Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pablo z ta kontrolka to se jaja robisz? przekladalem lampy w dwóch autach Bosha z hallo w lampach na zespolone i nigdzie sie kontrolka niepalila... przeciez za zapalenie kontrolki odpowiada tylko i wylacznie przycisk (styk w przycisku)...

Przemek powaga, u mnie tak było czy przycisk wciśnięty czy nie to świeciła się tak jakby były załącone światła do momentu jak nie podłączyłem halo i teraz jest OK

:mysli:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 231,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

paowie powiedzcie mi czy razem ze swiatłami drogowymi pala sie u was postojówki??mozeto glupie pytanie ale jakos dziwnie to wyglada ze z soczewka pali sie postojowka..dzieki za odp

Opublikowano

palą się

Opublikowano

ale przeciz soczewka nie jest od dlugich? u mnie postojowka pali sie zawsze..... chyba w kazdym aucie tak jest?

Opublikowano

tak pytam bo dziwnie to wyglada i myslalem ze cos zle podlaczylem...dzieki za odpowiedz...i sorka za laickie pytanie :gwizdanie:

Opublikowano

kto wie gdzie naprawiają reflektory tzn wymienia mi regulacje ręczną bo jest złamana i całe lustro w srodku mi lata :confused4:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

cena jest ok tylko cholera wie jakiej to firmy jest najlepiej z zamienników to depo

Opublikowano

Te reflektory z allegro to TYC.

Opublikowano

a lampki tego TYC'a sa warte swojej ceny ? jakosc porownywalna do DEPO ?

Opublikowano

Ja mam TYC i jestem bardzo zadowolony

Opublikowano

a lampki tego TYC'a sa warte swojej ceny ? jakosc porownywalna do DEPO ?

Ja mam jedną DEPO druga TYC. I powiem tyle, że DEPO lekko drży. Nie zawsze i zazwyczaj po zrobieniu krótkiego odcinka przestaje ale drży. a TYC jest ok.

Opublikowano

Witam

Zastanawiam się nad montażem lamp po liftowych do swojego audi. Lecz mam dylemat jaki kolor kupić... chromowane czy z czarnym środkiem, lampy same w sobie podobają mi się obydwie, lecz nie wiem jak by to wyglądało na samochodzie, kolor auta mam ciemnozielony, a może ktoś ma założone takie lampy przy takim kolorze auta, zdjęcie na pewno by mi pomogło w podjęciu decyzji :)

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Witam

Zastanawiam się nad montażem lamp po liftowych do swojego audi. Lecz mam dylemat jaki kolor kupić... chromowane czy z czarnym środkiem, lampy same w sobie podobają mi się obydwie, lecz nie wiem jak by to wyglądało na samochodzie, kolor auta mam ciemnozielony, a może ktoś ma założone takie lampy przy takim kolorze auta, zdjęcie na pewno by mi pomogło w podjęciu decyzji :)

Pozdrawiam

do ciemnozielonego tylko chrom.

Opublikowano

kolego endriuu a masz może jakieś fotki jak to wygląda??

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Elegancko :> Podoba mi się to już wiem jakie kupić. A powiedzcie mi są dostępne lampy zespolone DEPO ale pod D2S (xenon) bo na allegro nie mogę coś takich znaleźć wszystkie które widziałem są na H7

Opublikowano
  • Autor

Elegancko :> Podoba mi się to już wiem jakie kupić. A powiedzcie mi są dostępne lampy zespolone DEPO ale pod D2S (xenon) bo na allegro nie mogę coś takich znaleźć wszystkie które widziałem są na H7

kazde Depo maja symbol D2S na reflektorze i z tylu na klapce. soczewka i tak jest przystosowana pod H7 ale xenon tez sie dobrze sprawuje. mozesz oczywiscie kupic dedykowane same soczewki pod D2S Valeo (moze sa juz inne teraz na sieci) i cieszyc sie jeszcze lepszym swiatlem.

Opublikowano

kazde Depo maja symbol D2S na reflektorze i z tylu na klapce. soczewka i tak jest przystosowana pod H7 ale xenon tez sie dobrze sprawuje. mozesz oczywiscie kupic dedykowane same soczewki pod D2S Valeo (moze sa juz inne teraz na sieci) i cieszyc sie jeszcze lepszym swiatlem.

W poprzednim samochodzie miałem te lampy Dayline, totalna porażka... ale trafiły mi się tanio to kupiłem, lecz soczewki poszły na wymianę, zostały założone bi-xenon Hella z bmw e60, wtedy to zaczęły ładnie świecić :) niebiescy się nie czepiali, ale wiesz warto aby lampa miała te literki D2S i DC. a czy te lampy depo mają oznaczenia DC czy tylko D2S??

Czyli jeśli bym kupił np. te lampy http://allegro.pl/lampy-przednie-audi-a4-99-01-po-lifcie-nowe-depo-i1718436767.html to normalnie wpasuje tam żarniki D2S tak?? Bo pytałem kilku sprzedawców to nie mają oni o tym pojęcia...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.