Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

a jak to jest z lampami eu/gb reguluje sie tylko przeslona nie ma innych roznic ??

Oznaczenie na lampach jest podobno ze gb , tak to bez róznic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a jak to jest z lampami eu/gb reguluje sie tylko przeslona nie ma innych roznic ??

Oznaczenie na lampach jest podobno ze gb , tak to bez róznic

a jakie to oznaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w lampach z anglika wystarczy przestawic przeslone, kilka minut roboty a lampy czesto sa o wiele tansze niz pozostale :wink:

wczoraj byly na allegro za 70zl/szt w stanie podobno idealnym i jak tu sie nie skusic :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w lampach z anglika wystarczy przestawic przeslone, kilka minut roboty a lampy czesto sa o wiele tansze niz pozostale :wink:

wczoraj byly na allegro za 70zl/szt w stanie podobno idealnym i jak tu sie nie skusic :decayed:

czyli wychodzi na to ze angliki maja przestawne przeslony, a eu nie maja przestawnych ??

P4180014.jpg

image hosting

wczesniej wyrezalem jeszcze halo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze wszystkie lampy byly produkowane takie same, wiec obie wersje powinny miec, oczywiscie mowie o ori Valeo

http://www2.produktinfo.conrad.com/datenblaetter/850000-874999/854434-an-01-de-Scheinwerfer_A4_klares_Upgrade_Set.pdf

strona 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w lampach z anglika wystarczy przestawic przeslone, kilka minut roboty a lampy czesto sa o wiele tansze niz pozostale :wink:

wczoraj byly na allegro za 70zl/szt w stanie podobno idealnym i jak tu sie nie skusic :decayed:

czyli wychodzi na to ze angliki maja przestawne przeslony, a eu nie maja przestawnych ??

eu i gb mają przestawiane przesłony ale oczywiscie zdarzają sie soczewki bez mozliwosci regulacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Valeo nie miały tej wajchy do zmiany, ale udało się je z "europejszczyć" poprzez obrócenie w środku blaszki. I teraz jest gites

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Valeo nie miały tej wajchy do zmiany, ale udało się je z "europejszczyć" poprzez obrócenie w środku blaszki. I teraz jest gites

Dokładnie. KAŻDE da się przezbroić, ale nie wszystkie mają wajchę, żeby to zrobić szybko na zamontowanej lampie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze nawet na lampach z anglika beda rozne oznaczenia, ja mam E9 czyli Hiszpania

moglby mnie ktos oswiecic, dlaczego swiatla mijania i drogowe maja sie razem swiecic, przeciez na zarowce H4 swieca sie osobno ?

macie jakis schemat podlaczenia silniczka z przedlifta Valeo na polift

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moglby mnie ktos oswiecic, dlaczego swiatla mijania i drogowe maja sie razem swiecic, przeciez na zarowce H4 swieca sie osobno ?

macie jakis schemat podlaczenia silniczka z przedlifta Valeo na polift

Po to żeby lepiej doświetlić ? Skoro są dwa osobne źródła światła to raczej logiczne że lepiej jak oby dwa będą świecić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlugie swieca tak samo :whistling: wpisz w google "oznaczenia na lampach" i masz komplet oznaczen na lampach....

a jest ich regulacja, bo cos mi lewa wali jakby po drzewie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa dwie sruby po bokach lampy takie biale/zolte, jedna gora-dol, droga L-P

---------- Post dopisany 30-04-2014 at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany 27-04-2014 at 09:10 ----------

mam jeszcze jedno pytanie, czy ten zewnetrzny uchwyt na dole lampy powinien sie czegos trzymac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno pytanie, czy ten zewnetrzny uchwyt na dole lampy powinien sie czegos trzymac ?

Mocowania w pasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da sie takie cos dokupic, jak to wyglada ?

czy jest on zespolony z pasem i trzeba cos samemu myslec ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...