Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A z zewnątrz niczym się nie różniły, oprócz nazwy wybitej na kloszu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inne ryflowanie klosza no i caly tyl inny

dokladnie, klosz od valeo nie pasuje do boscha.

no ale temat jest o czym innym, wiec nie zasmiecajmy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsystko ładnie Ci wyszło, a u mnie odstają zderzaki, jest luka pomiędzy błotnikiem a zderzakiem. co z tym zrobić. Lampy nie pasują idealnie. Czy usunąć w koło lamp te gumowe zabezpieczenia czy co to jest w koło lamp ? zderzak wtedy podniesie sie do góry i bedzie ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsystko ładnie Ci wyszło, a u mnie odstają zderzaki, jest luka pomiędzy błotnikiem a zderzakiem. co z tym zrobić. Lampy nie pasują idealnie. Czy usunąć w koło lamp te gumowe zabezpieczenia czy co to jest w koło lamp ? zderzak wtedy podniesie sie do góry i bedzie ok ?

Zdejmij zderzak, slizgi i postukaj mloteczkiem w blachę pod slizgiem aż wróci na swoje miejsce. Potem poskladaj i powinno być jak z fabryki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić gdy mi lampa pod stronie kierowcy od staje? znaczy sie nie dochodzi do błotnika..a jak dopcham ją ręka do błotnika to jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie nie masz czwartego uchwytu, ja przyczepilem ja opaska zaciskowa do pasa, troche weszla glebiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mam tego 4 uchwytu..lampa sie trzyma na 2 górnych i tym przednim..właśnie tez myślałem żeby opaska ja załapać bo jak dociskam reka to jest dobrze wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem po montażu poliftowych lampek. Jak one powinny się trzymać? Ja mam od góry dwa zaczepy i tylko na tych się trzymają, co sprawia, że dół lampy lata. Jest jeden na dole, którego nie można przykręcić, bo nie ma dostępu, chyba że po zdjęciu zderzaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od wewnatrz, czyli przy chlodnicy wsuwasz jak przedlifty, od zewnetrznej strony zlap sobie opaska zaciskowa gdzies do pasa i bedzie sie trzymac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem A4 już z poliftowymi lampami firmy TYC (nie wiem jaki model, na lampie pisze 20-A006 00HR 02A 00 HC 011 i pod tym 1363/12654 PL20) i najpierw chciałem się zająć sprawą regulacji świateł bo nawet silników nie ma. Dlatego chciałem spytać się czy ktoś miał doczyneinia z tymi lampami i jakie silniki do nich pasują. Pomijając bajzel w okablowaniu...

33bq1dt.jpg

To jest złącze od regulacji?

mkesed.jpg

Czy to jest wejście pod silniczek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest kostka od silniczka

nie to nie jest miejsce silniczka... silniczek jest w sierodku widac go jak zdejmiesz dekielek (ale pewnie u Ciebie ich niema tylko sa sruby do regulacji manualnej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od wewnatrz, czyli przy chlodnicy wsuwasz jak przedlifty, od zewnetrznej strony zlap sobie opaska zaciskowa gdzies do pasa i bedzie sie trzymac

Rozumiem, że od strony chłodnicy na spodzie lampy powinienem mieć bolce tak jak w przedlifcie? Są dziury w obudowie, najprawdopodobniej ktoś je po prostu wyrwał :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko panowie.

Jeśli kupiłbym te lampki: http://allegro.pl/audi-a4-b5-lift-1999-2001-lewa-prawa-lampa-poznan-i4670915339.html

To czy nie będę potrzebował już silniczka oraz kostki?wystarczy ,że podepne się starymi przewodami pod tą kostkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...