Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

tzn jakos lampa mi nie dochodzi do blotnika tego bocznego jest lekka szpara :mysli: natomiast druga strona zrobiona identycznie spasowalo sie elegancko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

endriuu, swietny poradnik w sumie lampy podlaczenie to nie potrzebne bylo jak, ale z ta blacha jak przyciac itp sie przydalo, ja natomiast zastosowalem inny sposob nacinania, nie brzeszczotem ani wiertarka tylko:

96125792.jpg

na jedna lampe co prawda zużyłem ze 3 kamienie :decayed: , lampa kierowcy ladnie sie spasowala ale lampa pasazera troche gorzej :mysli: a tu efekt:

41671829.jpg

dobra robota. ja kamieniem zrobilem ostateczny szlif tylko. Nie marnujesz tyle czasu i energii.

regulowac mozesz rowniez na gornych uszach. wystarczy poszerzyc nozem otwor w uchu w odpowiednia strone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to jeszcze zajrze do nich :mysli: bo w sumie zrobilem tylko taki podklad tam gdzie blache odkrylo przy cieciu, jeszcze chce w kolor pomalowac :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak na prawdę wygląda sprawa ze spasowaniem lamp Depo, czy można je spasować idealnie czy jest to raczej nie możliwe? Słyszałem różne opinie i zastanawiam się czy nie lepiej kupić jakieś używki Valeo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak na prawdę wygląda sprawa ze spasowaniem lamp Depo, czy można je spasować idealnie czy jest to raczej nie możliwe? Słyszałem różne opinie i zastanawiam się czy nie lepiej kupić jakieś używki Valeo.

Ja spasowalem bez problemu. Zawsze lepiej nowe Depo niz uzywki Valeo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sobie zadać pytanie co jest lepsze... nówki Depo czy dziesięcioletnie Valeo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sobie zadać pytanie co jest lepsze... nówki Depo czy dziesięcioletnie Valeo ;)

Reniek, a ty spać nie mogleś? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam u siebie lampki US i troche mam problem ze spasowaniem lini lampy i blotnika (tam gdzie było ciecie) wystaje mi za duza szpara, ktos sie orientuje czy w blotnikach z wersji us poliftowych wneka na lampe byla troche mniejsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak wyglada sprawa z tymi malowanymi na czarno kloszami lamp zespolonych :mysli: Rozwazam mozliwosc zalozenia takich ale nie wiem jak z zywotnoscia tego lakieru/farby... Czy zluszczy sie pod wplywem wysokiej temp itp... gdyby ktos byl mnie w stanie oswiecic to bylbym wdzieczny. :wink4:

http://moto.allegro.pl/audi-a4-99-01-lampa-reflektor-prawy-nowy-lublin-i1382647493.html#gallery

Sprawa rozchodzi sie o cos takiego (o ile to DEPO bo nie pisze :>)... Widzialem ze kilka 4 z forum ma cos podobnego i calkiem niezle to wyglada :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto ci powiedzial, ze to jest na czarno malowany klosz? tak jest zdjecie wykonane. klosz jest srebrny. o ile mi wiadomo sa reflektory malowane na czarno w srodku ale tylko dzielone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy są rozklejane i mają malowane środki plus część odbłyśników. W oryginale nie ma takich lamp.

Czasem na ebayu można dorwać lampy z czarnymi środkami ale z całymi chromowanymi odbłyśnikami, trzeba właśnie to poprawiać bo nie wygląda to zbyt dobrze.

PS. Moskal miał takie lampy, możesz do niego zagadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lightfighter87

Mam takie pytanko bo kupiłem kostkę iso do radia samochodowego. Kable z pinami mają inne kolory , czy nie będzie żadnego problemu jeśli podłącze wszystko wg schematu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko bo kupiłem kostkę iso do radia samochodowego. Kable z pinami mają inne kolory , czy nie będzie żadnego problemu jeśli podłącze wszystko wg schematu ??

Schemat schematem, ale proponuję wziąć próbówkę w garść i sprawdzić na którym pinie kiedy pojawia się napięcie i wtedy podłączać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znacie jakiś sposób na to parowanie??? :mysli:

przejedz uszczelki dekielków WAZELINĄ ;D i będzie GIT!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panicki mam pytanie, czy mogę najpierw porezać błotniki (powycinać tą zbędną blachę) i czy kierunek stary będzie się jakoś trzymał? bo bym zrobił to wszystko na raty :wink4:dziś bym pociął błotniki, a w sobotę zrobię resztę tylko jutro muszę jeździć i nie wiem czy kierunki będą się trzymać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będą się trzymać ja tak mam zrobione przygotowane pod lampy zespolone, kierunek trzyma się lampy a nie błotnika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy wyrezane :decayed: efekt koks :kox: dołożyłem też hida 5000K, ale mam pytanie bo świeci ładnie na biało ale na granicy światło/cień jest taka niebieska/fioletowa kreska :mysli: tak ma być? dodam że lampy ori po lifcie żarówki na h7....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy wyrezane :decayed: efekt koks :kox: dołożyłem też hida 5000K, ale mam pytanie do świeci ładnie na biało ale na granicy światło/cień jest taka niebieska/fioletowa kreska :mysli: tak ma być? dodam że lampy ori po lifcie żarówki na h7....

tak ma być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka kreska. jakbys mial zwyle H7 - filetowa kreska tez jest widoczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...