Treść opublikowana przez Qwestor
-
[B5 AFN] Zasłanianie chłodnicy
Witam Nie wiem jak tam z tą tekturą to działa, ale jeśli ktoś chce inny sposób na szybsze ogrzewanie to jest jeden patent, mianowicie na klimatroniku naciskacie przycisk z nadmuchem na szybę i ustawiacie temp na HI, wtedy włączają się 3 świece dogrzewające płyn i już po paru minutach odczuwa się ciepłe powietrze. Temat był już omawiany na forum. Pozdrawiam Qwestor
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Tak wiem, że było o tym wszystkim ale nie pamiętam a nie chce mnie się wertować jeszcze raz 77 stron. Pamiętam, że trzeba to kupić. Czy mógłby mi ktoś, z lepszą pamięcią powiedzieć jakie te czujniki mam kupić? I czy w roczniku 98 są okrągłe wtyki czy prostokątne. Pozdrawiam Qwestor
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam Mam kilka pytań technicznych, zbieram części na wymianę licznika (licznik już mam ) Pytania: Chcę kupić manetkę tempomatu i manetkę do kompa, a jeden koleś zadał mi pytanie czy wtyki mam okrągłe czy prostokątne? Czy jak kupię samą manetkę do tempomatu to czy będzię on działał? Jaki czujnik temp. oleju bo znalazłem z jednym wtykiem i z dwoma wtykami. Czy czujnik do płynu do spryskiwaczy można kupić sam czy z pojemnikiem Pozdrawiam' Qwestor
-
[B5 AFN] Zwiększone zużycie paliwa
Witam Mam podobny problem, wzrosło mi zużycie paliwa a auto nieco straciło na zrywności, wcześniej spalanie w mieście 5-6, trasa poniżej 5, teraz w mieście ostatni 6,8-7,5 a trasa 5,8-6,3. Stylu jazdy nie zmieniam i jest dosyć nerwowy. Od 1,5 roku mam większą turbawkę i chip na 150KM, wszystko było ok a tak się dzieje od kilku miesięcy. A i zauważyłem, że jak przyśpieszam to trochę mi kopci, siwy dym (chyba). Pozdrawiam
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam Jeśli pasuje to super. Znalazłem firmę, która mi to zamontuje, muszę tylko kupić zegary i manetkę. Gdybym miał jakiekolwiek pojęcie na temat elektroniki, miał garaż i czas może sam się bym za to zabrał, lecz niestety nie mam. Chyba, że w okolicy Wrocławia jest jakiś dobry magik, lub ktoś uczynny z forum (oczywiście odpłatnie), aby mi z tym pomógł (moja pomoc to podawanie narzędzi, odkręcanie śrubek itp.) Do zamontowania tempomatu wystarczy, że kupię manetkę? I nie wiem czy nie muszę dokupić jakichś czujników, żeby wszystko działało. Dużo było wypowiedzi na ten temat ale trudno je spamiętać a nie chcę jeszcze raz czytać 73 strony. Czy mógłby mi ktoś napisać czy potrzebuję jakieś czujniki do oleju, do płynu do spryskiwaczy itp. Pozdrawiam
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam Przymierzam się do zmiany licznika na ten z Fis-em, wiem że do rocznika 98 jest większy problem (immo) Moje pytanie czy taki licznik pasowałby do mojego.http://allegro.pl/licznik-audi-a4-tdi-98r-komputer-fis-8d0919880m-i1222271331.html Większość tematów w tym poście jest o licznikach do 98r. i bardzo niewiele do roczników 98. Jeśli ten z linku nie pasuje to proszę o podpowiedź jakich mam szukać. Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Bicie kół przy dotknięciu pedału hamulca
Witam Mam podobny problem, przy lekkim dotknięciu hamulca wyczuwalne jest bicie kół. Mechanik stwierdził, że wina jest w klockach hamulcowych,(niedawno zakładałem nowe jakiejś średniej klasy/ceny), zbytnio na mechanice się nie znam ale powiedział że jakieś blaszki, które trzymają klocki/okładziny (czy jakoś tak) mają luzy i to powoduje wyczuwalne bicie. Nie jest to niebezpieczne. Pozdrawiam
-
[ALL B5] Co to za część ?
Prawdopodobnie chodzi o podszybie
-
[B5 ADR] Kilka nowych fotek mojej A4
Ładna niunia dodaj zdjęcia wnętrza pozdro
-
[B5 AFN] Czy taka turbina może być ?
