Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Moja audiczka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja na Twoim miejscu najpierw bym pomalował ten tylni zderzak bo paskudnie to wygląda taki przetarty a tak to samochodzik fajny

Opublikowano
  • Autor

ja na Twoim miejscu najpierw bym pomalował ten tylni zderzak bo paskudnie to wygląda taki przetarty a tak to samochodzik fajny

to się rzecz jasna ma zrobić tylko kolejka jest u lakiernika :cool1: i dopiero na drugi tydzień jestem umówiony....

Opublikowano

ja na Twoim miejscu najpierw bym pomalował ten tylni zderzak bo paskudnie to wygląda taki przetarty a tak to samochodzik fajny

to się rzecz jasna ma zrobić tylko kolejka jest u lakiernika :cool1: i dopiero na drugi tydzień jestem umówiony....

Przy okazji klamki niech ci polakieruje w kolor samochodu :)

Opublikowano

:hi:

Ja bym zmienił jeszcze kierownicę na po lift i radio na concert. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Klamki to mi się podobają wiec ich nie będę malowało :wink4: a co do kierownicy to chce sobie wymienić na s-line

Opublikowano

Klamki to mi się podobają wiec ich nie będę malowało :wink4: a co do kierownicy to chce sobie wymienić na s-line

Nie było s-line w b5 :gwizdanie:

Ta kierownica jest rodem z s4.

Opublikowano

Klamki to mi się podobają wiec ich nie będę malowało :wink4: a co do kierownicy to chce sobie wymienić na s-line

Nie było s-line w b5 :gwizdanie:

Ta kierownica jest rodem z s4.

wiem o tym mi chodzi o kierownice truj ramienną... o takie coś

http://www.allegro.pl/item1022735357_kierownica_audi_s_line_poduszka_powietrzna_audi.html

Też jest z s4 :gwizdanie: tyle, że poliftowej i ma inny wieloklin.

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

a kolega jak pisze się na spota??? :gwizdanie:

Opublikowano

No to halo, jakiś spot i nic mi nie wiadomo :tongue4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

kolego nie byłeś czasem wczoraj w Puławach?

Opublikowano
  • Autor

Nie ale po Opolu jeżdżą ze 2 podobne kolorystycznie i wizualnie Audice :bicz3:

Niestety już się nie wyróżniam tak jak kiedyś :gwizdanie: Miałem niespotykany kolor do tej pory, a teraz jest nas trzech :tongue4:

Opublikowano

Nie ale po Opolu jeżdżą ze 2 podobne kolorystycznie i wizualnie Audice :bicz3:

Niestety już się nie wyróżniam tak jak kiedyś :gwizdanie: Miałem niespotykany kolor do tej pory, a teraz jest nas trzech :tongue4:

wczoraj obok mnie stała własnie LOP w twoim kolorze 1.8 czarne klamki
Opublikowano

aha

wpadasz w niedziele na spot?

Opublikowano

Widać auto z Holandii, albo ktoś dołożył climatronik :tongue4:

P.S fajna maszyna, tylko czekać na alu i może lekką glebe? bo koza jest :kox:

Opublikowano

Dajesz na spot w niedzielę :good:

Opublikowano
  • Autor

Panowie czy któryś z was mógł by rozszyfrować ta wlepkę z bagażnika, bo do dziś byłem święcie przekonany że ten samochód był z Litwy :shocked:

Opublikowano

Panowie czy któryś z was mógł by rozszyfrować ta wlepkę z bagażnika, bo do dziś byłem święcie przekonany że ten samochód był z Litwy :shocked:

Po vinie powinieneś rozkodować, na jaki rynek był wyprodukowany :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.