Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tutaj na forum jest nawet tutorial co trzeba rezać zeby polifty założyć.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Hezen

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 231,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cześć! Zabieram się za montowanie lamp zespolonych ori valeo. Zamówiłem juz lampy i dodatkowo spryski i układ imitujący samopoziomowanie. Teraz pytanie - jak z legalnością tego? Nie poleci mi za to dowód? Na lampie valeo są jakieś oznaczenia do których mogą się przyczepić?jest jakiś sposób na uniknięcie zabrania dowodu?

Opublikowano
  • Autor

powinno byc oznaczenie d2s na kloszu. u mnie jest i przeglad zawsze podbity mam. pomimo braku spryskoow ale prz3d 2000 rokiem spryskoow nie musialo byc z ksenonami.

wysłane z prodiża

Opublikowano

Cześć! Zabieram się za montowanie lamp zespolonych ori valeo. Zamówiłem juz lampy i dodatkowo spryski i układ imitujący samopoziomowanie. Teraz pytanie - jak z legalnością tego? Nie poleci mi za to dowód? Na lampie valeo są jakieś oznaczenia do których mogą się przyczepić?jest jakiś sposób na uniknięcie zabrania dowodu?

jak trafisz na jakiegos upierdliwca to dowod poleci, ale raczej nie masz sie czego obawiac.

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Dzięki chłopaki, zaczynałem się obawiać o dowód, ale widzę że nie ma czego się bać. Jak robota będzie skończona to wrzucę zdjęcia ;)

2AzrPpW.jpg

Edytowane przez liquidl0gic

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

ma ktos na handel przejściówki do lamp z przed na polift takie jak w pierwszym poście?

Opublikowano

Ciężko o to będzie, ja dałem nowe lampy z kostkami, w miejsce starych. Można też samemu zrobić przejsciowki ale stare lampy trzeba zniszczyć.

Opublikowano

nie rozumie po co robic takie przejsciowki albo kupowac je za kupe kasy.... przeciez i tak po zmianie lamp na zespolone nikt nie wroci z powrotem do dzielonych..... poza tym nawet jesli ktos bedzie chcial to zrobic to kierunek raczej bedzie sie juz marnie trzymal....

Opublikowano

Dokładnie :) ja po prostu wlutowałem nowe wtyczki zamiast starych. Jak bardzo chcesz mieć możliwość powrotu na przedlift wlutuj nowe wtyczki bez odcinania starych, będziesz miał instalację pod dwa typy lamp :)

Opublikowano

kupujesz komplet i zakuwasz, jeśli umiesz wyciągnąć piny z kostki silniczka to możesz przełożyć, bo są takie same

http://allegro.pl/8d0973734-kostka-zlacze-wtyk-lampa-lampy-audi-a4-i5064283973.html


jeśli bardzo chcesz to kupuj przelotki

http://allegro.pl/wtyczki-lamp-przednich-adapetry-audi-a4-b5-lift-i5713832275.html


jeśli bardzo chcesz to kupuj przelotki

http://allegro.pl/wtyczki-lamp-przednich-adapetry-audi-a4-b5-lift-i5713832275.html

Opublikowano

napewno szybciej będzie uciąć i wlutować nowe poliftowe. 5 min roboty jak masz schemat

Opublikowano

nie pytałem jak to zrobić bo to jest napisane w pierwszym poście, tylko pytałem o przejściówki, dzięki Trzesio za linka :thumbup1:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ja mam takie pytanie,ggdzie na kloszu.jest oznaczenie czy to xenon czy zwykła lampa.na puszce owszem ale,na kloszu?

Edytowane przez booolek

Opublikowano
  • Autor

przy dolnej krawędzi

wysłane z prodiża

Opublikowano

i co konkretnie jest tam napisane?

Opublikowano
  • Autor

D2S

wysłane z prodiża

Opublikowano

Mam ori lampę xenon i nie jest tam nic napisane.tylko na puszcze jest.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

pięknie! jeszcze grill polift. :)

wysłane z prodiża

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.