Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] spryskiwacze do lamp xsenon


arekopl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wiem że zamieściłem swój wątek w niewłaściwym miejscu ale jestem już zdesperowany gdyż poszkukuję lewego spryskiwacza xsenonów do audi A4 z 99 rok po lifcie. nigdzie nie mogę takowego znaleźć a że pochodzę z zagłębia zimna czyli Suwałk to niestety tu prawie psy d****i szczekają i co kolwiek znaleźć jest nielada wyczynem. przewaliłem już całe miast i cały net i znalazłem na allegro za 700 zł. komplet. facet chyba oszalał bo nowe w serwisie Audi kosztuje prawie 300 zł, a ja nowych z serwisu nie potrzebuję gdyż jak dla mnie to duża kasa za jeden spryskiwacz z zaślepką. Drodzy forumowicze bardzo Was proszę może ktoś z Was posiada takie spryski zupełnie nie potrzebne i oddał by je za dobrą kasę. Bardzo proszę o rozwinięcie tematu !!!!!!!!!!!!

p.s. W zakładce "KUPIę" również owa prośba widnieje tam od przeszło tygodnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O stary.... tez z tym walczyłem rok czasu :wallbash: nigdzie nie ma tego w uzywkach, zderzaka też szukałem z dziurami na spryski i znalazłem na allegro.... ale kompletny spryskiwacz kupiłem w ASO :rant: za nie całe 300zł z dwiema zaślepkami ozdobnymi na lewy i prawy sprysk. Jak cos namierze dam Ci znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super!!!! byłbym bardzo wdzięczny, akurat ze zderzakiem nie miałem problemów bo jednak jest tego coraz więcej, używany z belką za 159 zł, oczywiście do malowania z leciutkim wgnieceniem, uważam że to bardzo dobra cena. A co do spryskiwaczy, zamówiłem spryski pasujące niby do Audi WV i Skody produkcji oczywiście Skody, za 149 zł ale niestety w żaden sposób nie pasuje, a zaślepki z kolei są za małe. MOTOR mam nadzieję że w warszawce masz większe możliwości i gdzieś Ci obije się o uszy używka spryskiwacza z lewą zaślepką, za dobrą kaskę, "za dobrą kaskę" ze względu na to że niestety troszkę potłukłem swoją Niunię i już mocno się wykosztowałem. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś moze wytłumaczyc po co sa potrzebne te spryskiwacze w xenonach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś moze wytłumaczyc po co sa potrzebne te spryskiwacze w xenonach??

jak są brudne to mogą bardziej razić po oczach innych użytkowników drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O stary.... tez z tym walczyłem rok czasu :wallbash: nigdzie nie ma tego w uzywkach, zderzaka też szukałem z dziurami na spryski i znalazłem na allegro.... ale kompletny spryskiwacz kupiłem w ASO :rant: za nie całe 300zł z dwiema zaślepkami ozdobnymi na lewy i prawy sprysk. Jak cos namierze dam Ci znać.

Motor mam pytanie czy 300 zł to miałeś 2 zaślepki??? i czy były gruntowane czy też już w kolorze?? Pytam bo dzwoniłem do ASO i powiedzieli mi że 300 ale z 1 zaślepką... co kraj to obyczaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...