Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i jak tu zyć , ja wszystko wyklarowałem a bulczas spił smietanke :decayed::kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 231,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i jak tu zyć , ja wszystko wyklarowałem a bulczas spił smietanke :decayed::kox: :kox: :kox:

Nie pisałeś nic długo to powiedziałem :decayed:
Opublikowano

i jak tu zyć , ja wszystko wyklarowałem a bulczas spił smietanke :decayed::kox: :kox: :kox:

Nie pisałeś nic długo to powiedziałem :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew:

ok :good:

Opublikowano

witam,mam pytanie ,mam uzywane valeo lampy, troche porysowane klosze, odbłysniki do regeneracji, wtyczki i silniczki mam i nie wiem czy nie lepiej kupic nowe depo i załozyc, bo sa juz po 165 szt,+ wysyłka,tylko słyszałem ze parują niektórym,??/pozdrawiam

Opublikowano

valeo na bank maja lepsze "środki" niz depo

Opublikowano
  • Autor

witam,mam pytanie ,mam uzywane valeo lampy, troche porysowane klosze, odbłysniki do regeneracji, wtyczki i silniczki mam i nie wiem czy nie lepiej kupic nowe depo i załozyc, bo sa juz po 165 szt,+ wysyłka,tylko słyszałem ze parują niektórym,??/pozdrawiam

zawsze lepiej nowe Depo niz uzywki Valeo.

Opublikowano

jestem tego samego zdania ze lepiej nowe depo niz stare 10 letnie lampy..

Opublikowano

zakupiłem nowe zamienniki TYC w najbliższym czasie będzie montaż i relacja tylko zostało dokupić silniczki i kostki dokupić podobno pasują od podnośników elektrycznych szyb.

Opublikowano

jestem tego samego zdania ze lepiej nowe depo niz stare 10 letnie lampy..

I tak i nie :wink4:, porównując depo i valeo widać, które lampy są droższe. To tak jakby porównywać skodę i audi. I jedno i drugie to grupa VW ale jakość wykonania audi bije na łeb skodę. Tak samo jest z lampami.

Valeo łatwiej wpasować, lepiej się trzymają, soczewka się nie trzęsie ALE to 10letnie lampy. Często mają zmatowiałe szkła i słabe odbłyśniki.

Gdy znajdzie się używki Valeo w dobrym stanie to trzeba brać, będą lepsze niż nowe depo :wink4:

Btw, ja mam lampy depo :wink4:

Opublikowano

i jesteś nie zadowolony z nich czy jak? żałujesz ze kupiłeś nowe depo niz uzywane valeo?

Opublikowano

mam pytani w lampie zespolonej DEPO nowki

mam zamontowana opaske ( ta sciagawka) jakis drucik przy soczewsce unieruchomiony jest nia .... co zrobic z tym drucikiem jak odlacze ta opaske ... nie chce nic zj***c :P ze mi potem zle swiecic bedzie[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 13:43_________________________________________________

Cięcie błotników to najmniejszy problem.

Wg mnie najwięcej problemów było z wtyczkami, do moich lamp nie pasował schemat podany przez endriuu.

Później będziesz się sam z siebie śmiał, że tak się "bałeś" wycinania błotników. To tylko groźnie wygląda.

1fl45A.jpg

_________________________________________________

Po zamontowaniu lamp zespolonych, pojechałem do pracy. Słuchajcie, nikt nie chciał uwierzyć, że zrobiłem to sam :evil:

jako ze w weekend bede rezal to czytam zeby cala operacja byla szybka itp ;) tak wystarczy wuciac czy trzeba mocniej zeby nie bylo zadnej krawedzi ?

Opublikowano

Mógłby ktos napisać, pokazać na fotce jak sie przestawia angielskie polifty na wersje EU :mysli::notworthy:

Opublikowano

Mógłby ktos napisać, pokazać na fotce jak sie przestawia angielskie polifty na wersje EU :mysli::notworthy:

Przy soczewce masz taką dźwigienkę co się odciąga i przestawia góra dól :)

Opublikowano

Mógłby ktos napisać, pokazać na fotce jak sie przestawia angielskie polifty na wersje EU :mysli::notworthy:

Przy soczewce masz taką dźwigienkę co się odciąga i przestawia góra dól :)

dzieki :notworthy:

Opublikowano

zawsze lepiej nowe Depo niz uzywki Valeo.

