Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

ale jak sie kupi nowe np. depo i do tego xenon to tez fajnie swieci bo jednak nowe soczewki nie powypalane daja rade

no ja chce kupić nowe lampy bo używki nie wchodzą w grę :wink4:[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 15:43_________________________________________________ale jednak korci mnie przyrezać ten bixenon jak juz będę zmieniał te lampy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja zalozylem xenon do soczewki depo i dawalo to pieknie... chociaz sporo osob pisze ze ori valeo swieci jeszcze lepiej.... ale ja niestety nie moge sie z tym zgodzic.... pomimo tego ze soczewka valeo wygladala jak nowa swieci jak depo a druga tez ori valeo byla delikatnie matowa.... i porazka.... swiatlo zalezy od stanu soczewki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego właśnie już wole kupić nówki Depo niż używki Valeo albo dopłacać i kupować nowe Valeo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup Depo też ładnie świecą. :good: a bixa :mysli: :mysli: zależy od gustu spryski już dorobiłeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup Depo też ładnie świecą. :good: a bixa :mysli: :mysli: zależy od gustu spryski już dorobiłeś??

no właśnie sprysków nie ma ale będą ale tymczasowo chciałem dekielki sprysków umocować do zderzaka :decayed: żeby w razie czego misiaków zmylić :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze powiesz że się zepsuły w tej chwili. :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze powiesz że się zepsuły w tej chwili. :polew: :polew:

a jak :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory za OT. Ma ktoś jakiś namiar na takie zaślepki w dobrej kasie? :kox: Bo też mam Zenona i jeżdżę bez sprysków :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też nie mam sprysków. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego trzeba będzie walić ściemę i umocować same zaślepki do zderzaka zanim nie załatwię sprysków i zbiornika na dwie pompki :tongue4:

tak wogóle to co za durny przepis że przy xenonie muszą być spryskiwacze lamp? :mysli: że niby brudne szkło lampy rozprasza światło xenonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego trzeba będzie walić ściemę i umocować same zaślepki do zderzaka zanim nie załatwię sprysków i zbiornika na dwie pompki :tongue4:

tak wogóle to co za durny przepis że przy xenonie muszą być spryskiwacze lamp? :mysli: że niby brudne szkło lampy rozprasza światło xenonu?

to naklej naklejki imitujaca spryski takie jak w poliftach :gwizdanie: a czy przepis jest taki durny to niewiem tak do konca.... bo swiatlo xenonowe przy brudnej lampie strasznie sie rozprasza i oslepia auta z naprzeciwka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można takie naklejki dorwać? Zda to egzamin na czarnym lakierze? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego trzeba będzie walić ściemę i umocować same zaślepki do zderzaka zanim nie załatwię sprysków i zbiornika na dwie pompki :tongue4:

tak wogóle to co za durny przepis że przy xenonie muszą być spryskiwacze lamp? :mysli: że niby brudne szkło lampy rozprasza światło xenonu?

to naklej naklejki imitujaca spryski takie jak w poliftach :gwizdanie: a czy przepis jest taki durny to niewiem tak do konca.... bo swiatlo xenonowe przy brudnej lampie strasznie sie rozprasza i oslepia auta z naprzeciwka....

spryski będą ale to pomysł tymczasowy żeby nikt mi dowodu rejestracyjnego nie zabrał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech Ci ktos na ploterze wytnie... [br]Dopisany: 03 Luty 2012, 18:15_________________________________________________Panowie pozatym troche odbiegamy od temetu... jest osobny duzy watek o spryskach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech Ci ktos na ploterze wytnie... [br]Dopisany: 03 Luty 2012, 18:15_________________________________________________Panowie pozatym troche odbiegamy od temetu... jest osobny duzy watek o spryskach...

dokładnie ja się zamykam na ten temat :decayed: dostałem PW od Gwerty odnośnie kosztów rezania bixenonu i trzeba się zastanowić nad tym :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to będziesz działał?? z bixenonem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten bi-xenon od kolegi z forum jest KOZAK . Najlepiej jezdzi mi się w nocy jak nikogo nie ma - widoczność jak w dzień :) Mi zrobił na moich soczewkach od skoda roomster tzw bi-halogen i jestem pod wielkim wrażeniem świecenia tego .

krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten bi-xenon od kolegi z forum jest KOZAK . Najlepiej jezdzi mi się w nocy jak nikogo nie ma - widoczność jak w dzień :) Mi zrobił na moich soczewkach od skoda roomster tzw bi-halogen i jestem pod wielkim wrażeniem świecenia tego .

krzysiek

to pięknie :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to będziesz działał?? z bixenonem??

no właśnie jest pokusa :naughty: tylko czy te światła do jazdy dziennej w miejscu długich są zgodne z przepisami i czy to przegląd przejdzie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...