Mam turbo 130 + chip by dynosoft i wyszło coś takiego Mam zamiar wstawić 216 + fmic, ale dopiero jak będę miał kasę. Pozdro
-
[B5 AFN] Czy taka turbina może być ?
Konie ma się z paliwa ale także dzięki turbinie, nie jestem specem ale chyba myśląc tak na chłopski rozum, większa turbina = większe dmuchanie = lepsze spalanie ropy = więcej mocy (bardzo okrojone ale chyba dobrze?) No ale sama turbina nic nie zdziała bez tunera. (poprawki mile widziane, zawsze się można czegoś nauczyć)
-
[B5 AFN] Turbo 130 i chip by Dynosoft Wrocław wykres do oceny
Odpowiedź na priv .
-
[B5 AFN] Navi Plus DX - czy się opłaca ?
Sorki miałem otwarte parę linków Ten na który się patrzyłem to ten http://allegro.pl/item573470258_montaz_nawigacji_audi_a4_rns_e_pl_menu_bydgoszcz.html
-
[B5 AFN] Navi Plus DX - czy się opłaca ?
No trochę daleko, może znajdę coś bliżej Wrocławia cena zawiera 1. najnowsze oprogramowanie nawigacyjne 2. antena GPS 3. fachowy montaż 4. profesjonalna przebudowa konsoli pod nawigacje ( w przypadku otworu 1 DIN ) 5. kodowanie nawigacji do samochodu 6. gwarancja 12 m-cy Więc chyba ok
-
[B5 AFN] Navi Plus DX - czy się opłaca ?
Ok Na aukcji jest napisane, że jest możliwość zamontowania RNS-E tylko nie wiem jaka cena. Pytanie jaka była by w miarę rozsądna, tzn. cały koszt z montażem, przeróbką i zgraniem, tak jak pisałem nie mam umiejętności, miejsca i czasu na zabawę. Pozdrowka
-
[B5 AFN] Navi Plus DX - czy się opłaca ?
Witam Mam pytanie czy takie coś http://allegro.pl/item565114403_audi_a4_nawigacja_z_montazem_montaz_nawigacji.html się opłaca? Tylko proszę wziąć pod uwagę, że nie mam bladego pojęcia o przebudowach, elektronice itp. Może to dla kogoś łatwe dla mnie nie. Dlatego moje pytanie brzmi czy się opłaca?
-
Spoty wrocławskie
Witam, też byłem (pierwszy raz)było fajnie i było dużo 4 i nie tylko bo subaru się też pokazało Pozdro
-
Tworzymy Nowy Klub BAT
No to może ja też się załapie Turbo 130 KM + chip by Dynosoft = 147,8 KM i 316,9 Nm
-
[B5 AFN] Turbo 130 i chip by Dynosoft Wrocław wykres do oceny
Witam Przeglądając forum i liczne wątki na temat chiptuningu postanowiłem dokonać parę modyfikacji. Wszystko robione w Dynosoft Wrocław, i muszę szczerze powiedzieć, że jestem mega zadowolony, chłopaki wiedzą co robią, polecam każdemu kto chciałby dodać trochę mocy do swoich kółek. A oto wykresik
-
[B5 AEB] Atomowy Avant by Marek
a skad Ty to mozesz wiedziec?? nie wnetrze jest ważne a kondycja silnika i w tym przypadku turboo wnetrze mozna wyprac wymyc odkurzyc i bedzie jak nowe Zgadzam się z prometeusz86, to że jest zabrudzone nie znaczy że ma duży przebieg, a poza tym o tej porze roku to ciężko jest utrzymać auto w czystości, jedyne co widać ze zdjęć to chyba mieszek jest trochę pościerany. Ogólnie autko jak każde AUDI :> , planowane zmiany , pozakładaj maskownice na głośniki bo brzydko to wygląda i się łatwo poniszczy, podepnij VAG tak jak koledzy piszą Pozdowka
-
Foto zabawa
oki cerB był pierwszy a ja zmykam
-
Foto zabawa
proszę o zdjęcie śmiesznej figury/rzeźby z drewna
-
Foto zabawa
poproszę o płaczącą "świnię"
-
Foto zabawa
to taka robiona na drutach a że babci trochę włóczki zostało to nie chciała zmarnować i dorobiła co nieco :>
-
Foto zabawa
:good:dawaj co chcesz? [br]Dopisany: 14 Luty 2009, 11:23_________________________________________________ jak może być to chcę najdziwniejsze+najbrzydsze zwierzę na świecie