Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] OGrowóz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przekladałem do swojego S4 ramkę z przedlifta i nie zauważyłem żadnych różnic.

Opublikowano
  • Autor
czarny girl w szaraku jest ochydny, strasznie wizualnie go powiększa:thumbdown: ale to moje odczucia tylko

no właśnie widziałem zdjęcia na czerwonym i miałem mieszane uczucia.

Opublikowano

fajny RS :kox:

Opublikowano
  • Autor

Fajny to on by był gdyby to był cały RS ;-)

Opublikowano
Fajny to on by był gdyby to był cały RS ;-)

ramka z przedlifta, jest okrąglejsza, nie ma takich ostrych kantów:wink:, ale na grillu nie bedzie tego tak bardzo widać:wink:, laik nie zauważy

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Jak chciałem tak mam ;-)

audi_a4_b5_grill_rs_chrom_01.jpg

Opublikowano

w końcu się coś dzieje :wink:

Opublikowano
  • Autor

aaaa to pierdoły, cały czas coś się dzieje tylko nie mam nigdy czasu zrzucać tych zdjęć. Kiedyś to w końcu uzupełnię ;-)

Opublikowano

Nie chcesz może esowego grila?:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Nie chcesz może esowego grila?:naughty:

mam już 2 przedliftowe, poliftowy, rsa, do kolekcji eSowy by się przydał ;-) Ile chcesz ?

Opublikowano
Nie chcesz może esowego grila?:naughty:

mam już 2 przedliftowe, poliftowy, rsa, do kolekcji eSowy by się przydał ;-) Ile chcesz ?

:grin:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Robert poskładaj ten przód, żeby nie wyglądał jak po dzwonie.

Blotnik musze wymienic najpierw, nawet mam w kolorze ale musze tez miec czas, troche miejaca i swiatla.

---------- Post dopisany 12-04-2014 at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany 20-02-2014 at 19:41 ----------

Zeby nie bylo ze nic sie nie dzieje. Reszta gratow pojawi sie do 2 tygodni ;-)

myzasu8a.jpg

3a6y7yte.jpg

eqy3yzu3.jpg

amy6yge7.jpg

evy4a2ys.jpg

bu5ere8y.jpg

jurugypu.jpg

4ezeru8y.jpg

byzyzy5u.jpg

Opublikowano

zacnie Panie zacnie :kox::wink:

Opublikowano

fajne są te koła, nawet nie myśl o zmianie :wink:

jakie oponki kupiłeś ?

Opublikowano

lecisz ładnie :kox:

Opublikowano
  • Autor

Nowy zapas :-)

4ypy7upu.jpg

PS: Kola zostaja.

---------- Post dopisany 16-04-2014 at 07:28 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2014 at 09:43 ----------

Zaczelo sie ale wyszlo jeszcze kilka problemow. Chlodniczka oleju i n75 do wymiany, do tego jeden wtrysk ma lekkie odchyly. Poki co mozna go jeszcze zostawic ale wymienie od razu na ALki :-)

ehusyzyv.jpg

Opublikowano

Daj mu stowe wiecej niech zrobi to na baltów

Opublikowano
  • Autor

Kowi jakby chodzilo o kase to by nie bylo problemu. Zobaczymy, moze zdazy.

Opublikowano

To mi się podoba, sweet focie:decayed:

Chłodniczke oleju wymieniasz bo zapocona cała czy co? Jaka montujesz? N75 po czym stwierdziles ze do wymiany, na kompie go pokazało czy jakieś inne objawy?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.