No nie wiem...

Wczoraj przypadkowo natrafiłem na lampy DEPO soczewki w jednej B5. Nie mam pojęcia ile lat miały i jak były traktowane ale klosz był strasznie matowy (a nie wierze że miały więcej jak 5 lat). Moje standardowe oryginały duużo lepiej sie trzymają.

W IC Depo vs Valeo cenowo chyba 1:2...

Czytałem opinie że TYC są lepsze od DEPO, inni pisali że to jest to samo. Firma warta uwagi?

Opublikowano

jak założę to zobaczę jak to będzie później wymienię soczewy i bi- xenon wstawię ;D

Opublikowano

zawsze lepiej nowe Depo niz uzywki Valeo.

No nie wiem...

Wczoraj przypadkowo natrafiłem na lampy DEPO soczewki w jednej B5. Nie mam pojęcia ile lat miały i jak były traktowane ale klosz był strasznie matowy (a nie wierze że miały więcej jak 5 lat). Moje standardowe oryginały duużo lepiej sie trzymają.

W IC Depo vs Valeo cenowo chyba 1:2...

Czytałem opinie że TYC są lepsze od DEPO, inni pisali że to jest to samo. Firma warta uwagi?

A dziś na battalionie Gwerty napisał, że TYCe mają dużo gorszy środek reflektora od DEPO. On chyba wie, sam rozkleja lampy i montuje soczewki do bixów.

Opublikowano

duzo wnosi ta wypowiedz oktawiusza wczesniej i potem smietnik taki;] ze przed rezaniem pol dnia na czytanie tego tematu

a tak wracajac do tematu wyrezalem lampy w swoim mobile

kostki do lamp nie mialem ale kupilem kostki radiowe

images?q=tbn:ANd9GcS2J45lj-49uvPZIVrtUUic9HfYQZWl6eCSyvbST0JgrjM4TOsVow

przecialem kazda kostke na pol i teraz po 2 kostki 4 pinowe wchodza w piny w tyczce w jednej lampie;p taki tani sposob na wtyczke jak ktos nie ma pod reka ori wtyczek ;] zawsze jakis sposob inny

a dwa pytanie odnoscnie ciecia blotnika z poczatku rezac do krawedzi potem przy kierunku lepiej troche zostawic bo lampa moze nie dojsc i bedzie szparka :P warto tu dodac zeby robic to pod konkretne lampy DEPO to nie Ori Boche dzielone wiec idealnie sie nie spasuja w przedlifcie odrazu

opis pinow i podlaczenia tez idealny lecz wtyczka na rysunku nowej lampy jest pokazana do gory nogrami ;] dobrze ze jest puste miejsce w tej wtyczce to wiadomo od ktorej strony liczyc piny ;] i przy podlaczaniu nie sugerowac sie kolorami a pinami :)

Takie moje przemyslenia po montażu ... co nawazniejsze warto tyle ze napewno jak ori sie nie spasuje i ja juz bym widzial ze cos bylo rezane ale dla laika z ulicy to czarna magia hehe ;)

Opublikowano

tak wiadomoze ze Valeo vs Depo, Tyc czy Fk jest inna tylko czy Valeo ( 10 lat ) vs Depo, Tyc czy Fk nowe daje też dużo do życzenia, jak zamontuje to zdam relację na razie czekam na lepszą pogodę ( później założę inne soczewki Bi-xenon to odbłyśniki mi nie będą potrzebne a lampa nowa wygląda ładniej) w światłach długich zrobię wtedy dzienne poprzez wstawienie opornika będą świeciły słabiej by nie oślepiały jadących z naprzeciwka i jak włączę wieczorem xenon to będą gasły dzienne ;D taki mam zamiar;D

Opublikowano

Depo tyce i inne badziewo nie umywa sie nawet przy ori valeo. W tych zamiennikach ( co parują przeważnie) jakosć wykonania daje wiele do życzenia, zacząwszy od kleju jakim "sklejony" jjest klosz, a sklejony to aż za duże słowo bo można rozdzielić klosz śrubokrętem a czasami i ręką, plastik jest w zamiennikach kruchy :cool1: I do tego drgające odbłysniki :wallbash: Warto kupić używane valeo z dobrym odbłyśnikiem, przepolerować je i będą jak nowe :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.