Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

masz silniczki i kostki w komplecie, wiec nic wiecej nie potrzebujesz.

odcinasz swoje kostki, lutujesz przewody do nowych kostek i tyle.

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 230,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

"W komplecie żarówki i silniczki i kostki" skoro pisze ze sa wtyczki i silniczki to juz nie bedziesz potrzebowal...

Opublikowano

No może oprócz dekielka z tyłu

Opublikowano

Takie pytanko panowie.

Jeśli kupiłbym te lampki: http://allegro.pl/audi-a4-b5-lift-1999-2001-lewa-prawa-lampa-poznan-i4670915339.html

To czy nie będę potrzebował już silniczka oraz kostki?wystarczy ,że podepne się starymi przewodami pod tą kostkę?

to.są poliftowe jak masz przedlifta potrzebujesz zmienić kostki bo stare nie pasują oraz skombinowac silniczki a w ogłoszeniu jest komplet to przeróbki wiec tylko rezanie

Edytowane przez sebidi

Opublikowano

Niech jeszcze 17 osob napisze to samo :facepalm:

Opublikowano

Niech jeszcze 17 osob napisze to samo :facepalm:

nie odswiezylo mi kolejnych postów :-D

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Poza tym trochę drogo... Na forum chyba taniej kupisz. Bo w aukcji to chyba cena za sztukę...

Opublikowano

raczej napewno za sztuke..... to juz chyba lepiej kupic depo i je uzbroic.... wyjdzie podobnie a ma sie pewnosc ze soczewka nie wypalona :)

Opublikowano

Okej dzięki za pomoc jeszcze raz :P

Ja ich nie kupuję tylko wstępnie chciałem się dowiedzieć o to :) Co do ceny za te lampy to fakt za dużo....

I jeszcze jedno pytanko żeby się upewnić ,do tych lamp zakładamy żarówki H7 tak?

Edytowane przez damianw412

Opublikowano

tak, ew. zarniki

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

jakby ktos szukal poliftow pisac :decayed:

Edytowane przez Trzesio

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie można jakoś ocenić wizualnie stan soczewek w sensie czy nie wypalone ? Lub jak to sprawdzać ? Bo jeśli wypalone to przecież nie będę miał punktu zaczepienia, szukać drugiego a4 do porównania z soczewkami ?

Opublikowano

Witam zrobilem przekladke uzywajac schematu do kostek od lamp bosh bo takie mialem wszystko ladie pieknie tylko nie mam postojowek.... jakis pomysl bezpieczniki, kable lutowalem jak na schemacie. Powiem jeszcze ze wczesniej zle podlaczylem i dzialaly postojowki z dlugimi na odwrot podlaczylem teraz wszystko gra soczewka jest dlugie sa, ale nie ma postojowek:( pomoze ktos?? i jeszcze jedno bo elektryk ze mnie zaden kupilem probowke do sprawdzania napiecia na kablach jak sprawdzic czy idzie napiecie do postojowki? na wlaczonych swiatlach, chodzi mi o to jak sprawdzic czy idzie proad do zarowki na postojowych swiatlach

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

witam mam problem zmieniłęm lampy na zespolne i założyłem xenon 6000 i świeca inna barwa co może być przyczyna ?

Opublikowano

żarniki.

Opublikowano

dzieki kolego pomogło ale teraz mam znów inny problem po wyianie żarników i załączeniu świateł resetuje mi licznik czy to bedzie przez żarniki czy przetwornice?

Edytowane przez erste

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

wina może być w przetwornicy robi ona zakłócenia, najlepiej gdybyś miał od kogoś inną na podmiankę

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Żeby założyć zespolone lampy trzeba wyciąć całą wewnętrzną część blachy która jest zagięta do wewnątrz, czy z "zewnątrz" też trzeba ciąć?

Edytowane przez Hezen

Opublikowano

Wewnętrzna część

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.