Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Za kostki płaciłem w ASO 15 zł / szt. , a piny kupiłem w sklepie z elektroniką 10 gr/szt.

od kostek iso? niby pasuja ale szalu nie robi....

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 231,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja od Krychy kupiłem dwie wtyczki z kablami za 30zł... tylko jeszcze lamp nie mam :gwizdanie:

Opublikowano

Ja od Krychy kupiłem dwie wtyczki z kablami za 30zł... tylko jeszcze lamp nie mam :gwizdanie:

A kupiles tez od kierunkow?? Te tez tezeba wymienic ...

Opublikowano

stare idzie wlozyc...

Opublikowano

stare idzie wlozyc...

jakim sposobem?? Ja stara wtyczke kierunkow mialem okragla a w nowym wiadomo jaki jest ksztalt.

bata nie bylo zeby to wcicnac ... chyba ze demontaz pinow i "polski drut" :kox:

Opublikowano

stare idzie wlozyc...

jakim sposobem?? Ja stara wtyczke kierunkow mialem okragla a w nowym wiadomo jaki jest ksztalt.

bata nie bylo zeby to wcicnac ... chyba ze demontaz pinow i "polski drut" :kox:

:wallbash: :wallbash:

ludzie czytajcie ten watek od poczatku..... przeklada sie z cala oprawka....

Opublikowano

stare idzie wlozyc...

jakim sposobem?? Ja stara wtyczke kierunkow mialem okragla a w nowym wiadomo jaki jest ksztalt.

bata nie bylo zeby to wcicnac ... chyba ze demontaz pinow i "polski drut" :kox:

:wallbash: wchodzą. :kox:

Opublikowano

stare idzie wlozyc...

jakim sposobem?? Ja stara wtyczke kierunkow mialem okragla a w nowym wiadomo jaki jest ksztalt.

bata nie bylo zeby to wcicnac ... chyba ze demontaz pinow i "polski drut" :kox:

Ale nie wtyki, tylko całe oprawki z żarówkami przekładasz.

Zakładam, że bez rezania wchodzą.

Opublikowano

stare idzie wlozyc...

jakim sposobem?? Ja stara wtyczke kierunkow mialem okragla a w nowym wiadomo jaki jest ksztalt.

bata nie bylo zeby to wcicnac ... chyba ze demontaz pinow i "polski drut" :kox:

Ale nie wtyki, tylko całe oprawki z żarówkami przekładasz.

Zakładam, że bez rezania wchodzą.

Moze jesli ktos mial ori dzielone to tak.

U mnie siedzialy lampy zespolone "ringi" (byly przystosowane do przedlifta tj ktos tylko wcisnal w stare miejsce bez rezania) - nie bardzo mi sie to podobalo i zmienialem na serie.

Srednica tego gniazda byla inna i nie bylo mowy o tym by przelozyc, dlatego zmienialem wtyczki :tongue4:

Opublikowano

Nie lepiej kupić gotowe przejściówki ? Podłączasz i działa.

http://allegro.pl/lampy-audi-a4-99-01-przejsciowki-adaptery-95-99-i2071911376.html

a nie lepiej wydac 50zl i troszke swojej pracy?

Opublikowano

Nie lepiej kupić gotowe przejściówki ? Podłączasz i działa.

http://allegro.pl/lampy-audi-a4-99-01-przejsciowki-adaptery-95-99-i2071911376.html

a nie lepiej wydac 50zl i troszke swojej pracy?

Nawet nie 50 zł :good:

Opublikowano

doliczylem 4paka piwa :naughty:

Opublikowano

A ja dalem 4pack :drunk: i bylo zalatwione ... zapomnialem ze znajomy demontuje kalmoty i znalazly sie dwie wtyczki.

Zeby bylo wczesniej podjechalem do ASO i chcialem kupic wtyczki, piny w elektroniku.

Byly na drugi dzien ... zona odbiera i dali zle tzn za male... slow brak bo paluchem pokazalem o cochodzi.

Sprawdzielm dlai wtyke do przepustnicy :facepalm:

Cale szczesciwe wszystko zakonczylo sie sukcesem. :decayed:

Opublikowano

a gdzie jest szczęście z włożonej pracy w swoją niunie?? :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Nie lepiej kupić gotowe przejściówki ? Podłączasz i działa.

http://allegro.pl/lampy-audi-a4-99-01-przejsciowki-adaptery-95-99-i2071911376.html

Przy tej cenie to zdecydowanie nie lepiej.

A myślisz, że ile w serwisie kosztują 2 wtyczki i okablowanie ? :gwizdanie:

Opublikowano

Nie lepiej kupić gotowe przejściówki ? Podłączasz i działa.

http://allegro.pl/lampy-audi-a4-99-01-przejsciowki-adaptery-95-99-i2071911376.html

Przy tej cenie to zdecydowanie nie lepiej.

A myślisz, że ile w serwisie kosztują 2 wtyczki i okablowanie ? :gwizdanie:

Myślę, że i tak połowę tego. A używki 5 razy mniej.

Opublikowano

No to cię zaskoczę w ASO taka przyjemność dokładnie 188 zł :cool1:

Opublikowano

Czyli standard. Skoro tak, to faktycznie już wolałbym te przejściówki.

Najlepszym rozwiązaniem jak dla mnie pozostaje jednak kupno używek.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.