Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] Auto po chipie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Byłem umówiony 25.07.2007, ale niestety musiałem wyjechać i nie zdążyłbym dojechać na czas dlatego zadzwoniłem i przełożyłem spotkanie :drool:na następny dzień na godz 11.oo.

Następnego dnia o umówionej godzinie zaczynamy robotę. Trwało to 2,5 godziny ze wszystkimi procedurami. Sprawdzenia stanu silnika, 2 X hamownia, wgranie nowego wirusa, następnie starego programu (bez wirusa) i porównanie jazdy przy dwóch programach.

Podaje wyniki jego roboty na wykresie. Nawet nie wyobrażałem sobie, że to jest taka różnica.

A4%2074KW.JPG

Gorące podziękowania Sprinterowi za organizację czipowania, kontakt i pomoc.

Sprinter jestem Twoim dłużnikiem :)

Pozdrawiam

A teraz będę bzykał Fordziki, Opelki i inne chłamy :polew:

Opublikowano

gratulacje ...

Opublikowano
  • Autor

Spanky!!!

Ty wiesz jaka to radość.

UFF, ja spać dzisiaj nie mogłem.

Czekałem ranka, aby dosiąść mojej niunki, dać jej troszkę paliwka i cieszyć sie pracą silniczka.

Opublikowano

Spanky!!!

Ty wiesz jaka to radość.

UFF, ja spać dzisiaj nie mogłem.

Czekałem ranka, aby dosiąść mojej niunki, dać jej troszkę paliwka i cieszyć sie pracą silniczka.

he he he ... wiem .... :wink4:

ale powiem Ci ze radosc nie bedzie trwała długo .... a dlaczego ? ... :rolleyes:.........

bo zaraz Ci bedzie mało i bedziesz chcial miec wiecej .... :evil:

to jest jak "wirus" .... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Spanky!

Ja o tym wiem.

Ale bardzo szanuję swoją niunkę i nie chcę jej zniszczyć.

Będę o nią dbał, a ona mi sie odwdzięczy. :)

Opublikowano

Lexpar ale ładniutka seria Ci wyszła. Czy to wynika z procedur badań że takie ładne serie wychodzą (wysokie obroty czy coś)?

A chips rewelka z AVB 155 kuni to musi pomykać.

Opublikowano
  • Autor

Brynia co masz na myśli? :D

Opublikowano
  • Autor

Brynia!

Historię to możemy tworzyć i ja tworzymy.

Więc, hm..... :D[br]Dopisany: 27 Lipiec 2007, 09:58 _________________________________________________Kto wie.

Ale jestem za!!! [br]Dopisany: 27 Lipiec 2007, 09:59 _________________________________________________Brynia czy Ty wiesz co to będzie jak się dwie :a4fan: spotkają. :D :D :D :D[br]Dopisany: 27 Lipiec 2007, 10:00 _________________________________________________Sorki!

Mam świetny humor :D

Mając takie :a4fan: to nie może być inaczej.

Teraz na drodze to proszę kolegów z Klubu o odnoszenie sie do mnie z szacunkiem. :P:polew: :polew:

Niestety nie mam jeszcze podkładek klubowych pod tablice (czekam na nie z utęsknieniem). :(

Opublikowano
  • Autor

Spoko!

Damy sobie radę.

Aczkolwiek jak ktoś, coś mnie cieszy to dzielę sie tym z wszystkimi. :P

Uff, a kobiety - no cóż Ty dobrze o tym wiesz. :)[br]Dopisany: 27 Lipiec 2007, 10:11 _________________________________________________A tak na marginesie to chciałem wam Koleżanki (Brynia) i Koledzy powiedzieć, że co tydzień jeżdżę na działkę na Mazury naszą ukochana 4-ką (na Gdańsk).

Niestety w ostatnie weekend mało mnie szlag nie trafił.

Stanąłem na ostatnich światłach w Burakowie za Łomiankami. Obok stanął Focus

Światłą zielone i on mnie bzyknął -aczkolwiek chłopców nie lubie- nie są w moim typie ) :polew:.

Słuchajcie, mało mnie szlag nie trafił, że jakaś fordzina dała mi powąchać spalinki :a4fan:

Więc powiedziałem dość.

:a4fan: jest najlepsze i nie do pokonania.

Teraz po cichu powiem, że czekam na tego cwaniaczka z focusa. Może go trafię :>

Opublikowano

lexpar: Ja tez tez czesto latam na dzialke na mazury to moze sie spotkamy... :D

Opublikowano
  • Autor

Flyer!

Wiem, że w sierpniu jest zlot w Kłobuku.

Ja się nie piszę na noclegi bo działkę mam z drugiej strony jeziora. To jezioro nazywa się Gim.

Pisałem do Huga, że mogę przyjechać na rowerze do Kłobuka, bo potem jak będę po :drunk: to do autka nie wsiądę.

A tak na rowerku między drzewkami dojadę do siebie :D :D :D[br]Dopisany: 27 Lipiec 2007, 10:56 _________________________________________________Brynia!!!

Życzę Ci tego z całego serca.

Pokaż co :a4fan: potrafi :th:

Opublikowano

lexpar: ja mam dzialke w Selwie k/Olsztynka, wiec jesli jezdzisz przez Olsztynek to mijasz ;), a jak przez Nidzice to nie mijasz :P

Opublikowano
  • Autor

Flyer!!!

Ja często jeżdżę do Swaderek po rybkę.

Zreszta do Olsztynaka mam ok 20 km

:a4fan: ten odcinek pokonuje na 0.5 paliwa :D

Opublikowano

No to jak jedziesz od siebie do swaderek, to wjezdzajac do selwy pierwszy bialy dom po lewej, choc ten akurat nie nalezy do mnie :P

Opublikowano
  • Autor

OK

Opublikowano

Gdy wyjedziesz od Rogala , to Ci fura popie...dala :polew:

Opublikowano

Gdy wyjedziesz od Rogala , to Ci fura popie...dala :polew:

Hehe, Hugo to powinno byc jakies motto zyciowe :polew:

Opublikowano

Hugo :polew: Rogal powinien mieć takie hasło reklamowe...

Opublikowano
  • Autor

Sprawdziłem autko ( po czipowaniau )w trasie.

Rewelaka

Co za moc, co za przyspieszenie, co za elastyczność, uff szkoda gadać.

Teraz niunia jest bezpiecznym autem.

Co ciekawe, to nawet nie zauważyłem większego zużycia paliwa, co mi bardzo pasuje.

Generalnie, warto odwiedzić Witka. Nie dość, że dowiesz się wszystkiego o swoim silniczku, to jeszcze będziesz miał ogromną radość go używać.

Opublikowano

Szkoda ze Witek robi tylko ropniaki a nie benzynki a tak z czystes ciekawosci ile dales to juz mi na p.w wyslij

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.