Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No i gut. Ile za sztuke wyszly z ciekawosci?

wysłane z prodiża

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 231,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wliczając kw, za sztuke wyszło 146zł

W końcu spokój z gasnącym palnikiem, który doprowadzał mnie do ku***cy.

Edytowane przez Hezen

Opublikowano
  • Autor

no to super cena za ori.

wysłane z prodiża

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Witam Panowie,mam pytanie

Czy takie lampy będą ok do czarnej a4?

http://allegro.pl/reflektor-lampa-kpl-audi-a4-b5-8d0-99-lift-black-i6455102297.html

czy lepiej brać zwykłe?

Edytowane przez piocio83

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam zmieniam lampy z przed lift bosch na valeo zespolone soczewki możecie podpowiedzieć czy silniczki z golfa iv te w ogłoszeniu pasują napewno http://allegro.pl/silniczek-lampy-reflektora-ibiza-ii-fl-golf-iv-i6714390224.html

Opublikowano

Ok dzieki te z punto zamawiam 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, kupował ktoś może z Was lub znajomych lampy depo ? Czy jakość jest taka sama jak wcześniej ? Czy coś się zmieniło ? Zastanawiam się nad kupnem pomiędzy ori a depo. Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

no ja wlasnie zmienilem na depo. bardzo dobry zamiennik. do dzis jezdzi na aucie a od wymiany juz 10 lat... ale to leci [emoji50]

wysłane z prodiża

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Endriuu wiem może gdzieś między 5 stroną lub 70 :P jest o tym mowa, ale w temacie głównym nic o tym, a stron w chu chu. 

Oprawka z kierunkiem zostaje z przedlifta?? Nic nie zmieniamy?

Mam myśl żeby wyprowadzić masę i plus halogenów od razu i zostawić zaizolowne. Co myślisz o tym? 

Opublikowano
  • Autor

czesc radek. zaktualizowalem 1 post o te dane. 

Opublikowano

Dzięki.

Tak naprawdę to przydałby się ktoś kto czyścił odbłyśniki i soczewki.

Byłby kompletny temat dla innych przed wymianą.

Sam się chyba zabiorę za regenerację i dużo trzeba szukać i czytać :(

Dzięki za edit, zaraz patrzę ;)

Edytowane przez Radek91

Opublikowano

Jak pamiętasz temat halo w zderzaku mógłbyś dać też opis jak rezałeś. Czy poprostu zderzak polift? I jak podłączenie bo w Bosch 97 jak włączyłeś długie to halo gasły.

Mając je w zderzaku mogą świecić i z długimi ;)

Opublikowano
  • Autor
Jak pamiętasz temat halo w zderzaku mógłbyś dać też opis jak rezałeś. Czy poprostu zderzak polift? I jak podłączenie bo w Bosch 97 jak włączyłeś długie to halo gasły.
Mając je w zderzaku mogą świecić i z długimi [emoji6]
halo prawidlowo powinny gasnac przy dlugich. ja podlaczylem do kabla od ori halo w boschach wiec tez gasna. same swiatla byly dedykowane do b5 przed liftowego wiec pasowaly P&P

Wysłano z prodiża

Opublikowano

Można takie jeszcze nabyć? Dedykowane? ?

Opublikowano
  • Autor
Można takie jeszcze nabyć? Dedykowane? [emoji33]
patrz na allegro. tam kupilem

Wysłano z prodiża

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Pytanie roku mam: wsadzone w przedlifta mam polifty. Sens tylko w tym, że nie widzę aby poprzedni właściciel coś rezał i w związku z tym jak to jest? Poliftowe lampy mają różne długości? Uprzedzam, że błotniki są przedliftowe i ani śladu ich cięcia.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
8 minut temu, Pavetti napisał:

Pytanie roku mam: wsadzone w przedlifta mam polifty. Sens tylko w tym, że nie widzę aby poprzedni właściciel coś rezał i w związku z tym jak to jest? Poliftowe lampy mają różne długości? Uprzedzam, że błotniki są przedliftowe i ani śladu ich cięcia.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

Nie różnią się wielkością, bez wyjęcia lampy  nie będziesz widział czy błotnik cięty. Masz zespolone soczewki z kierunkiem czy oddzielnie?

Opublikowano
Nie różnią się wielkością, bez wyjęcia lampy  nie będziesz widział czy błotnik cięty. Masz zespolone soczewki z kierunkiem czy oddzielnie?

 

Zespolone, TYC.

 

 XT3moDW.jpg

 

Tutaj po polerce wewnętrznej i zewnętrznej.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam. Za przysłowiową flaszkę dostałem dwie lampy, takie jak post wyżej. W tym tygodniu mam zamiar przerobić u siebie z przedliftowych na poliftowe. Osoba, która miała te lampy przede mną wycięła otwory w tych dużych dekielkach i wsadziła xenony. Oczywiście to jest niezgodne z przepisami w aucie bez sprysków i samopoziomowania. 

Do zamiany mam już wtyczki (zostały mi z elektrycznych podnośników szyb). 

Nie mam odpowiedniej liczby postów i nie mogę wstawić ogłoszenia w wątku Kupię. Dlatego też tu napiszę. Poszukuję dwóch dekielków do lamp razem z drucikami,  takich jak na zdjęciu (tylko bez otworu) oraz dwóch silniczków regulacji poliftowych lamp. 

 

DSC_0103.JPG

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.