Skocz do zawartości
IGNOROWANY

polerowanie auta


rajder

Rekomendowane odpowiedzi

Aż tak źle? Polerka osłabia lakier,najcześciej robi się ją jeśli chesz sprzedać auto,a lakier jest zniszczony. Kup dobrej firmy pastę polerską,poświęć troche czasu.Czasami efekt może być zdumiewający.Zaoszczędzisz pieniądze i będziesz miał satysfakcję,że zrobiłeś coś sam. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polerka ręczna dużo mniej niszczy lakier od mechanicznej, poza tym po mechanicznej należy i tak ręcznie przelecieć auto. Osobiście polecam pasty firmy Meguiars, sam kupiłem, koszt niemały, ale efekt poraził - mam lakier który nigdy nie zaznał myjni szczotkowej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benzyna ekstrakcyjna w umiarze. Preparat o nazwie "Tar Remover" firmy bodajze Car Plan (z tym preparatem delikatnie,bo może zmatowić). Można też spróbować pastą Tempo, bądź terpentynę balsamiczną(dostępne w sklepie z artykułami plastykowymi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pasty tempo poprzedni wlasciciel wypolerowal moje auto i po pierwszym myciu zrobilo sie prawie matowe. dzieki za pomoc

Pasta Tempo jest środkiem ściernym a nie polerskim, używać można jej w ostateczności na nasze lakiery.

Zbyt częste żywanie powoduje zniszczenie lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadaj do Bogusława Rudek, zakład ma w okolicach Zamkowej, rejony Góry Marcina 146268274.

Robiłem u niego wszystkie rzeczy związane z blacharstwem-lakiernictwem jeszcze w Carismie, byłem bardzo zadowolony, a i ceny miał przystępne. Nawet zerwanie zastygłego betonu+polerkę mi robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...