowo w tych rocznikach jest możliwość kasowania inspekcji bez użycia vaga - za pomocą tych dwóch pokręteł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok a co to może być jak mam wyciągnięte kluczyki i kliknę raz lewym przyciskiem podświetla się przebieg auta i gdy przytrzymam to na komputerze pokładowym pokazuje się 280km/h ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok a co to może być jak mam wyciągnięte kluczyki i kliknę raz lewym przyciskiem podświetla się przebieg auta i gdy przytrzymam to na komputerze pokładowym pokazuje się 280km/h ?

Ostrzeżenie o przekroczeniu prędkości przyciskami góra dół możesz tą wartość zmienić, wtedy po jej przekroczeniu na fisie pojawi się komunikat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...