Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Zwiększone zużycie paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam wszystkich.Posiadam od kilku miesięcy a4 b7 2.0tdi.Na początku podobało mi sie spalanie tego autka i jeździłem specjalnie delikatnie by zobaczyć na co je stać.

W trasie najniższe spalanie 4,7 w mieście 6,5.W trasie przy normalnej jeździe do 140 5,1l i byłem zadowolony.A o d niedawna coś się pokopciło i zauważyłem że spalanie wzrosło.Wczoraj wróciłem z trasy jechałem po pedalsku nawet koło 100 a czasami 120 i spalanie nie mogło zejść poniżej 6,5 litra.Silnik ładnie pracuję nic nie wskazuje że coś szwankuję.Pojadę na komputer sprawdzić czy wszystko gra ale dziwi mnie fakt że paliło tyle a teraz znacznie więcej.

Morze ma ktoś doświadczenie co mu jest choć zdaję sobie sprawę że przyczyn może być wiele.A może go zamuliłem umiarkowaną jazdą?[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 16:38_________________________________________________pękła mi ostatnio rurka od chłodnicy spalin i żeby nie odłączać musiałem odwrócić filtr paliwa do góry nogami.Czy może to mieć wpływ?Czy po takiej operacji może się coś zapchać i wpłynąć na większe spalanie ?czy szukać winy w wężykach ?

Opublikowano

Witam

Mam podobny problem, wzrosło mi zużycie paliwa a auto nieco straciło na zrywności, wcześniej spalanie w mieście 5-6, trasa poniżej 5, teraz w mieście ostatni 6,8-7,5 a trasa 5,8-6,3. Stylu jazdy nie zmieniam i jest dosyć nerwowy. Od 1,5 roku mam większą turbawkę i chip na 150KM, wszystko było ok a tak się dzieje od kilku miesięcy. A i zauważyłem, że jak przyśpieszam to trochę mi kopci, siwy dym (chyba).

Pozdrawiam

Opublikowano

mój nie kopci ,byłem na komputerze i podobno wtrysk leje i przepływomierz siada

Opublikowano

Panowie, podstawa to sprawny termostat czyli 90*C,

nowe filtry i uwaga dobre paliwo.

Bez tego ani rusz. No i wiadomo szczelny układ dolotowy.

pozdrawiam AFNowców, najlepszy silnik na świecie!!! :ON:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Jak ktoś narzeka że mu w trasie pali dużo to u mnie wynik 7L/100km jadąc 100km/h w 4 osoby załadowani :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.