Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a gdzie ty znajdziesz oryginalne 10-letnie Valeo z ( NOWYM odbłyśnikiem ) ??

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 231,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Depo tyce i inne badziewo nie umywa sie nawet przy ori valeo. W tych zamiennikach ( co parują przeważnie) jakosć wykonania daje wiele do życzenia, zacząwszy od kleju jakim "sklejony" jjest klosz, a sklejony to aż za duże słowo bo można rozdzielić klosz śrubokrętem a czasami i ręką, plastik jest w zamiennikach kruchy :cool1: I do tego drgające odbłysniki :wallbash: Warto kupić używane valeo z dobrym odbłyśnikiem, przepolerować je i będą jak nowe :gwizdanie:

kolego zobacz kiedy zakladalem ten wątek - 4 lata temu. Od 4 lat to dające wiele do życzenia Depo jednak wytrzymalo próbę i ekstremalnego zimna i ekstremalnego ciepła. Nic nie paruje, nic nie matowieje. Czego więcej można sobie życzyć?

Opublikowano

o jak dobrze widzieć dobrą opinię hehe jeśli juz komuś PARUJE niech uszczelki dekielków przesmaruje WAZELINĄ i będzie po kłopocie czy to takie trudne? mi parował BOSCH oryginalny dostał WAZELINY i jest ok :tongue4:

Opublikowano

Zamontowalem lampy przy pomocy opisu :radocha: Podziekowania dla autora 1 postu :)

Opublikowano

ja zamontowałem TYC i jestem pod wrazeniem linie odcięcia swiatła idealna, nie parują, wykonanie tez OK. Kosztowały mnie 300zł wiec cena nie porównywalna do nowych valeo

Opublikowano

Jak komuś lampy PARUJĄ to niech uszczelki dekielków przesmaruje WAZELINĄ i po problemie :naughty:

Opublikowano

Niestety moje zaczely parowac :confused4: Przejechalem cienko silikonem i dalej pupa... Ma ktos jakis pomysl co dalej :mysli: Myslalem zeby zrobic malutka dziurke/odpowietrznik. Przerabial juz ktos taki patent???

Opublikowano

czy wiesz że sylikon trzyma wilgoć??

czytaj 2 posty wyżej :gwizdanie:

Opublikowano

No wiec postaram sie usunac ta cienka warstwe silikonu i uszczelnie lampy wazelina :wink4:

Opublikowano

Mam pytanie:

odnosnie ustawiania lamp DEPO bo nigdzie tego nie ma ;]

wiec sa na kazdej lampie 2 pokretla do regulacji

i z tego co czytalem na forum zewnetrzne pokretla przy kierunkach lampy prawie sluża do regulacji GÓRA/DÓŁ

te blizej chlodnicy lewo/prawo

wiec te blizej kierunkow dorwalem i krece i krece ( troche trzeba pokrecic) wkoncu drgnelo ale wsumie niewiele z 3-5 cm....

Dropson pisal ze jak krecil te pokretla od chlodnicy to tez troche mu soczewska skoczyla do gory wiec zrobilem to samo krece i odrazu po jednym przekreceniu poszla do gory o 5-10 cm ;] wiec sie pytam czy oba sa gora / dół czy moze nie zauwazam przesówu lewo/prawo :D

i teraz drugie pytanie bo ogolnie po przejazdzce jestem zadowolony ze swiecenia ale mam pytanie odnosnie zanzaczonych na fotce czerwonych punktów czy to normalne ? co to ma znaki oswietlac xD czy co ;] czy poprostu zle wyregulowalem albo tak ten typ juz ma ;] wkoncu to nie ori tylko zamiennik

4ced1c3b3eb1e288m.jpg

0b3ed452d07aee98m.jpg

fbb09988453d4743m.jpg

Opublikowano

masz wsadzonego hida h7 w zwykłe soczewki?

Opublikowano

Kolego podjedz na diagnostykę i tam Ci wszystko ustawią specjalną maszynką za 20zł.

Też się chciałem pobawić ale tylko pogorszyłem a 20zł to przecież nie majątek :wink4:

Opublikowano

a mozna do depo soczewek hida h7?

Opublikowano

mozna.

Opublikowano

masz wsadzonego hida h7 w zwykłe soczewki?

nie nie mam jeszcze wsadzonego bo czekam na biale postojówki to na h7 foty

i soczewki h7 tyle ze d2s tez oznaczenie jest

a o co masz cos na mysli konkretnego ?

Opublikowano

przy hidach w soczewkach h7 właśnie robią się takie kwiatki jak u ciebie.

ale skoro masz zarówki to sprawdz jeszcze czy dobrze siedzą zarówki w gniazdach.

Opublikowano

Toż to do B6 jest.....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.