Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Kolizja a odszkodowanie dla POLICJI


Rekomendowane odpowiedzi

dzieki jarko :good:. Zapewne finał będzie w sądzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma się jeszcze dokładnie popytać, jak cos będę więcej wiedział to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurka ale jaja są, może gdzieś grupowo zlepimy A4 i zaprotestujemy niech usłyszą o sprawie nex'a :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem załamany. Muszę to zapłacić. Jedyne co mogą zrobić to rozłożyć mi na raty na rok czasu ;(. Policja od czasów zomo ma takie prawo żądać od sprawcy wypadku zwrotu pieniędzy które wypłaciła im ich inspekcja. Podobno chcą zmienić ten przepis, ale na razie jest tak i nie wiadomo kiedy wejdzie to w życie. Niestety pozostaje płakać i płacić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~~8.500zł dla sku^%$^&now!!!!! Straciłem szacunek dla POLICJI.

Kuzyn mojej żony jest też POLICJANTEM. Nie pisałem tego bo myślałem że się to rozwiąże. Miał wypadek 8 miesięcy temu. Taka sama sytuacja jak u mnie. Kobieta najechała na radiowóz na światłach, ledwo ich samochód uszkadzając. SKUR&^&*N już 8 miesięcy się leczy!!, ku$%a do komory chodzi na jakieś mrożenia, butów nie może zawiązać. Nie zastanowi się że niszczy kobietę, a skąd on kur%a może wiedzieć czy ona będzie miała za co żyć jak jej później przysolą 20 tysięcy bo było ich dwóch i tamten też udaje. Śmieją się w oczy @#$@#$#@$@#$@#$ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest pojebany ten kraj,dziwne jest to ze OC tego nie pokrywa,ja rozumiem policja inne ubezpieczenia itp ale zeby uwytkownik płacil 8,5 tys :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~~8.500zł dla sku^%$^&now!!!!! Straciłem szacunek dla POLICJI.

Kuzyn mojej żony jest też POLICJANTEM. Nie pisałem tego bo myślałem że się to rozwiąże. Miał wypadek 8 miesięcy temu. Taka sama sytuacja jak u mnie. Kobieta najechała na radiowóz na światłach, ledwo ich samochód uszkadzając. SKUR&^&*N już 8 miesięcy się leczy!!, ku$%a do komory chodzi na jakieś mrożenia, butów nie może zawiązać. Nie zastanowi się że niszczy kobietę, a skąd on kur%a może wiedzieć czy ona będzie miała za co żyć jak jej później przysolą 20 tysięcy bo było ich dwóch i tamten też udaje. Śmieją się w oczy @#$@#$#@$@#$@#$ .

rzecznik praw obywatelskich, trybunał konstytucyjny

na pewno się możesz gdzieś odwołać

a jak nie to napisać do gazety czy TV

myślę że warto coś takiego zrobić, szczególnie nagłośnić to bo szkoda tych 8,5 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~~8.500zł dla sku^%$^&now!!!!! Straciłem szacunek dla POLICJI.

Kuzyn mojej żony jest też POLICJANTEM. Nie pisałem tego bo myślałem że się to rozwiąże. Miał wypadek 8 miesięcy temu. Taka sama sytuacja jak u mnie. Kobieta najechała na radiowóz na światłach, ledwo ich samochód uszkadzając. SKUR&^&*N już 8 miesięcy się leczy!!, ku$%a do komory chodzi na jakieś mrożenia, butów nie może zawiązać. Nie zastanowi się że niszczy kobietę, a skąd on kur%a może wiedzieć czy ona będzie miała za co żyć jak jej później przysolą 20 tysięcy bo było ich dwóch i tamten też udaje. Śmieją się w oczy @#$@#$#@$@#$@#$ .

rzecznik praw obywatelskich,

a jak nie to napisać do gazety czy TV

myślę że warto coś takiego zrobić, szczególnie nagłośnić to bo szkoda tych 8,5 tys

pisałem i dzwoniłem do rzecznika, nic nie da się zrobić. Jest luka w prawie i mogą ściągać od sprawcy. Do UWAGI też pisałem. Co zrobisz jak takie jest prawo. Banda złodziei i cwaniaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie rozumiem tego , to jest jakas kpina i nie wierzę że Ty musisz zapąłcić z własnych pieniedzy :gwizdanie:

Jutro sobie zadzwonie do znajomej pogadac o Tym bo nie wierze w cos takiego ze Ty masz zapłacić pieniadze :wallbash: co innego jeśli bys nie miał ubezpieczenia :gwizdanie: a co by byly gdyby trzeba było im oddać 500 tyś zł ? Tyrał bys do końca życia aby im zapłacić a ubezpieczyciel umywa ręce ?

