Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potwierdzam. Depo nie sprawiają żadnych problemów, bardzo dobre zamienniki. Moim zdaniem lepiej wziąć nowe depo niż używki valeo...

Oczywista, oczywistość.

Nie ma co potwierdzać, po potwierdzeniu po potwierdzającym, co to już przeczytał w 100 innych tematach.

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 231,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Opublikowano

Od Punto pasują na 100%.

Opublikowano

Od Fabii też pasują na 100% :) można wychaczyć na alledrogo od 15 do 20 zł. teraz tak patrze na te od punto i wydają się węższe :mysli: może być dzięki temu minimalnie więcej miejsca przydatnego przy wymianie żarówki.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Słowo w sprawie rezania wtyczek poliftowych przy użyciu pinów z kostki radiowej.

Może już było ale człowiek uczy się całe życie i głupim umiera :) Kiedyś kilka razy przekładałem piny w kostkach radiowych, teraz też wyjmowałem je z nowo nabytych kostek za pomocą grubej igły - wiadomo-przyciskamy blaszany haczyk z boku (ten w czerwonym kółku) i pin można wyciągnąć z kostki

P1110321.jpg

Wyjąć łatwo, gorzej włożyć! :polew:

Za cholerę nie mogłem wsadzić pina w kostkę kupioną w ASO, cudów niewidów próbowałem i nic. Zrezygnowany poszedłem spać (była 2 w nocy :)

Następnego dnia obejrzałem kostkę w świetle słonecznym i co? Widzę nad uszczelką a także w gniazdach fioletowy plastik:

P1110309.jpg

P1110310.jpg

Cholera, wychodzi na to że to... zawleczka!

P1110311.jpg

P1110312.jpg

Oczywiście po wyjęciu piny wchodzą leciutko i się zatrzaskują na blaszkach, a ta fioletowa zawleczka dodatkowo je przytrzymuje. Helmuty pomyślały o wszystkim i dały podwójne zabezpieczenie.

Opublikowano
  • Autor

jakbys troche grzebał przy A4ce - wiedzialbys, ze kazda wtyczka bazuje na rozwiazaniu z fioletowym zabezpieczeniem.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Chłopaki czy silniczek z lamp dzielonych będzie pasował do lamp zespolonych depo

Opublikowano

Mam pytanie czy bez silniczków do regulacji też można jeździć? I jak sie ustawia lampy?

Opublikowano

Mam pytanie czy bez silniczków do regulacji też można jeździć? I jak sie ustawia lampy?

1) Można, ale za 40zł jeździsz z regulacją i w razie załadowania bagażnika możesz sobie opuścić, czy podnieść bez wychodzenia z auta.

2) Ręcznie, śrubokrętem.

- koniec pytań. Wszystko było wcześniej. :szukaj:

Opublikowano

Witajcie ponownie,

Dzięki temu poradnikowi, a głównie jego autorowi, udało i mi się zamienić stare Bosche (2xH7) na poliftowe Valeo (2xH7). Wczoraj walczyłem do późna i dzisiaj z rańca musiałem to dokończyć. Jako że za dnia nie potrafiłem określić czy światła świecą prawidłowo, postanowiłem sprawą zająć się nocą.

No i tutaj jest mały problem, bo co do poziomowania góra-dół nie będzie problemu to jednak zastanawia mnie pewien szkopuł.

Zerknijcie na zdjęcie (odległość ok 5-7m) i proszę podpowiedzcie czy w tym przypadku również muszę przesunąć dźwignie w reflektorze? Co to da?

Czy coś jest nie tak z tymi lampami?

A może mógłby ktoś udostępnić zdjęcie przedstawiające prawidłowe oświetlenie.

y5oWJ.jpg

Opublikowano

ja bym sam nie kombinował, jedź do fachowca, będzie bezpieczniej dla wszystkich :wink4:

Opublikowano

dokladnie, zaplacisz 10-20zl na stacji diagnostycznej i Ci ustawi wszystko tak jak powinno byc..

Opublikowano

watek prześledziłem i wszędzie czytam zmiana z bosha na zespolone depo a ja zmieniam na valeo a tu nie doczytałem się czy tez będę musiał jeszcze dokupić silniczki z punto cz te będą pasowały???

:hi:za pomoc

Opublikowano
  • Autor

watek prześledziłem i wszędzie czytam zmiana z bosha na zespolone depo a ja zmieniam na valeo a tu nie doczytałem się czy tez będę musiał jeszcze dokupić silniczki z punto cz te będą pasowały???

:hi:za pomoc

musisz dokupic nowe

Opublikowano

Male pytanie... Jak rozumiem po II lifcie to bedzie od 2001 do 2005 tak ?

Opublikowano

Male pytanie... Jak rozumiem po II lifcie to bedzie od 2001 do 2005 tak ?

nie 99-01
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Tak sie zastanawiam, czy cos zrobilem nie tak, ale kierunki mi ze tak powiem "lataja" w sensie wystaja troche zza blotnika. Mozna je docisnac ale jak to zlapac zeby bylo na sztywno? W bolec ten dolny od strony chlodnicy weszlo i wiadomo dodatkowo 2 zaczepy u gory ale bokow tam przy kierunkach w zasadzie nie trzyma nic :wallbash: macie jakis pomysl?

Opublikowano

może juz na wyjściu miałeś źle spasowane błotniki i zderzak, miałeś kiedyś dzwona lub poprzedni właściciel? trochę wystają kierunki tzn ile, 1cm, 2cm?

Opublikowano
  • Autor

pokombinuj na uszach górnych troche. moze wyrezac trzeba otwor wiekszy w uchu i naciagąc lampę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.