Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wystaja w sensie ze nie jest to osadzone na sztywno tylko jak sie bierze dotyka to to lata. Wystaje jakies pol cm ale spokojnie mozna dopasowac tak zeby bylo idealnie tylko czym to przymocowac :wallbash: myslalem nad tym przerezaniem otworu ale czy to cos zmieni? Nadal te czesc od strony kierunku bedzie nieumocowana.. :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 231,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

za miesiac o tym zapomnisz i przestanie razić :gwizdanie:

Opublikowano

Witam kolegów. Mam dylemat chciałbym kupic lampy zespolone tylko nie mam pojecia jakie? Zalezy mi zeby lampy swieciły tak jak stare a nawet lepiej. Jakie polecacie z góry dziekuje i pozdrawiam

Opublikowano

poczytaj dokładnie, w tym temacie wszystko zostało powiedziane :wink4:, DEPO,albo TYC, ewentualnie FK :wink4:, byleś się trzymał z daleka od firmy Sonar :wink4:

Opublikowano

Wielkie dzieki!!!

Opublikowano

To są zamienniki, poczytaj kilka pierwszych stron i dowiesz się wszystkiego :)

Opublikowano

Witam nie moge nigdzie znaleść Lamp przednich zespolonych Valeo

po lifcie może ktos podrzucic linaka

Opublikowano
  • Autor

Witam nie moge nigdzie znaleść Lamp przednich zespolonych Valeo

po lifcie może ktos podrzucic linaka

http://moto.allegro.pl/listing.php/search?category=4138&from_showcat=1&order=p&p=2&string=valeo+a4&change_view=1

Opublikowano

dzieki ale na alegro nic nie ciekawego nie ma :hi:

Opublikowano

A co dla Ciebie oznacza ciekawe? Są Valeo w komplecie:

http://moto.allegro.pl/item1055967465_lampa_lewa_lewy_audi_prawa_prawy_a4_99_00_valeo.html

http://moto.allegro.pl/item1050386736_audi_a4_b5_99_01_reflektory_valeo_oryginal_fv.html

Ja osobiście dalej polecałbym nówki DEPO niż dziesięcioletnie Valeo :gwizdanie:

Opublikowano

Cos ciekawego znaczy nowego. Czy jest możliwość kupienia nowych lamp po lifcie Valeo? Dzieki za pomoc :good:

Opublikowano

idz do ASO :wink4:, jak dowiesz sie ile kosztuja nowki :naughty:, to od strzała zamówisz DEPO :cool1:

Opublikowano

Hej

Ja swoimi DEPO cieszyłem się blisko rok, az ostatnio zauważyłem, że paruje mi prawy reflektor. Generalnie zebrało się kilkanascie kropel wody i do połowy był pokryty mgiełką. Odpiąłem dekielek od świateł drogowych i wyciągnąłem żarówkę, a potem przystawiłem tam suszarkę do włosów i przez ponad pół godziny prawie cała woda wyparowała, pozostały 2 krople przy samym kierunkowskazie, ale że było późno i zimna to już sobie odpuściłem suszenie.

Dzisiaj rano jak wstałem w miejscu kropel była lekka mgiełka. Będę musiał wysuszyć go do końca tylko pytanie dlaczego tak się stało ? Reflektor jest cały, w nic nie uderzyłem, jakby to był deszcz to prawy też powinien zaparować, a był suchy.

Mieliście takie przeboje u siebie?

Może DEPO ma jakie odpowietrzenie, o którym nie wiem ?

Tak wygląda reflektor z tyłu. Do czego są te małe, białe plastikowe zatyczki ?

depo_tyl.jpg

Opublikowano

Czy jest możliwość kupienia nowych lamp po lifcie Valeo? Dzieki za pomoc :good:

oczywiście ze jest taka możliwość, sam takie zakupiłem miesiąc temu (Valeo- europejskie) teraz jeszcze silniczki, kostki, rezanko, itd.

Opublikowano

a ile Cie to kosztowało?

Opublikowano

Powtórzę pytanie. Czy ktoś miał problemy z parowaniem DEPO ?

Opublikowano

u mnie paruje przy kierunku w lewej lampie, najczęściej było zauważalne w zimę a teraz to sporadycznie, jakiś deszcz czy po myjni.

Opublikowano

Powtórzę pytanie. Czy ktoś miał problemy z parowaniem DEPO ?

zrób dwie dziurki 3-4mm w górnej części obudowy , na wysokości kierunku i pomiędzy soczewką a odbłyśnikiem i masz po problemie :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.