Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zabrałem się wreszcie do zmiany lamp na zespolone:) mała stłuczka mnie do tego zmusiła..

błotniki już gotowe- powiedzcie tylko na czym się wam ta lampa trzyma poza 2 górnymi uchwytami?? jak wkładam lampę w ten otwór od strony chłodnicy to jakoś strasznie odstaje..

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 231,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Widocznie coś nie tak poskładane po stłuczce ;)

Trzyma się w 3 punktach (na dole bolec, u góry 2 uszy) i nie powinno nic odstawać. Masz jeszcze mały zakres regulacji by to dokładniej spasować.

Opublikowano

To popatrze jeszcze :> bo na razie przymiarkę robiłem bez zderzaka- w sobotę odbiorę od malowania to się zobaczy :mysli:

Opublikowano

witam mam pytanie za 100 punktów mam kostke do lamp z szyb elektrycznych ale znajomy elektryk powiedział ze sie nie rozbiera ta kostka a na swiatłą ma za cienkie kable. w kostce ida grubsze kable ale akurat nie po tej stronie co trzeba. jak to z tym jest kable sa za cienkie??

Opublikowano

Ostatnio zastanawiam się nad zmianą lamp na Depo lub Tyc zespolone i bardzo mnie ciekawi jak jest z jakością tych lamp. Czytałem wiele skrajnych opinii na ten temat. Kto i jak długo jeździ na tych lampach i jak się spisują?

Opublikowano

ja mam takie pytanie jak usztynić reflektor żeby niedrgał

po rezaniu i założeniu lapm zespolonych jedna z nich widocznie drga

trzyma sie na uchwycie z dołu i dóch srubach na górze

Opublikowano

Może to soczewka drga a nie cały reflektor :mysli:

Opublikowano

refletkor delikatnie

bo jak przytryzmam ręką to tego nie ma

Opublikowano

a podkładki pod śrubami są?

Opublikowano
  • Autor

Ostatnio zastanawiam się nad zmianą lamp na Depo lub Tyc zespolone i bardzo mnie ciekawi jak jest z jakością tych lamp. Czytałem wiele skrajnych opinii na ten temat. Kto i jak długo jeździ na tych lampach i jak się spisują?

ja mam juz 3,5 roku i jest rewelacja. nigdy pary za szybą nie bylo. jakosc swiatla - super.

Opublikowano

Witam ponownie,

lampy zamontowałem- wszystko ładnie pięknie tylko.. lampy w dzisiejszy deszcz zaparowały do połowy..

Co jest nie tak?? lampy firmy TYC

Opublikowano

Mi też zaczęła parować jedna lampa, obleciałem silikonem dookoła i jest spokój. Poza tym wiązka światła lekko drży (chyba cały odbłyśnik). Jakość długich też nie jest powalająca, przydałaby się możliwość ich ustawienia niezależnie od mijania (a może lepsze żarówki załatwią sprawę). Lampy DEPO.

Opublikowano

:mysli: U mnie długie pięknie dają (Philips Blue Vision), również lampy DEPO.

Za to na mijania nie jest już zbyt pięknie, przydałby się xenon :gwizdanie: no ale i tak to przepaść w stosunku do przedliftowych lamp :bag:

Opublikowano

:mysli: U mnie długie pięknie dają (Philips Blue Vision), również lampy DEPO.

Za to na mijania nie jest już zbyt pięknie, przydałby się xenon :gwizdanie: no ale i tak to przepaść w stosunku do przedliftowych lamp :bag:

u mnie tez tak byla do momentu do puki nie przyszedl xenon... :naughty:

Opublikowano

A znacie jakiś sposób na to parowanie??? :mysli:

Opublikowano

witam mam pytanie za 100 punktów mam kostke do lamp z szyb elektrycznych ale znajomy elektryk powiedział ze sie nie rozbiera ta kostka a na swiatłą ma za cienkie kable. w kostce ida grubsze kable ale akurat nie po tej stronie co trzeba. jak to z tym jest kable sa za cienkie??

cienki to ten elektryk :decayed: spokojnie możesz zakładać.
Opublikowano

kostka sie moze i nie rozbiera ale piny mozna z niej wyciagnac......

Opublikowano

próbowałem wyciągnąć piny i coś mi nie szło. co do elektryka to cos mi zie wydja ze nie chciało mu sie robic tego:) dzieki za info

Opublikowano

próbowałem wyciągnąć piny i coś mi nie szło. co do elektryka to cos mi zie wydja ze nie chciało mu sie robic tego:) dzieki za info

przecież podłączenie kabli nie jest trudne

Opublikowano

A macie jakis pomysl na ten nalot na szybce leflektora bardzo ogranicza widocznosc ,poprostu rozsprasza swiatlo z zenona wczesniaj bylo lepiej , lampki juz mam z 2,5 roku fimy DEPO .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.