Tak jak wspomniałem , jutro sie dowiem co i jak :wink4:

ps. a jaka jest ta luka w prawie ? mozesz wyjaśnić ? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko jst to niemożliwe w przypadku którym masz normalnie ubezpiczenie. CO by nie było to ty dokonałeś wszystkich formalności związanych sie z poruszaniem się po drogach publicznych i związanych z tym wypadków, kolizji. CO w takim razie z osobami które są nie wypłacalne, gdy kwota jest 10x wieksza od twojej albo 100?? Ja bym się prawował w tej sytułacji podpytam jeszcze znajomego aplikanta co mzna w tej sprawie zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe jaja :wallbash:

To jest wyłudzenie w ramach prawa.

nex, przyciśnij jakieś TV, napisz do Faktu i SuperExpress - może wtedy ktoś się tym bardziej zaineteresuje.

Poza tym jak możesz, to napisz coś więcej, co powiedział Ci prawnik i o jakie przepisy dokładnie chodzi.

Może ktoś by to nagłośnił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny dzień i podobne odczucia odnośnie naszego kraju i praw w nim panujących ze względu na pewne zdarzenie z dzisiaj. Na układy nie da rady i tyle. Kolejny raz boleśnie się o tym przekonałem. Współczuję. :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopie znajdz sobie lepszego prawnika!!!!!!!! , to nie możliwe żebyś ty musiał płacić tą kase , albo pozwij ubezpieczalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopie znajdz sobie lepszego prawnika!!!!!!!! , to nie możliwe żebyś ty musiał płacić tą kase , albo pozwij ubezpieczalnie

Dokładnie!

NEX ubezpieczenie masz na Osobie i na mieniu ! a Wiec nie bedziesz płacił pieniedzy, rozmawialem własnie w tej sprawie, wysyłają taki pisma i co poniektórzy płacą :wallbash: ale od tego jest ubezpieczyciel!

na pw. masz namiary na radce prawnego który sie takimi rzeczami zajmuje!

ps. Nie panikuj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Cuber :good: zadzwonię i Wam powiem co się dowiedziałem.[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 14:18_________________________________________________Cuber od tego radcy prawnego dowiedziałem się, że miał takie 2 sprawy w sądzie i obie zakończyły się dla sprawcy tym że musiał zapłacić. Kaput

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaproponuję może jeszcze jedno wyjście: Rzecznik Praw Ubezpieczonych, myślę że warto spróbować zadzwonić, wiele nie kosztuje, a może coś pomoże.

Dla mnie jest absurdem, że płacąc ubezpieczenie można być od czegoś nieubezpieczonym (będąc trzeźwym i z prawkiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaproponuję może jeszcze jedno wyjście: Rzecznik Praw Ubezpieczonych, myślę że warto spróbować zadzwonić, wiele nie kosztuje, a może coś pomoże.

pisałem i dzwoniłem do rzecznika, nic nie da się zrobić. Jest luka w prawie i mogą ściągać od sprawcy. Do UWAGI też pisałem. Co zrobisz jak takie jest prawo. Banda złodziei i cwaniaków

jak byś czytał wszystkie posty to byś widział że już się z nimi kontaktowałem :wink4: i że powiedzieli że właśnie chcą zmienić ten przepis że to sprawca ma pokrywać policji szkody cielesne itd ale niestety na razie jest tak a nie inaczej. Kazali wysłać wszystkie pisma do nich, że będą próbowć interweniować ale szanse są znikome. Pisma zostały wysłane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem i zrozumiałem że chodzi o Rzecznika Praw Obywatelskich :embarrassed: Bo to o nim wspominał ktoś kilka postów wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...