Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Lexa mówisz :gwizdanie: Nieee, auto na razie nie na sprzedaż :naughty: Musi cieszyć dalej :evil:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Licytacja zaczyna się od 40tyś

czyli nie masz zamiaru sprzedać :good::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Na razie nie mam :decayed:

Opublikowano

Na razie nie mam :decayed:

Gracek, przecież mówiłeś, że oddasz za dobre 0,7 finki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Oddam to racja, ale tylko jak ktoś będzie chciał posiedzieć i to max 2 minuty :evil:

Opublikowano

Leci do mnie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tak więc, pierwsze 15tyś km za nami:

20120120_170533.jpg

20120120_170540.jpg

Opublikowano

Cóż za okrągłe cyfry :decayed:

Opublikowano

Cóż za okrągłe cyfry :decayed:

on chciał się pochwalić prawie pełnym bakiem w kryzysie a ty mu o cyferkach :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tomasz, rozpracowałeś mnie.... :gwizdanie:

Właśnie wróciłem ze stacji kontroli pojazdów, byłem ustawić światła bo jakoś tak dziwnie świeciło... Facet wsiadł do auta i zaczął kręcić pokrętłami od grzanych d*p i do mnie na śmiertelnie poważnie: silniczki świateł panu nie działają :facepalm:

Opublikowano

Tomasz, rozpracowałeś mnie.... :gwizdanie:

Właśnie wróciłem ze stacji kontroli pojazdów, byłem ustawić światła bo jakoś tak dziwnie świeciło... Facet wsiadł do auta i zaczął kręcić pokrętłami od grzanych d*p i do mnie na śmiertelnie poważnie: silniczki świateł panu nie działają :facepalm:

:polew: mogłeś mu powiedzieć żeby odstawił leki które bierze

Opublikowano
  • Autor

Albo niech zmieni dilera albo weźmie połowę mniej :decayed:

Opublikowano

Właśnie wróciłem ze stacji kontroli pojazdów, byłem ustawić światła bo jakoś tak dziwnie świeciło...

za kazdym razem jak zdejmujesz lampe trzeba podłaczac VAG-a a potem ją regulowac na stacji

Opublikowano
  • Autor

Właśnie wróciłem ze stacji kontroli pojazdów, byłem ustawić światła bo jakoś tak dziwnie świeciło...

za kazdym razem jak zdejmujesz lampe trzeba podłaczac VAG-a a potem ją regulowac na stacji

Tak też zrobiłem :good: :good:

Opublikowano

trzeba bylo mu powiedziec zeby ktos inny przyszedl bo on chyba nie ma uprawnien do sprawdzania aut...:)

Opublikowano
  • Autor

Kolejna sprawa do ogarnięcia... Jutro zaczynam :wink4:

20120123_194036.jpg

Opublikowano

myślisz że ci się uda? ja chyba na poxipol musze zrobić bo już nic nie pomaga :angry:

Opublikowano
  • Autor

Jestem dobrej myśli :) Silikon + uszczelka + silikon i powinno dać radę, zobaczymy, na pewno będzie lepiej niż jest teraz...

Wszystko dlatego że te ebane pokrywy się krzywią, najprościej było by dać je do planowania, wtedy chyba by problem zniknął, dajesz nowe uszczelki i nie ma uja, musi trzymać :thumbdown:

Opublikowano

Kolejna sprawa do ogarnięcia... Jutro zaczynam :wink4:

20120123_194036.jpg

co zaczynasz ? czytać Top Gear'y ? :mysli::decayed:
Opublikowano
  • Autor

Kolejna sprawa do ogarnięcia... Jutro zaczynam :wink4:

20120123_194036.jpg

co zaczynasz ? czytać Top Gear'y ? :mysli::decayed:

Z Top Gear`ami staram się być na bieżąco :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.