Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

masz silniczki i kostki w komplecie, wiec nic wiecej nie potrzebujesz.

odcinasz swoje kostki, lutujesz przewody do nowych kostek i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

"W komplecie żarówki i silniczki i kostki" skoro pisze ze sa wtyczki i silniczki to juz nie bedziesz potrzebowal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko panowie.

Jeśli kupiłbym te lampki: http://allegro.pl/audi-a4-b5-lift-1999-2001-lewa-prawa-lampa-poznan-i4670915339.html

To czy nie będę potrzebował już silniczka oraz kostki?wystarczy ,że podepne się starymi przewodami pod tą kostkę?

to.są poliftowe jak masz przedlifta potrzebujesz zmienić kostki bo stare nie pasują oraz skombinowac silniczki a w ogłoszeniu jest komplet to przeróbki wiec tylko rezanie Edytowane przez sebidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej napewno za sztuke..... to juz chyba lepiej kupic depo i je uzbroic.... wyjdzie podobnie a ma sie pewnosc ze soczewka nie wypalona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej dzięki za pomoc jeszcze raz :P

Ja ich nie kupuję tylko wstępnie chciałem się dowiedzieć o to :) Co do ceny za te lampy to fakt za dużo....

I jeszcze jedno pytanko żeby się upewnić ,do tych lamp zakładamy żarówki H7 tak?

Edytowane przez damianw412
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktos szukal poliftow pisac :decayed:

Edytowane przez Trzesio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie można jakoś ocenić wizualnie stan soczewek w sensie czy nie wypalone ? Lub jak to sprawdzać ? Bo jeśli wypalone to przecież nie będę miał punktu zaczepienia, szukać drugiego a4 do porównania z soczewkami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zrobilem przekladke uzywajac schematu do kostek od lamp bosh bo takie mialem wszystko ladie pieknie tylko nie mam postojowek.... jakis pomysl bezpieczniki, kable lutowalem jak na schemacie. Powiem jeszcze ze wczesniej zle podlaczylem i dzialaly postojowki z dlugimi na odwrot podlaczylem teraz wszystko gra soczewka jest dlugie sa, ale nie ma postojowek:( pomoze ktos?? i jeszcze jedno bo elektryk ze mnie zaden kupilem probowke do sprawdzania napiecia na kablach jak sprawdzic czy idzie napiecie do postojowki? na wlaczonych swiatlach, chodzi mi o to jak sprawdzic czy idzie proad do zarowki na postojowych swiatlach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem zmieniłęm lampy na zespolne i założyłem xenon 6000 i świeca inna barwa co może być przyczyna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki kolego pomogło ale teraz mam znów inny problem po wyianie żarników i załączeniu świateł resetuje mi licznik czy to bedzie przez żarniki czy przetwornice?

Edytowane przez erste
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby założyć zespolone lampy trzeba wyciąć całą wewnętrzną część blachy która jest zagięta do wewnątrz, czy z "zewnątrz" też trzeba ciąć?

Edytowane przez Hezen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...