Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Moja audiczka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!!

Czas najwyższy przedstawić moją :a4fan: z dość nie spotykanego rocznika(1994)

Kupiłem ją w lublinie przez przypadek, bo wszedłem do kolportera wiedziony urodą pani która tam sprzedawała, no i było mi głupio wyjść bez niczego więc kopiłem dla nie poznaki Anonse (no i rzecz jasna pogadałem dłuuuższą chwile z ową panią) no i trafiłem na ogłoszenie w którym była prawie idealna audiczka pod względem wyposażenia jakie chciałem mieć.... Wiec obejrzałem i kupiłem... i oto ją przedstawiam.... A pomyśleć że miałem sobie kopić POLO.... :blink: :blink: :blink:

Rocznik: 25 października 1994r

Silnik: 1.8 Benzyna (125KM V5)

Przebieg: 225 tysięcy, nie wiem czy w 100% autentyczny, ale mam książkę serwisową i z ostatniego wpisu wynika że raczej tak

Wyposażenie:

-Climatronic

-2 x airbag

-Szyber Dach

-Elektryczne szyby i lusterka

-Otwieranie i domykanie szyb z pilota

-Alarm

-Immobilizer

Planowane Mody:

-alu 17"

-kierownica skórzana s-line

coś tam jeszcze w trakcie się zmieni :tongue4: :tongue4: :tongue4:

4763128e6df8ffb0med.jpg

648e27253193f650med.jpg

11f1c332875bffc2med.jpg

047a4f097636da06med.jpg

Dorzucam jeszcze foty wnętrza:

967a2387a36d813cmed.jpg

b12f17721748fc9emed.jpg

Kody Wyposażenia:

17b82b57bdda.jpg

Opublikowano

taka jak moja, tez mam 94 rocznik:)

Opublikowano

Dobra historia, dobre auto tylko kołpaka sobie załóż albo wszystkie sciagnij ;)

Opublikowano

nie wygłupiaj się z 15" daj 17" i odrazu auto zyska na wyglądzie :wink4:

Opublikowano

nie wygłupiaj się z 15" daj 17" i odrazu auto zyska na wyglądzie :wink4:

:good: słuchaj innych

Opublikowano

witamy kolegę z Lubelszczyzny :D

Opublikowano

witamy kolegę z Lubelszczyzny :D

witamy kolegę z Lubelszczyzny :D :gwizdanie:

Opublikowano

nie wygłupiaj się z 15" daj 17" i odrazu auto zyska na wyglądzie :wink4:

no i jakas gleba sie wtedy przyda zeby fura nie wygladala jak traktor :>

Opublikowano

Ja chciałem kupić ibizę i też mam audi :gwizdanie:

Alufelgi to minimum 16' jakieś grafitowe. Bardzo pasują do takiego koloru auta.

U mnie w okolicy jeździła taka a4 jak Twoja i miała tylko grafitowe szprychowe 16. I naprawdę robiła wrażenie.

Opublikowano
  • Autor

nie wygłupiaj się z 15" daj 17" i odrazu auto zyska na wyglądzie :wink4:

no i jakas gleba sie wtedy przyda zeby fura nie wygladala jak traktor :>

co do 17" calowych kół to mam, małe wątpliwości czy nie będą ocierać o nadkola przy dużych prędkościach na lekkich dołkach....

ps.: co to jest gleba... bo ja jeszcze nie kojarzę tych wszystkich potocznych nazw :decayed: :decayed:

Opublikowano

nie wygłupiaj się z 15" daj 17" i odrazu auto zyska na wyglądzie :wink4:

no i jakas gleba sie wtedy przyda zeby fura nie wygladala jak traktor :>

co do 17" calowych kół to mam, małe wątpliwości czy nie będą ocierać o nadkola przy dużych prędkościach na lekkich dołkach....

ps.: co to jest gleba... bo ja jeszcze nie kojarzę tych wszystkich potocznych nazw :decayed: :decayed:

gleba czyli obnizone zawieszenie:) ja mam 17" alusy, obnizone zawieszenie i nie obciera wiec nic sie nie martw:)

Opublikowano

Mam wątpliwości czy to jest dobry przykład modyfikacji auta.

Na polskajazda.pl może tak ale nie na a4-klub.pl

A mi się to autko nawet podoba, fakt faktem nawet do swojej padaczki bym nie wrzucił m3 ale do lamp nic nie mam są ok :good: Nie wiem dlaczego każdy się do nich tak przyczepia jakość nie jest zła a wygląd całkiem oke. Jak Hawaj miał takie ptysiolarki to jego nikt się nie czapiał :decayed:

Opublikowano

Mam wątpliwości czy to jest dobry przykład modyfikacji auta.

Na polskajazda.pl może tak ale nie na a4-klub.pl

Co do lusterek to sie zgodze, ze nie jest to zbyt trafiony mod ale to nie moje dzielo tylko poprzedniego wlasciciela, a jesli chodzi o śwatła to te zdecydowanie lepiej wygladaja bo tamte stare byly rozdupcone na całego:) oczywiscie w planach mam ich wymiane na zespolone po lifcie ale poki co z dukatami nie wyrabiam :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie wygłupiaj się z 15" daj 17" i odrazu auto zyska na wyglądzie :wink4:

no i jakas gleba sie wtedy przyda zeby fura nie wygladala jak traktor :>

co do 17" calowych kół to mam, małe wątpliwości czy nie będą ocierać o nadkola przy dużych prędkościach na lekkich dołkach....

ps.: co to jest gleba... bo ja jeszcze nie kojarzę tych wszystkich potocznych nazw :decayed: :decayed:

gleba czyli obnizone zawieszenie:) ja mam 17" alusy, obnizone zawieszenie i nie obciera wiec nic sie nie martw:)

Dzięki imelvis za naświetlenie sytuacji... :good: :good:

Opublikowano

Mam wątpliwości czy to jest dobry przykład modyfikacji auta.

Na polskajazda.pl może tak ale nie na a4-klub.pl

Co do lusterek to sie zgodze, ze nie jest to zbyt trafiony mod ale to nie moje dzielo tylko poprzedniego wlasciciela, a jesli chodzi o śwatła to te zdecydowanie lepiej wygladaja bo tamte stare byly rozdupcone na całego:) oczywiscie w planach mam ich wymiane na zespolone po lifcie ale poki co z dukatami nie wyrabiam :decayed:

Uff :good:

Odnośnie Hawaja i nie tylko, to oni mieli koncepcję na całe auto.

A nie auta które są typowa seria a mają lampy typu angel eyes. To nie wygląda za fajnie.

Opublikowano
  • Autor

chłopaki mam drobne pytanko odnośnie kół 17", a mianowicie czy bez obniżania zawieszenia na takich kołach będzie się trzymał drogi na zakrętach tak jak obecnie na 15"??

Opublikowano

chłopaki mam drobne pytanko odnośnie kół 17", a mianowicie czy bez obniżania zawieszenia na takich kołach będzie się trzymał drogi na zakrętach tak jak obecnie na 15"??

Będzie lepiej się prowadził, serio.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za odpowiedz armistead, rozwiałeś moje wątpliwości aby zedrę te 15 (już nie dużo zostało 1mm) i przerzucam się na 17:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.