Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lepsze zdjęcia mojej A4 1.9 tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piękna :good: Super kolor :slina: Ale daj jakiś opis: wyposażenie, mody jeśli jakieś zrobiłeś lub planujesz i takie tam :>

Opublikowano
  • Autor

Chip na 185KM (seria 130KM), zawieszenie obnizone twarde, bbs 19, opony yokohama 235/35/19, skrzynia basowa aktywna "VIBE" 3200W, lusterka full ALU,

szyby przyciemniane, odtwarzarka Divix itd[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 20:46_________________________________________________świeżo po wymianie nowego wałka wzmocnionego, regenracja pompowtryskiwczy, planowanie glowicy, nowe zawory,

Opublikowano

185 kucy - gdzie robiłeś (poka wykres)

Ładniusia ...ja bym zdjął brewki i zmienił chrom z grila dolnego na czarny .

Fela :kox:

Bezawaryjnej jazdy życzę :good:

Opublikowano
  • Autor

Planowane mody to LEDY TYŁ

Opublikowano

Fajny kolor, fajne felgi, ogolnie :good: :good: tylko te brewki :confused4:

Opublikowano

Chip na 185KM ...

Na seryjnych gratach? Super jak tak...Masz jakiś wykres czy tylko ktoś ci powiedział że 185KM? :gwizdanie:

Fajny kolorek i fela :good:

Opublikowano

Mnie tam się brewki podobają. Pewnie to ABT, tak jak grill... Moc też pewnie made by ABT.

Aha - zamaluj tablice.

Opublikowano

fajne felgi,kolor tez, srodek :):good: brawki jak brewki mi sie akurat na twoim aucie podobaja :good: fajnie ze masz dokladki pomalowane w kolor :wink4: jak dla mnie auto :kox:

Opublikowano

fajny furacz :cool1:

Opublikowano

grill. berewki. i dodatkowe listwy na zderzaku jak dla mnie :sick3:

kolor :slina:

fela wiadomo :kox: jak moja :decayed:

ten kolor i wszystko czarne :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

ale się błyszczy-jeszcze listwy dolne S-line na drzwi i będzie rewelacja.

zaje.. się grill prezentuje

Opublikowano

Kolor extra, RNS i zmieniara- dobrze to miec :good:. Natomiast brewki to taki wiejski tuning do zrzygania. :sick3:Wyrzuc. Dodatkowa uwaga.Masz ksenony, prawda? A gdzie spryski? Jak dla mnie ksenon bez spryskow to nie tylko obciach, ale wręcz karygodne. :thumbdown:

Opublikowano

Furacz ok, kolorek super :naughty:

Dość kiepsko wyglądają te brewki zalatuje wiejskim tuningiem.

Naklejka NIKE rozwaliła mnie do reszty :shocked: materiał dla OPT

A faktycznie te spryskiwacze to lipa a dokładnie ich brak :no:

NIe bierz do siebie wszystkiego to tylko moja opinia :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.