Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki telefon? Proszę o pomoc w wyborze.


Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba było numer jakiejś ładnej Pani dać w salonie i ją troszkę poczarować to byś dostał na drugi dzień - jak dałeś jakiemuś zapoconemu drągalowi to się nie dziw :naughty::decayed:

Jak nie mają na magazynie, to trochę to może potrwać - ja na IPhone'a z Plusa czekałem miesiąc - przypomnij się, bo może zapomnieli :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może inaczej sformułuje pytanie. Czy klawiatura jest na tyle duża by można było używać paluchów a nie rysika do wprowadzania tekstu???

Jak najbardziej można pisać samymi palcami, jeśli jak napisałem wcześniej nie masz rąk jak bochenki chleba :wink4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz HTC Desire, wcześniej miałem Xperie X1 z WM 6.1 i duża przepaść między tymi urządzeniami... W dodatku w RNSie z modułem BT "C" działa wszystko!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się pod temat :) Jestem użytkownikiem Iphona 3g 16 gb black od prawie roku (jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę sprzedać w przyzwoitych pieniądzach - oczywiście wszystko do ustalenia) i mam możliwość zmiany telefonu. Do wyboru mam każdy model dostępny w Erze. Zastanawiam się nad kilkoma i nie mogę nic wybrać .... Do walki stają : HTC Desire , HTC HD2 , SE X10 , Samsung S8500 . Co polecacie ?:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 3g to zostaje jedynie HTC HD2 z tych co podałeś. Napisz no na PW ile za tego IPhone'a sobie liczysz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 3G bierz Desire z Androidem, podobny i prosty system jak w 3G. HD2 to już WM 6.5, dużo więcej kombinacji i jak się niema czasu, chęci to tel. będzie nie wykorzystany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na androida nie wgrasz programu nawigacyjnego hd2 z WM :good:

Nawigacja - nie ma problemu, Navigon, I Go, Sygic 10, są to programy niejednokrotnie lepsze od Automapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj kupiłem Nokię E72 :dance2:

nokia-e721.jpg

Ja mam E71 teraz i śmiga jak ta lala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj kupiłem Nokię E72 :dance2:

nokia-e721.jpg

przestarzały sprzęt :sick3:

:decayed::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy od ustawień potrafi wytrzymać nawet 6 dni jak używasz trybu oszczędnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Desire jak się dużo bawisz to strasznie pożera baterię, a jak się już przestaniesz tak intensywnie bawić to 2-3dni. Podobno pod koniec wakacji ma wyjść Android 2.2 mniej bateriożerny.[br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 18:18_________________________________________________Ja mam za krótko ten telefon żeby się o trybie oszczędnym wypowiadać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...