Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Można zostawić np. 1-2mm wewnętrznej części czy w takim wypadku reflektor się po prostu nie zmieści/oprze o niedociętą blachę błotnika?

(Jeśli cała wewnętrzna blacha to znając życie, odwalę amatotkę ze swoimi trzęsącymi się łapskami :D )

Będę wymieniał u siebie błotniki i od razu przystosowałbym je do lamp poliftowych, bo te sonary które założył poprzedni właściciel to po prostu porażka - ciemno jak w du** :facepalm:

Edytowane przez Hezen

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 231,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zostaw trochę, jak nie wejdzie to bez problemu zeszlifujesz więcej.

Opublikowano

W środku. Nie będzie tego widać z zewnątrz. I warto czymś zabezpieczyć

Opublikowano

zobacz zdjęcia na pierwszej stronie,

tą częśc wytnik tylko po tym łuku, dalej nie ma potrzeby a i lampa też się trochę oprze

1a5bbaa73998c1d6.jpg

Opublikowano

Widziałem foty, czytałem cały tutorial rezania.

Autor mógł wrzucić zdjęcie nie ruszanego błotnika i zaznaczyć linię cięcia to by znacznie ułatwiło.

Ta krawędź co jest cięta, zlewa się z tą z zewnątrz i myślałem że też ją trzeba ciąć.

Panowie, dziękuję za porady i sprostowanie :)

Wysłane z mojego GT-I9100

Edytowane przez Hezen

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Hmm tak się zastanawiam czy nei dało by rady po prostu tych rantów od błotników zagiąć do środka?

Opublikowano

ale po co ?

malować i tak trzeba, a jeśli już giąć to mocno, prawie na zakładkę, bo obudowa nie wejdzie

pozatym blacha nie jest płaska, więc w którymś miejscu się załamie

Opublikowano

Zagiąć można, ale błotnik powyginany :D

Wysłane z mojego GT-I9100

Opublikowano

Widziałem foty, czytałem cały tutorial rezania.

Autor mógł wrzucić zdjęcie nie ruszanego błotnika i zaznaczyć linię cięcia to by znacznie ułatwiło.

Ta krawędź co jest cięta, zlewa się z tą z zewnątrz i myślałem że też ją trzeba ciąć.

Panowie, dziękuję za porady i sprostowanie :)

Wysłane z mojego GT-I9100

Foto "pożyczone" z innego portalu, ale może coś pomoże w ocenie... ;)

8be0a4d59a3fe684med.jpg

Opublikowano

nie powyginasz tego tak zeby dobrze lampe spasowac i jak kolega wyzej pisze bez uszkodzenia blotnika

Opublikowano

Widziałem foty, czytałem cały tutorial rezania.

Autor mógł wrzucić zdjęcie nie ruszanego błotnika i zaznaczyć linię cięcia to by znacznie ułatwiło.

Ta krawędź co jest cięta, zlewa się z tą z zewnątrz i myślałem że też ją trzeba ciąć.

Panowie, dziękuję za porady i sprostowanie :)

Wysłane z mojego GT-I9100

Foto "pożyczone" z innego portalu, ale może coś pomoże w ocenie... ;)

8be0a4d59a3fe684med.jpg

Foto extra, bardzo dużo pokazują i od razu wyjaśniają co ciąć a co zostawić :D

Tak myślałem nad tym co pisał @Trzesio, że malować i tak trzeba... teraz skumałem że jak wewnątrz błotnik porysujemy to wypadałoby przemalować żeby za kilka lat jakiś kornik nie wszedł :grin:

Edytowane przez Hezen

Opublikowano

Lampy oprócz 2 górnych śrub, mocujecie "jakoś" z tyłu (w liftach jest na to miejsce,w przedliftach niestety nie)jakiś patent/wspornik ? Czy tylko bolec pod lampą i górne ?

Opublikowano

nie trzeba, mocujesz na 2 sruby u gory i wkladasz w mocowanie przy chlodnicy..... lampa sztywna

Opublikowano

I trzyma jak herbatka ze Śliwowicą :)

Opublikowano

ok :naughty: jeszcze jedna kwestia (kompletuje zestaw do montażu) przy składaniu kostek z przewodami według "Schemat dla przejścia z Bosch na Valeo zespolone" wydaje mi się, że jest mały błąd? Według ori gniazda w lampie valeo na pinie 7 jest światło krótkie (na schemacie pusto), a na pinie 2 jest silnik poziomowania (na schemacie światło krótkie) :huh: ? Czy ktoś może to skorygować/potwierdzić/zaprzeczyć ?

Opublikowano

Dobrze jest na schemacie z forum, mam podłączone i działa prawidłowo.

Opublikowano

Dobrze jest na schemacie z forum, mam podłączone i działa prawidłowo.

To przepraszam za zamieszanie;) w takim razie coś chyba mam nie tak u siebie w lampach lift valeo :(, czy to prawda ?,cytuje

" jak miales lampy boscha h7 h7 h1 to odlacz calkiem wypnij z instalacji wlacznik halogenów on robi ci zwarcie w obwodzie stad masz mizerna jakosc światła zarówka działa ci na niższym napieciu teraz (prawdopodobnie ), u mnie było podobnie! "

Opublikowano

a problemem nie byla zle podpieta masa?

Opublikowano

a problemem nie byla zle podpieta masa?

Nie wiem, tylko coś takiego wyczytałem... wracając do wcześniejszego info apropo ewentualnej zamiany w gnieździe, niestety trafiło mi się jedno ori valeo, drugie jest "inne" :naughty: nie wiem co to za firma( dekiel z gniazdem, mogę wrzucić foto dla porównania, jakby się komuś przytrafiło) i w nim właśnie jest zmiana w pinologii (krótkie z regulacją silniczka)

Opublikowano

Panowie a jak wygląda sytuacja z podłączeniem lamp dzielonych in Pro Black?pasuje wszystkoP&P do przed liftowych Valeo? ponieważ na dniach takie do mnie wpadną.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.