Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a czemu ori philips?

marka nie jest wazna. chodzi mi o zarnik z mocowaniem D2S. nie podlaczysz go do przetwornicy HIDowej.

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 231,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no nic to mam nadzieje ze bedzie pasowac zarnik H7 jak kolega wyzej pokazal, a jak nie to zamienie HIDa na takiego D2S skoro mowisz ze przetwornice nie pasuja.

ale zastanawia mnie inna sprawa, gdybym chcial tam wsadzic w ten klosz zwykla zarowke to jaka?

Opublikowano
  • Autor

ale zastanawia mnie inna sprawa, gdybym chcial tam wsadzic w ten klosz zwykla zarowke to jaka?

nie wiem jak H7 moze pasowac w D2S. jesli nawet wsadzisz ja tam to "na siłe" albo bedzie miala luzy.

nie wsadzisz zwyklej zarowki w gniazdo D2S. nie ma halogenow z takim mocowaniem. no chyba, ze chinole juz cos wymyslili.

Opublikowano

na 26 stronie tego watku pokazywałem jakie lampki zakupiłem ori Valeo na palnik D2S ale po małej przymiarce H7 ładnie pasuje.Zapinką się zapnie i elegancko jest :good:

Opublikowano

na 26 stronie tego watku pokazywałem jakie lampki zakupiłem ori Valeo na palnik D2S ale po małej przymiarce H7 ładnie pasuje.Zapinką się zapnie i elegancko jest :good:

potwierdzam :good:

zarowka/zarnik HID pod H7 idelanie pasuje do tego gniazda, wsuwa sie ciasno a zapiecie sprezynki powoduje przytwierdzenie zarowki :good:

Opublikowano

bo blaszki troszku przeszkadzaja to troszku ciasno wchodzi :wink4: ale dalsza częsc gniazda pasuje :good:

Opublikowano

Także mam ori Valeo pod D2S i mam w nich hidy H7 :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ok a mierzyliscie czy bańka jest w tym samym miejscu w soczewce co ori D2S?

Opublikowano

ok a mierzyliscie czy bańka jest w tym samym miejscu w soczewce co ori D2S?

Ja nie ale jakość światła nie ustępuje czyli raczej nie jest duża albo żadna więc jest ok :mysli:
Opublikowano

no to gitara dzieki panowie :notworthy:

Opublikowano

możecie koledzy podpowiedzieć mi gdzie najlepiej kupić żarniki do hid-ow. Bardzo prosze o linki

Opublikowano

właśnie kupiłem lampy valeo po lifcie tylko że bez wiązek elektrycznych.Jest możliwość podpięcia bezpośrednio pod żarówki czy musze dokupić wiązki?Jeśli ktoś się orientuje niech podrzuci.

Opublikowano

chodzi Ci o wiązki w lampie czy wtyczki które wchodzą do lamp :mysli:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam czytam chyba tu ze 3 godziny tego posta i już mi się pomieszało a mianowicie to:

- czy można kupić lampy DEPO pod D2S czy są tylko pod H7

- jeśli kupie DEPO pod H7 to jaki zestaw HID D2S czy D2R

- ??

Opublikowano

Lampy DEPO są przystosowane pod żarnik d2s jak i zwykłą żarówkę h7. Zestaw HID chyba oczywiste że pod d2s :gwizdanie:

Opublikowano

Lampy DEPO są przystosowane pod żarnik d2s jak i zwykłą żarówkę h7. Zestaw HID chyba oczywiste że pod d2s :gwizdanie:

Ale można też zwykłe hidy h7 kupić i wszystko pasuje p&p.

Opublikowano

Endriuu powiedz mi jak zrobiłeś z kierunkami?Jestem już dawno po wymianie.Po odcięciu starych kierunków zostały dwie wsuwki które oizolowałem i wsunąłem w bolce w lampach.Dawałeś tam jakąś kostke.Zapomniałem całkiem o tym,ale teraz robiłem rozrząd i mi się przypomniało.Reszta według Twego opisu.Jest zajebiaszczo ale ta pierdoła spac mi nie daje :wallbash:

Opublikowano

Ja nic nie odcinałem. Ze starych lamp przełozyłem gniazda kierunków z żarówkami.

Opublikowano
  • Autor

Ja nic nie odcinałem. Ze starych lamp przełozyłem gniazda kierunków z żarówkami.

ja tez tak zrobiłem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.