Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
jak zobaczysz jak u mnie świecą Bixy zmienisz priorytety:cwaniak:

Pożyjemy zobaczymy :D

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Takie ładne auto i na halogenach w dzień śmigasz ---> jak dla mnie gorsza widoczność(Ciebie) i wieś teraz na halunach jeździć (czasy jak tylne szyby w dużym fiacie wieśnioki przyciemniały mi się przypominają i obowiazkowy wjazd pod remizę z halunami i umcy-umcy...) ---> jak przedmówcy piszą - bixenon byłby tym czego autu brak... Przechooooj ładna maszyna - gratki !!

Opublikowano

Gracjan a moze jako dzienne kierunki wykorzystać, tak jak wkleiłem fotke na battalionie, bo halo zawsze będą kojarzyły sie z halo czego tam nie załozysz:cool1:

Opublikowano
  • Autor
Gracjan a moze jako dzienne kierunki wykorzystać, tak jak wkleiłem fotke na battalionie, bo halo zawsze będą kojarzyły sie z halo czego tam nie załozysz:cool1:

To już wolę jeździć normalnie na mijania ;)

Nie możemy mieć wszyscy tego samego bo byłoby nudno :P

Opublikowano

A na sam koniec mały mod a cieszy - Halogeny jako dzienne ( nie muszą być zapalone postoje żeby włączyć halogeny ) :

ciekawe co na to niebiescy.....

Opublikowano
  • Autor
ciekawe co na to niebiescy.....

Prędzej stracę dowód za wydech niż dowalą się do halo... A nastawieni na pewno tak samo jak na dzienne w miejscu długich które świecą 30%...

Opublikowano
ciekawe co na to niebiescy.....

Powiem Ci Arku, że jak widzę tych wszystkich śmundaków co popinają na chińskich ledach ledwo co świecących i policyjni nic na to ..to czego mieliby się doj**ac do dziennych w halo..:mysli: Chodziarz w Polsce to wszystko jest do góry nogami :blowup:

Gracek...fela kox..tylko szkoda, że szrebrna :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Powiem Ci Arku, że jak widzę tych wszystkich śmundaków co popinają na chińskich ledach ledwo co świecących i policyjni nic na to ..to czego mieliby się doj**ac do dziennych w halo..:mysli: Chodziarz w Polsce to wszystko jest do góry nogami :blowup:

Gracek...fela kox..tylko szkoda, że szrebrna :naughty:

Jak się dowalą to się dowalą, płakać nikt nie będzie :)

A co do felgi to może na przyszły sezon zmieni kolor, w tym priorytetem były opony i program :D

Opublikowano
Powiem Ci Arku, że jak widzę tych wszystkich śmundaków co popinają na chińskich ledach ledwo co świecących i policyjni nic na to ..to czego mieliby się doj**ac do dziennych w halo..:mysli:

Gracjan to sobie nazwał "dzienne w halo" a tak naprawde to jazda na halogenach w dzień......

Opublikowano
  • Autor
Gracjan to sobie nazwał "dzienne w halo" a tak naprawde to jazda na halogenach w dzień......

Niech będzie, jeżdżę na halogenach w dzień, więcej grzechów nie pamiętam :)

Opublikowano
Gracjan to sobie nazwał "dzienne w halo" a tak naprawde to jazda na halogenach w dzień......

prawda:confused4:

Opublikowano

Nie chciałem wywoływac 1strony dyskusji - zawsze jak są same ochy i achy(tu 10000000% racjonalne co do auta) co do auta i jest cuś bijacego po oczach czego inni nie napiszą(nie wiem czemu) to wujek się przed szereg wyrywa(pewnie dlatego był najczęściej banowaną osobą na forach Opla jak zaczęła się moda na LEDY,Mugeny,siatex :P).

Ode mnie 1000% no offence - po prostu sądzę, że takie za***iste auto MUSI mieć xenon zamiast 1000000% przeciętnej żółci 0,5m poniżej linii lamp przednich(widoczność) i po prostu nie będzie się do czego przyczepić :)

Opublikowano

Ale macie problemy... Jego halo jego mandat. Gorsze niebezpieczenstwa jezdza po drogach i nikt nie nie czepia. Ja na twoim miejscu wsadzilbym doswietlanie zakretow. za***ista sprawa.

BTW jaki rozmiar felg?

Opublikowano
  • Autor

8,5Jx18 , opona 225/40/18 :)

Opublikowano
Powiem Ci Arku, że jak widzę tych wszystkich śmundaków co popinają na chińskich ledach ledwo co świecących i policyjni nic na to ..to czego mieliby się doj**ac do dziennych w halo..:mysli:

Gracjan to sobie nazwał "dzienne w halo" a tak naprawde to jazda na halogenach w dzień......

