Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, przeczytałem wszystkie 52str i dalej nie wiem jak wcisnąć silniczki od fabii, wydaje mi się że mają za krótki bolec, może trzeba je ręcznie regulować (jak?) a póżniej podpiąć pod sterowanie elektryczne, lampy mam depo, proszę o podpowiedzi jak się z tym uporać...a jeszcze jedno; błotnik ciąć maksymalnie? nie zostawiać żadnego "zagięcia blachy?

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 231,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

błotnik ciąć makxymalnie. co do silniczków - wchodzą ciezko - musisz kombinowac.

Opublikowano

huragan ten wątek mi pomógł, silniczki włożone...

teraz cięcie błotników...

Opublikowano

Witam mam pytanie bo jakoś nie moge znaleźć czy miał ktoś problem z drgającymi soczewkami na dziurach? reflektory depo silniczki golf 4 wchodziły ciężko ale weszły lewa strona chyba jest w porządku ale prawa i na wolnych obrotach drga

Opublikowano

jedna czy obie soczewki drgają? sprawdź czy lampy dobrze są przykręcone, czy nie lata jak nią poruszasz[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 21:23_________________________________________________może żarówka źle siedzi

Opublikowano

Chyba tylko jedna a może źle założony ten silniczek?[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 21:27_________________________________________________Jutro jeszcze dokładnie zobacze i dam znać jak dam rade

Opublikowano

silniczek powinien solidnie siedzieć na swoim miejscu, poza tym chyba nie dało by się regulować jakby coś było nie tak.

Opublikowano

u mnie tez drgala soczewka (nie lampa, nie zarowka tylko soczewka) mocno to bylo widac na wolnych obrotach przy podjezdzaniu do innego auta, podlozylwm kawalek takiej dosc twardej gabki pod soczewke, wewnatrz lampy i jest lepiej......

Opublikowano

Wydaje mi się że cała lampa jest luźna choć jest mocno przykręcona spróbuje jeszcze raz ją wyciągnąć i na nowo włożyć

Opublikowano

pamiętaj o tym bolcu z boku lampy, od wewnętrznej

Opublikowano

dodatkowo mozesz wykrecic bardziej ta duza plastikowa srube od spodu lampy, zeby lampa sie na niej oparla, tez bedzie sztywniej

Opublikowano

Jak można rozróżnić zespolone lampy po II lifcie firmy depo od sonar?

Czy jest (znaczna) różnica w wyglądzie czy tylko w naklejce producenta?

Dodam, iż wiem że sonary są do d... więc nie chciałbym zostać oszukany przez sprzedającego.

Na forum kolega armistead polecił mi te lampy:

http://www.allegro.pl/item1039565157_nowe_lampy_audi_a4_98_01_komplet.html

i takie kupiłem ale w aukcji nie ma napisane, że to depo wiec mam małą obawę co przyjdzie w paczce.

Opublikowano

Sonary to największe zuuuooo i bardzo łatwo je rozpoznać... to takie lexus looki tyle że z przodu :sick3:

http://www.allegro.pl/item1062799749_soczewka_ringi_lampy_audi_a4_95_98_angel_eyes_cena.html

Te z podanej przez Ciebie aukcji na pewno będą ok, też brałem od tego gościa :good:

Opublikowano

Jak można rozróżnić zespolone lampy po II lifcie firmy depo od sonar?

Czy jest (znaczna) różnica w wyglądzie czy tylko w naklejce producenta?

Dodam, iż wiem że sonary są do d... więc nie chciałbym zostać oszukany przez sprzedającego.

Na forum kolega armistead polecił mi te lampy:

http://www.allegro.pl/item1039565157_nowe_lampy_audi_a4_98_01_komplet.html

i takie kupiłem ale w aukcji nie ma napisane, że to depo wiec mam małą obawę co przyjdzie w paczce.

Jak takie kupiłeś to nie masz się co martwić bo to napewno nie będą sonary. Są to depo ewntualnie tyc

Opublikowano

Jak można rozróżnić zespolone lampy po II lifcie firmy depo od sonar?

Czy jest (znaczna) różnica w wyglądzie czy tylko w naklejce producenta?

Dodam, iż wiem że sonary są do d... więc nie chciałbym zostać oszukany przez sprzedającego.

Na forum kolega armistead polecił mi te lampy:

http://www.allegro.pl/item1039565157_nowe_lampy_audi_a4_98_01_komplet.html

i takie kupiłem ale w aukcji nie ma napisane, że to depo wiec mam małą obawę co przyjdzie w paczce.

Jak takie kupiłeś to nie masz się co martwić bo to napewno nie będą sonary. Są to depo ewntualnie tyc

To są lampy depo z homologacją D2S. Naprawdę nie ma się o co martwić.

Opublikowano

u mnie tez drgala soczewka (nie lampa, nie zarowka tylko soczewka) mocno to bylo widac na wolnych obrotach przy podjezdzaniu do innego auta, podlozylwm kawalek takiej dosc twardej gabki pod soczewke, wewnatrz lampy i jest lepiej......

Cholera ja mam tak samo, prawie 3 lata soczewki sztywno siedziały a teraz od jakiegoś czasu drgają nawet na delikatnych nie równościach, jak najlepiej rozwiązać ten problem :?:

Opublikowano

Można prosić o re-upload wygasłych zdjęć ? :)

Opublikowano

Ok, już jest wszystko w porządku ;]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.