Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
popraw to bo nie masz stron 53 tylko 34 hehe ;p

u mnie jest 22, teraz pisania co na której stronie jest nie na miejscu bo kazdy moze sobie konfig inny zrobić co do ilości postów wyświetlanych

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 238,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Bo ten NXT z megsa się lipnie trzyma, 2 mycie i go nie ma ;/

Mam nadzieje że coli będzie lepszy....

Gracjan ma bezpośrednie porównanie i mówił że Coli zdecydowanie lepszy:ad:

Opublikowano
  • Autor

Zdecydowanie lepszy :)

Opublikowano

To super, bo własnie mam nówke puszeczke , czekam tylko na odpowiednią pogode iiii :ad:

Opublikowano

co raz ładniejsza :good:

Opublikowano

Gracjan.. w poniedziałek wyślę Ci paczkę z tunelem :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Pogoda coraz lepsza więc trzeba było coś porobić ;)

Zacząłem od odebrania kół letnich od wulkanizatora:

20120303_104417_Kopiowanie.jpg 20120303_104426_Kopiowanie.jpg 20120303_104503_Kopiowanie.jpg

Następnie przekładka kół + kręcenie gwintem ( 2cm w dół ):

20120303_163254_Kopiowanie.jpg 20120303_163306_Kopiowanie.jpg 20120303_163315_Kopiowanie.jpg 20120303_163327_Kopiowanie.jpg 20120303_163337_Kopiowanie.jpg

A na sam koniec mały mod a cieszy - Halogeny jako dzienne ( nie muszą być zapalone postoje żeby włączyć halogeny ) :

20120303_163403_Kopiowanie.jpg

---------- Post added at 17:21 ---------- Previous post was at 17:11 ----------

Gracjan.. w poniedziałek wyślę Ci paczkę z tunelem :cool1:

Ok, czekam :)

Opublikowano

Pięknie zazdraszczam furki :slina:

Opublikowano

Gracjan widzę moja przyszła eSa coraz piękniejsza.

Grilla RS nie chcesz do niej ?

Opublikowano
  • Autor

Medik, widziałem że sprzedajesz i może i chciałbym ale nie mam kasy, opony mnie dość szarpnęły :/

Poza tym kosmetyki do korekty lakieru się same nie kupią :)

Opublikowano

a co za oponki założyłes:eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Bridgestone Potenza RE050A :)

Opublikowano

Gracjan powiem Ci że ja nie mam ciśnienie żeby go jakoś szybko sprzedać, mogę Ci zostawić.

I cenę lepszą dostaniesz.

W końcu do mojej fury pójdzie :wink4:

Opublikowano

piekna sztuka, pogratulować :punk:

Opublikowano

Gracjan, rób Bix-y, na prawde warto !!!!!!!

mam u siebie i wiem co piszę, światła o niebo lepsze, sama jazda w nocy to bajka

Opublikowano
  • Autor
Gracjan powiem Ci że ja nie mam ciśnienie żeby go jakoś szybko sprzedać, mogę Ci zostawić.

I cenę lepszą dostaniesz.

W końcu do mojej fury pójdzie :wink4:

Możesz spokojnie sprzedawać, muszę kupić te kosmetyki i mam jeszcze kilka innych wydatków więc odpadam :)

Dzięki chęć rezerwacji :)

---------- Post added at 18:24 ---------- Previous post was at 18:19 ----------

Gracjan, rób Bix-y, na prawde warto !!!!!!!

mam u siebie i wiem co piszę, światła o niebo lepsze, sama jazda w nocy to bajka

Tyle co jeżdżę nocą to według mnie nie warto, nowe żarniki które mam według mnie są idealne do tego co potrzebuje... :)

Opublikowano

zarników nie zmieniasz, tylko soczewki, które są o ok 40 % większe od std

Opublikowano
  • Autor

Wiem wiem, wszystko rozumiem, ale wolałbym przeznaczyć tą kasę na co innego :) Do tego co jeżdżę to w zupełności wystarcza :)

Opublikowano

ja tez byłem sceptycznie nastawiony do tego

ale zobaczyłem u Kolegi z naszego forum i już sie nie zastanawiałem

Opublikowano
Wiem wiem, wszystko rozumiem, ale wolałbym przeznaczyć tą kasę na co innego :) Do tego co jeżdżę to w zupełności wystarcza :)

jak zobaczysz jak u mnie świecą Bixy zmienisz priorytety:cwaniak:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.