Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dla mnie sedan miażdży :kox: piękny

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj z racji wolnego i mega chęci wyrezania czegoś wziąłem się za dekory, obkleiłem je folią carbonową 3M, przy okazji obkleiłem też tą ramkę radia :)

Jutro muszę dokończyć bo folii mi zabrakło :gwizdanie:[br]Dopisany: 20-04-2011, 19:27:08_________________________________________________DSC_0206_1280x768.jpg

DSC_0208_1280x768.jpg

DSC_0219_1280x768.jpg

Opublikowano

eeeee.....nie przeczytałem postu wyżej i sie nabrałem że to ori węgiel hyhyhy , a i jeszcze jedno fajnie by wyglądał zestaw navi w konsolę :naughty::cool1::decayed:

Opublikowano

grac co to za spocik bezemnie :kwasny: jo tyz chca tako folia

Opublikowano

za***iście te dekory wyglądają teraz. Kurde, ilekroć zaglądam do twojego tematu to napatrzeć się nie mogę :slina:

Opublikowano

No powiem że dźwięk furacza jest mega za***isty :good: Wczoraj miałem okazję posłuchać na spociku w Gliwicach i powiem że dawno nie słyszałem tak ładnie mruczącej Audicy :good:

Opublikowano
  • Autor

Jako że zostało trochę folii to okleiłem dyfuzor zderzaka, postaram się jutro jakieś zdjęcie zrobić bo dzisiaj już ciemno :kox:

Opublikowano

co masz na podszybiu?? :mysli:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

co masz na podszybiu?? :mysli:

Wewnątrz auta ? Odbiornik GPS :)[br]Dopisany: 23-04-2011, 21:04:36_________________________________________________Jako że ostatnio z dnia na dzień zaczęły klepać napinacze to zacząłem się niepokoić, postanowiłem zrzucić miskę i zobaczyć co tam siedzi, w smoku znalazłem 2 dość spore kawałki starego silikonu i jeden mniejszy, wszystko wymyłem nitro i poskładałem, zalałem nowy olej ( Shell Helix Ultra Racing 10W60 ). Po małej rundce, odpukać ale żadnego klepania nie zaobserwowałem.

06052011110.jpg06052011111.jpg06052011112.jpg06052011113.jpg

Opublikowano

mówiłem że nie trzeba ruszać :)

Opublikowano

Gitara ,dobrze że tak się skończyło :good:

Opublikowano
  • Autor

Jak nie trzeba jak syf w smoku był :gwizdanie:

Opublikowano

mówie o sankach :wink4:

Opublikowano

06052011113.jpg

ale koza :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

mówie o sankach :wink4:

No tak, sanek nie trzeba ruszać :naughty:

Opublikowano

masz jeszcze te dystanse ??? jakie one miały parametry i cene ???

Opublikowano
  • Autor

Mam, miały 6mm i mam też te dłuższe śruby o 6mm. Dystanse mają 3km przebiegu.[br]Dopisany: 06-05-2011, 21:17:05_________________________________________________Wkońcu udało nakręcić się jakiś filmik jak auto brzmi, szału nie robi bo kręcone lustrzanką... Coś lepszego nakręcę jak dorwę jakąś porządną kamerę ...

Auto trochę kopci ponieważ olej jaki nalałem był sporym nieporozumieniem, po wymianie nie ma żadnego dymku, sprawdzałem wielokrotnie.

Filmik:

Opublikowano

na zywo robi robote :kox: ogarnoles hamulce?

Opublikowano
  • Autor

Powiedzmy że się docierają :gwizdanie:

Opublikowano

jakie hamulce zapodałeś?? jakie następne plany??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.