No tak... ale po mojemu lepsze to niż ledy ucinane na metry tępym toporkiem :dancing:

Opublikowano

Odnośnie auta, to piękna sztuka, wszystko z gustem raczej większości osób podejżewam...

Opublikowano
  • Autor

Kolejny stuff dotarł:

20120306_135550_Kopiowanie.jpg 20120306_135624_Kopiowanie.jpg 20120306_135633_Kopiowanie.jpg

:dancing:

Opublikowano

Zaraz ktoś Ci napisze, że masz zajebistą pościel :polew:

Napisz co kupiłeś za ilę i dla czego :naughty:

Opublikowano
  • Autor

[TABLE=class: std]

[TR=class: item]

[TD=class: bold] MENZERNA ZESTAW PREMIUM - 3X250ML + PADY 3-PACK

[/TD]

[/TD]

[/TR]

[TR=class: item]

[TD=class: bold] 3M TAŚMA MASKUJĄCA 3434 - 19 MM NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

[/TD]

[/TR]

[TR=class: item]

--

[TD=class: bold] 3M TAŚMA MASKUJĄCA 3434 - 25 MM NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

[/TD]

[/TR]

[TR=class: item]

--

[TD=class: bold] FLEXIPADS / MENZERNA PAD POLERSKI ŻÓŁTY FINISHING 80MM

[/TD]

[/TR]

[TR=class: item]

--

[TD=class: bold] FLEXIPADS / MENZERNA PAD POLERSKI POMARAŃCZOWY POLISHING 80MM

[/TD]

[/TR]

[TR=class: item]

--

[TD=class: bold] FLEXIPADS / MENZERNA PAD POLERSKI BIAŁY CUTTING 80MM

[/TD]

[/TR]

[TR=class: item]

--

[TD=class: bold] SHOWCARSHINE FLUFFY DRYER 90X60CM - STRUKTURA PLUSZU, NAJPOPULARNIEJSZY

[/TD]

[/TR]

[TR=class: item]

--

[TD=class: bold] SHOWCARSHINE PĘDZELEK ROZMIAR 4

[/TD]

[/TR]

[TR=class: item]

--

[TD=class: bold] SHOWCARSHINE PĘDZELEK ROZMIAR 8

[/TD]

[/TR]

[TR=class: item]

--

[TD=class: bold] SHOWCARSHINE PĘDZELEK ROZMIAR 10

[/TD]

[/TR]

[TR=class: item]

--

[TD=class: bold] SHOWCARSHINE PĘDZELEK ROZMIAR 12

[/TD]

[/TR]

[TR=class: item]

--

[TD=class: bold] SHOWCARSHINE PĘDZEL ROZMIAR 14/16

[/TD]

[/TR]

[TR=class: item]

--

[TD=class: bold] FLEXIPADS BACKING PLATE 125MM M14 SOFT - TALERZ OPOROWY DO POLEREK ROTACYJNYCH

[/TD]

[/TR]

[TR=class: item]

--

[TD=class: bold] FLEXIPADS BACKING PLATE 75MM ULTRA SOFT - TALERZ OPOROWY MINI

[/TD]

[/TR]

[TR=class: item]

--

[TD=class: bold] SHOWCARSHINE POJEMNIK FENIXA 1,3L Z PODZIAŁKĄ

[/TD]

[/TR]

[TR=class: item]

--

[TD=class: bold] VALETpro pH NEUTRAL SNOW FOAM 5 L - NAJPOPULRANIEJSZA PIANA, BEZPIECZNA DLA WOSKU GRATIS MIKROFIBRA

[/TD]

[/TR]

[TR=class: item]

--

[TD=class: bold] IPA - ISOPROPYL ALCOHOL 500ML - OSTATECZNA INSPEKCJA

[/TD]

[/TR]

[TR=class: item]

--

[TD=class: bold] MONSTER SHINE APLIKATOR DRESSINGU DO OPON

[/TD]

[/TR]

[TR=class: item]

--

[TD=class: bold] FLEXIPADS APPLICATOR TRI KOLOR - ORANGE

[/TD]

[/TR]

[TR=class: item]

--

[TD=class: bold] MEGUIARS ALL METAL POLISH 236ML - METALE JAK LUSTRO GRATIS MIKROFIBRA

[/TD]

[/TR]

[TR=class: item]

--

[TD=class: bold] MEGUIARS EVEN COAT 1 PACK BULK APLIKATOR Z MIKROFIBRY

[/TD]

[/TR]

[TR=class: item]

[TD=class: bold] DODO JUICE LIME PRIME 250ML - CLEANER GRATIS MIKROFIBRA

:jerk:

[/TR]

[/TABLE]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.