Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

Co do kostek to już wiem co i jak :wallbash: :gwizdanie: A co odnośnie drugiej części postu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

sorki bo może nie znalazłem ja sprawa wygląda z silniczkami do regulacji bo skoro widze że do głównej kostki dochodzą to jak podłączyć do silniczka pasują wg wtyczki od starych silniczków czy też wycinka :)??właśnie czekam na lampy ale już jestem ciekaw pewnie dostane i wszystko będzie oczywiste

masz w schemacie na 1 stronie

Co do kostek to już wiem co i jak :wallbash: :gwizdanie: A co odnośnie drugiej części postu?

nieori wtyczki nie mają wplywu na jakosc swiatla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem i użytkownikiem lamp poliftowych.Z osobistych doświadczeń mogę podzielić się tym, że jeżeli ktoś chce to może dostosować oryginalne silniczki od regulacji przedliftowych lamp valeo na poliftowe,wystarczy zdjąć z nich obudowę i skrócić szpikulec do regulacji.Po tych zabiegach silniczek na wcisk ale wchodzi i dodam,że zachowuje się tak samo jak ten z nowszych lamp no może tylko ten stary szybciej chodzi :naughty: więc jeżeli ktoś ma bardzo okrojony budżet to można i tak.A teraz czas na porównanie świecenia.Do starych lamp nie miałem większych zastrzeżeń ale teraz z pomocą soczewki mam idealną linie odcięcia światła a i droga wydaje się lepiej doświetlona.Z czasem planuję zamontować w nich xenony więc mam nadzieję wtedy będzie już znacząca poprawa oświetlenia a i o walorach estetycznych nie chcę wspominać bo Audi odmłodniało o minimum 10 lat :decayed: . Tak więc każdemu kto się jeszcze waha mogę szczerze polecić taki zabieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Mam pewien problem. Mianowicie założyłem nowe lampy DEPO, wszystko jest super, ale nie działają mi silniczki od regulacji świateł :( Czy jest możliwe, ze coś źle podłączyłem? Czy ze starej kostki trzeba coś przerabiać? Bo została mi wolna kostka ze starej regulacji i jest luzem. Przy nowej lampie jest wtyczka do silniczków i tylko ja podłączyłem. Nic więcej. Czy coś przeoczyłem? Kupiłem dwa silniczki od jednego gościa, nie możliwe żeby nie działały. Rozumiem jeden, ale nie ma żadnej reakcji z żadnego. Prosiłbym o jakieś wskazówki. Silniczki od punto. Czekam na szybka odpowiedź, ponieważ ksenony świeca mi po ziemi i nic nie widać :( z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no musze powiedziec ze dzieki temu opisowi zdecydowalem sie na wymiane lamp na polifta w moim przedlifcie :) nie bylo tak zle jakies 3 godz roboty i efekt zaje... ;) w niedlugiej przyszlosci wstawie foto tylko jeszcze kilka rzeczy zmienie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no musze powiedziec ze dzieki temu opisowi zdecydowalem sie na wymiane lamp na polifta w moim przedlifcie :) nie bylo tak zle jakies 3 godz roboty i efekt zaje... ;) w niedlugiej przyszlosci wstawie foto tylko jeszcze kilka rzeczy zmienie ;)

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tylko dzięki temu opisowi wziąłem się za rezanie lamp. Gdyby nie schematy itd to byłoby bardzo ciężko, a prawdopodobnie w ogóle bym się tego nie podjął. Wielkie dzięki! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u szfagra "luibuki" lutowalem mu wszystkie kabelki z wtyczki okraglej na prostokatna i nawet schemat byl nie potrzebny bo kolory pasowaly do siebie. dobry efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u szfagra "luibuki" lutowalem mu wszystkie kabelki z wtyczki okraglej na prostokatna i nawet schemat byl nie potrzebny bo kolory pasowaly do siebie. dobry efekt.

dokładnie nawet schemat nie jest potrzebny :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u szfagra "luibuki" lutowalem mu wszystkie kabelki z wtyczki okraglej na prostokatna i nawet schemat byl nie potrzebny bo kolory pasowaly do siebie. dobry efekt.

dokładnie nawet schemat nie jest potrzebny :>

:hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Czy takie podejdą?

http://allegro.pl/nowe-lampy-audi-a4-b5-94-01-depo-komplet-lewa-praw-i2014687046.html

Kosztują 375zł komplet, a na innych aukcjach nawet 250zł więcej. Coś jest z nimi nie tak?

Można brać?

I drugie pytanie: Czy takie rezanie kostek sprawdzi się również w przypadku lamp valeo? Valeo rozumiem są takie same, a depo to "wysokiej klasy zamiennik"? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ok. Ja dorwałem za 329 zł DEPO :gwizdanie: I dwa latka gwarancji :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ok. Ja dorwałem za 329 zł DEPO :gwizdanie: I dwa latka gwarancji :naughty:

Ja też kupowałem w tej cenie + 30zł kurier za pobraniem czyli razem 359zł

Co nowa lampa to nowa. używka nawet dobrej firmy po kilku latach normalnie się zużywa.

Wiec w tej cenie za komplet to sie opłaca :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, a czy później, gdy będzie więcej funduszy to mogę w te soczewki włożyć D2S?

Widziałem, że endriuu wkładał xenony, ale czy to działo się na orginalnych soczewkach z depo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, a czy później, gdy będzie więcej funduszy to mogę w te soczewki włożyć D2S?

Widziałem, że endriuu wkładał xenony, ale czy to działo się na orginalnych soczewkach z depo?

tak ja wlozylem w ori soczewki DEPO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, a czy później, gdy będzie więcej funduszy to mogę w te soczewki włożyć D2S?

Widziałem, że endriuu wkładał xenony, ale czy to działo się na orginalnych soczewkach z depo?

da sie bez problemu wywalić soczewki z depo i w ich miejsce wsadzić ovi valeo d2s.

jak coś to dawaj na pw podpowiem gdzie w poznaniu dorwiesz depo w niezłej cenie.

ja tam zawsze diore depo do przeróbki na bixy

jak bedziesz miał chwilke to w poznaniu mozemy sie zgadac to pokaze ci soczewki depo i ori valeo

jak coś służe pomoca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, a czy później, gdy będzie więcej funduszy to mogę w te soczewki włożyć D2S?

Widziałem, że endriuu wkładał xenony, ale czy to działo się na orginalnych soczewkach z depo?

da sie bez problemu wywalić soczewki z depo i w ich miejsce wsadzić ovi valeo d2s.

jak coś to dawaj na pw podpowiem gdzie w poznaniu dorwiesz depo w niezłej cenie.

ja tam zawsze diore depo do przeróbki na bixy

jak bedziesz miał chwilke to w poznaniu mozemy sie zgadac to pokaze ci soczewki depo i ori valeo

jak coś służe pomoca.

Masz jeszcze taniej te depo?? w jakiej cenie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. To jeszcze dwa pytania:

1. Czy można potem wrócić bez kłopotów do starych lamp?

2. Czy u Ciebie endriuu lewa lampa jest krzywo czy mi się wydaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. To jeszcze dwa pytania:

1. Czy można potem wrócić bez kłopotów do starych lamp?

2. Czy u Ciebie endriuu lewa lampa jest krzywo czy mi się wydaje?

jak już podetniesz błotnik po zespolone. to potem kierunek w dzielonych nie bedzie miał pewnego mocowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy można potem wrócić bez kłopotów do starych lamp?

kierunek będziesz musiał jakoś wkleić,jeżeli nie jesteś zdecydowany szukaj dzielonych soczewek a nic nie trzeba ciąć :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...