Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Za duze ryzyko dla mnie zeby z bixami sie bawic. Bo za kumate policjanty jeżdżą a klosz homologacji nawet na bixy nie ma:( wiec raczej chce mieć xenony mnie wystarczą bo i tak bedzie napewno lepsze swiatko od zwyklej h7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam wersje przed liftem, a kolega po lifcie. Mam światła daylight led i kolega chce sie wymienić na oryginalne poliftowe. Dało by rade poobcinać i pozamieniać wtyczki beż żadnych dodatkowych kosztów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę mieć pewność na 100%. Wystarczy wyrezać kawałek błotnika i po przemienieniu wtyczek wszystko będzie śmigało u niego i u mnie? I co z tymi silniczkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty sie lepiej zamieniaj jak najszybciej zeby sie ten kolega nie rozmyslil, a nie wtyczkami sie przejmujesz ;)

Bedzie wszystko dzialac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć czy montowal ktos ori xenon do przedlifta? Kpl zarniki mam itp. podeszlo p&p kablami tylko silniczki samemu dochodziłem co i jak, i po zapaleniu lamp ksenon jeden mrugnie kilka razy i gasnie drugi raz sie rozpala raz nie, przetwornice, zarniki czy moze zle podlaczone lampy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,panowie proszę o pomoc,dziś zamontowałem reflektory polift,wszystko podłączone zgodnie ze schematem z pierwszej strony,swiatła na próbówkę oraz silniczki które nie chcą działać,nie wiem co jest nie tak po sprawdzeniu napięcia na przewodach które idą do silników na prawej stronie 3 przewody mają napięcie na lewej zasilanie ma napiecie masa ok a na sterującym minimalne napięcie,nadmienię

że na starych lampach wszystko było cacy,może ktoś ma jakąś teorię co z tym zrobić.


Witam,mój problem z niedzialajacymi silniczkami rozwiązany, winny okazał się regulator wysokości zasięgu świateł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super kolego że rozwiązałeś problem, bo to zastanawiało mię co może być, tym bardziej że niedawno montowałem według opisu z pierwszego postu i wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wina, ponieważ w trakcie podłączania pinow silnika niechcący zwarlem przewody i to było powodem uszkodzenia regulatora wysokości świateł, (morał :Jak coś robisz rób dokładne i starannie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czy zamiast rezać to możne wymienić błotniki na poliftowe i lampy będą pasowały??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebek doskonaly pomysl! musze to wrzucic w 1 post. [emoji200]

wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez blotniki poliftowe wygladaja zupelnie inaczej od przedliftowych...

bedzie to nijak wygladac w polaczeniu z przedlifotwa cala reszta, a w szczegolnosci z sąsiadującymi drzwiami.


5598559838.jpgaudi-a4-b5-lift-blotnik-lewy-kod-lakieru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z mojej strony byl srakazm. oczywiscie ze to slaby pomysl...

wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jest taki że do odpicowania całego auta na cacko lakiernik mi powiedział że koszt sięga 3500zł.

Więc szukałem innej alternatywy i myślałem o wymianie poszczególnych elementów poprostu. Licząc po cenach na allegro wyszło mi 2000zł plus robota z 500 zł. Zawsze 1000 do przodu. Niestety w słabym stanie zewnętrznym kupiłem auto kilka lat temu i teraz chce go sobie zrobić na lata tym bardziej że mechanicznie mam igiełkę.

Jak wy to widzicie??

Odrazu mówię że odpada sprzedarz tego auta i kupna nowego bo po pierwsze więcej kasy będzie trzeba wydać a po drugie w nowym aucie nie wiadomo co było wymienione a tutaj wiem wszystko już :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloz watek w odpowiednim dziale i na pewno ktos ci pomoze, ten temat dotyczy czego innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebek - jesli to jest 1.8T w quattro, biale skory w srodku itp to rzeczywiscie warto picowac i wymieniac blotniki. jesli nie - wymien lampy i daruj sobie inwestycje.

wysłane z prodiża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze do nowych poliftowych błotników można dokupić poszycia drzwi i będzie pasowało :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś pisał na forum że mocowanie listwy jest takie samo w obu błotnikach, jeśli to prawda to bez problemu możesz zakładać liftowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...